Найчастіші запитання та відповіді

Консультація та допомога у виборі будинку
Якщо ви з іншого міста України, тоді вам не обов'язково їхати до нас за консультацією. Наші спеціалісти у телефонному режимі чи за допомогою сервісу Skype проконсультують Вас не менш якісно ніж при особистій зустрічі у нашому офісі. 

Підписання договору та оплата
Їхати до нас з далеку для підписання Договору не обов'язково! На сьогодні у компанії InHouse є можливість підписувати угоди електронним цифровим підписом за допомою офіційного сервісу підписанню та зберіганню електронних документів. Підписані електронні документи за допомогою електронних сервісів є цілком безпечними та мають однакову юридичну силу з паперовими.

Умови оплати
При підписанні договору авансовий платіж 70% від вартості будинку.
Доплата 20% після виготовлення будинку на виробництві.
Фінальна оплата 10% після закінчення монтажних робіт на майданчику замовника. 

При встановленні модульного будинку є витрати без яких не обійтись.
1. Послуги крана / маніпулятора (для розвантаження та монтажу модулів на ділянці)
2. Транспортні витрати (перевезення модулів від виробництва до ділянки)
3. Підведення до будинку води, системи каналізації та електрики. 
- Усі будинки мають вбудовану електрику, тому обійтись без електрики неможливо
- Якщо моделі (версії планувань) будинку без води та системи каналізації, в такому випадку необхідності в цих системах немає.
4. Фундамент
- Якщо ви вирішили поставити будинок на гвинтовий фундамент, тоді вас чекають витрати на матеріали і на оплату праці працівникам. 
- У випадку коли ви вирішите поставити будинок на точкові опори ( блоки, цегла та інше.. ) тоді ваші витрати значно зменшаться. Наша компанія не рекомендує ставити будинки на подібний тип основи!

Наш досвід спостереження за будинками клієнтів говорить про те, що якщо будинок маленької площі (до 75 м2), то немає сенсу його додатково утеплювати. Утеплення в 150 мм дає дуже хороший показник по теплопровідності. На опалення буде йти незначна сума за рахунок малих обсягів приміщення.

Як утеплені підлоги, стіни, дах?
Підлоги, стіни, стелі утеплюються однаково «по колу». Наша конструкція виключає продування в кутах, місцях стиків. Утеплювач не ріжеться в місці примикання стіни та підлоги, а заводиться під балку. Це дозволяє утеплювати будинок суцільним шаром, без великої кількості стиків, де можливо продування. Те ж саме в кутах і інших вузлах примикання.
Стики між модулями герметизуються спіненими поліетиленом або джгутом. Після цього модулі через балки «намертво» стягуються між собою болтами по всьому периметру.

Енергоефективність склопакетів.
При виборі склопакета важливу роль відіграє не тільки кількість камер, але також товщина і додаткові шари, що підвищують енергоефективність. Ми використовуємо двокамерний склопакет складається з трьох шарів скла. Загальна товщина склопакета 43 мм, що значно перевищує стандартні бюджетні варіанти товщиною 32- 36 мм.

Внутрішній шар скла покритий спеціальним енергоефективним напиленням, яке запобігає втрати тепла і захищає від перегріву приміщення влітку.

1 Крок: Вибір будинку
Попередньо узгодивши зручний час, ви приїжджаєте до нас в офіс (або дистанційний варіант) знайомитеся із загальною інформацією про будинок. Визначаєтеся з площею будинку і варіантами розташування кімнат і комплектацією.

2 Крок: Вибір оздоблення та комплектації
Визначаєтеся з обробкою зовнішніх і внутрішніх стін, підлоги. Ми надаємо готові рішення - вам лише необхідно підібрати бажаємий колір.
По бажанню Ви зможете обрати додаткові опції до Вашого будинку (тераси, зовнішнє освітлення, сходи, розумні системи та інше..)

3 Крок: Виробництво будинку
Після внесення необхідної передоплати і укладення договору, ми приступаємо до виробництва. Залежно від розміру обраних вами модулів будинку, терміни виробництва можуть становити від 2-х до 4 місяців.

4 Крок: Доставка і монтаж
Після приймання виконаних робіт, готові модулі перевозяться на вашу ділянку маніпуляторами чи низькоплатформеними тралами. Протягом 1-3-х днів наші фахівці встановлюють будинок на готовий фундамент та підключають комунікації.

5 Крок: Приймання робіт і гарантія
Ви приймаєте готовий будинок «під ключ». Ми передаємо вам всі необхідні гарантійні документи на будинок та комплектуючі, щоб в разі виходу з ладу, ви могли звернутися за гарантійною підтримкою.

Mobirise
Mobirise

 ДОСТАВКА 


Яка техніка використовується?
В залежності від розміру будинку та віддаленості майданчика від виробництва доставка виконується кранами-мініпулятарами чи низькоплатформеними тралами.

