УКР РУС

Про проект

INHOUSE

Це інтернет-сайт, доступний за адресою inhouse.com.ua (включаючи всі рівні домену) через повну і мобільну версію, що представляє собою сукупність містяться в інформаційній системі об'єктів інтелектуальної власності Компанії та інформації (адміністративного і призначеного для користувача контенту) (за текстом умов - «INHOUSE»).

INHOUSE є електронний каталог оголошень про товари, послуги, вакансії і інших пропозиціях (далі разом - «товари»), які користувачі можуть пропонувати і шукати на INHOUSE з метою укладення угод.

Компанія надає авторизованим користувачам технічну можливість розміщувати інформацію на INHOUSE в передбаченому форматі оголошень відповідно до представлених категоріями товарів. Компанія надає всім користувачам (незалежно від авторизації) технічну можливість шукати і переглядати оголошення на INHOUSE з метою, передбачених цими Умовами. Автоматичні алгоритми INHOUSE обробляють запити, щоб надавати релевантну інформацію в результатах пошуку.

Компанія не є учасником, організатором угоди, покупцем, продавцем, роботодавцем, посередником, агентом, представником якої-небудь користувача, вигодонабувачем або іншою заінтересованою особою стосовно угод між користувачами. Користувачі використовують розміщену на INHOUSE інформацію, щоб укладати угоди на свій страх і ризик без прямого або непрямого участі або контролю з боку Компанії.

Реєстрація на INHOUSE

Ви можете зареєструватися на INHOUSE за допомогою номера мобільного телефону або через ваш профіль у соціальній мережі, представленої у формі входу на INHOUSE. Після реєстрації ми створимо ваш унікальний профіль. Одночасно на INHOUSE може бути тільки один профіль, прив'язаний до певного номеру телефону та пошти. Якщо ви входите на INHOUSE через соціальну мережу, певні функції будуть для вас обмежені. Для доступу до всіх можливостей сервісу необхідно вказати номер телефону у вашому профілі. Щоб здійснювати деякі дії на INHOUSE, вам необхідно надати Компанії свою адресу електронної пошти. 
Бізнес-каталог

Реклама