Mobirise

Будинок МK 2.43 / 2.64

Будинок МК 2 - це енергоефективний і екологічно чистий всесезонний модульний будинок для усієї родини. Будинок збирається з готових блоків модулів, виготовлених в заводських умовах, які розраховані на транспортування в готовому вигляді і монтажу на ділянці усього за два дні.
При виробництві модулів  в заводських умовах проводяться всі необхідні комунікації - електрика, водопровід і каналізація, а також встановлюється вся необхідна сантехніка і електрика.Таким чином коли ми привозимо готові модулі на Ваш ділянку, нам залишається тільки з'єднати їх і підключитися до загальних мереж.

Бути ближче до природи та жити в еко-будинках
це - по сучасному!!!


Mobirise

  ЧУДОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ УСІЄЇ РОДИНИ.

Будинки 2-ї серії МК, це модульні будинки, в яких ми використовували кращі технічні рішення досвідчених скандинавських колег і застосували це в конструкції каркаса і подальшої його збірці на виробництві в Івано-Франківську. У цій лінійці будинків є оптимальна комплектація «все включено». Будинки повністю готові для постійного проживання.

Готова архітектура:
Наші архітектори продумали кожну деталь для комфортного життя за містом.
Найкраща ціна:
Ціна будинку нижче, ніж на будь-яку іншу модель, тому що стандартизація дозволяє налагодити виробничий процес і здешевити вартість.
Терміни виготовлення та монтажу будинку на ділянці:
Під ключ, включаючи фундаменті: до 120 днів з моменту підписання договору.
Можливість збільшення площі в майбутньому.
Завдяки модульній конструкції і стандартизації процесу виготовлення, модулі взаємозамінні, що з легкістю дозволяє збільшити житлову площу в майбутньому.

Додаткові послуги

Mobirise

Індивідуальний проєкт

Mobirise

Розумний будинок

Mobirise

Сервісне обслуговування

Адреса

м.Івано-Франківськ
вул.Євгена Коновальця, 229

Контакти

Email: inhouse.ukr@gmail.com
Продаж: +380 96 44 600 44

Made with Mobirise