Скільки модулів може перевезти один маніпулятор/трал?
Один маніпулятор може перевезти тільки один модуль довжиною до 7 метрів і висотою що не перевищує 2,7 м.
Трали перевозять до 2 модулів довжиною до 12 м., але висота вже може бути до 3,4 м. В залежності від розміру моделі будинку, ми підбираємо оптимальні і заощадливі рішення для перевезення.

Хто виконує доставку?  
Підрядник ІnHouse 

Чи можливо забрати модулі самовивозом?
Так, але монтаж, проте буде здійснюватися нашою бригадою. В такому випадку ви зможете зберегти гарантію на ваш будинок.
(стосується будинків які мають 2 і більше модульних частин)

Важливо! Відповідальність за під'їзні шляхи до ділянки і успішний проїзд техніки (автокран, маніпулятор) лежить на покупцеві.

Mobirise

 МОНТАЖ

Хто здійснює монтаж?
Якщо будинок одномодульний і не потребує додаткових монтажних робіт по збиранню - тоді ви це можете виконати самостійно, чи за додаткову оплату ми виконаємо роботу за домогою наших спеціалістів.
У випадку коли будинок складається з декількох модулів і частин - тоді виконується монтаж виключно нашими спеціалістами. 

В які терміни здійснюється монтаж?
Протягом доби всі модулі встановлюються на фундамент, далі ведуться роботи по комутації модулів, підключення будинку до зовнішніх мереж, фінальна внутрішня і зовнішня обробка (залежить від моделі будинку).
В середньому монтаж здійснюється від 1 до 4 днів, в залежності від моделі будинку і сприятливості погодних умов.

Чи можливо монтувати будинок в дощ?
Якщо сильний дощ - тоді ні. Слабкий дощ не заважає монтажу.

Яка вартість монтажу?
Монтаж входить у вартість будинку, якщо ділянка розташована у межах 50 км. від виробництва. Якщо ділянка далі ніж 50 км від виробництва, тоді монтаж платний. Вартість монтажу розраховується індивідуально до кожного будинку. Віддаленість, складність і обсяг робіт, умови та інше - все це впливає на розрахунок вартості.

Чи будуть додаткові витрати по монтажу?
Так, при будь-якій віддаленості від виробництва додаткові витрати наступні:
- оренда крану чи маніпулятора (згідно годин необхідних для монтажу спецтехнікою)
- сезонний монтаж: 3% від вартості будинку. 

А чи можна здійснити демонтаж і перевезти будинок на іншу ділянку?
Та це можливо. Вартість демонтажу без урахування вартості перевезення модулів і монтажу на новій ділянці становитиме близько 10% від вартості будинку.

Mobirise

 ФУНДАМЕНТ 

Який фундамент необхідний для модульних будинків? 
Ідеальним рішенням є пальово-гвинтовий, але поставити модулі можливо на будь-який.Ми рекомендуємо декілька варіантів які себе зарекомендували найкраще: 

1. Гвинтовий з обв'язкою 
Пальово-гвинтовий фундамент складається з сталевих опор, заглиблення в ґрунт за допомогою вкручуванням ручним або механізованим методом. Конструкція додатково зміцнюється ростверком, що сприяє рівномірному розподілу навантаження.
Мінімальна висота фундаменту над землею - 40 см. 
Гвинтові палі закручуються на глибину від 1,4 до 4 метрів в залежності від грунту і ухилу ділянки. Обв'язка здійснюється двотавром або швелером від №14 до №18
2. Стовпчастий з бетону
Конструкція фундаменту складається з стовпів, виготовлених з залізобетону, які розташовані по кутах споруди, а також в місцях підвищених навантажень. Нижня частина стовпів розширена, для розподілу і зменшення навантажень на слабких ґрунтах. Всі опори пов'язані між собою рамою. 
Наша компанія пропонує вже готові рішення, лишається тільки занурити їх у ґрунт.

Хто Робить фундамент?
Фундамент Робить покупець самостійно, звернувши в спеціалізовану Компанію, або ж звернувши до підрядників нашої компанії.

Mobirise

КОМУНІКАЦІЇ 

Які комунікації необхідні для наших модульних будинків?
Все залежить від моделі і комплектації будинку.
У більшості моделей: водопровід, каналізація та електрика.

Чи потрібно проводити комунікації в будинку?
Ні, всі комунікації вже розведені по всьому будинку - їх залишається тільки під'єднати до зовнішніх мереж.

Хто заводить комунікації на ділянку?
Заклад комунікацій на ділянку і їх підведення до фундаменту лежить на відповідальності покупця.

Хто і коли підключає будинки до зовнішніх мереж?
Будинок до зовнішніх мереж підключають фахівці InHouse, оскільки необхідно перевірити функціонування всієї системи. Якщо комунікації підведені до фундаменту до початку монтажу - бригада нашої компанії під'єднає будинок до зовнішніх комунікацій в процесі монтажу, якщо ж комунікації не будуть підведені - необхідно буде замовити додатковий виїзд співробітника.

Центр завантажень

Адреса

м.Івано-Франківськ
вул.Євгена Коновальця, 229

Контакти

Email: inhouse.ukr@gmail.com
Продаж: +380 96 44 600 44

This page was created with Mobirise