УКР РУС

Бетонні підлоги

Бетонні підлоги

Бетон є одним з найпоширеніших матеріалів для підлоги, що використовуються в комерційних та промислових будівлях. Його міцність, продуктивність та тривалість життя можуть бути практично неперевершеними, якщо :

 • його правильно заливають;
 • регулярно очищують;
 • він правильно вирівняний.

 

 

Рівна бетонна поверхня

Згладжування бетону здійснюється за допомогою чотири етапного процесу.

Крок 1 - Негайно після того, як бетон заливається у форму, використовується стяжка. Сітка може бути виготовлена ​​з довгого, прямого шматка металу або дерева (наприклад, довгого 2 x 4), і він витягується назад і вперед по формах, іноді в рухами розпилювання, для рівня бетону.

 Крок 2 - Подальше згладжування виконується за допомогою шпателя або поплавка. Вони подібні у своїй дії і доступні як ручні, так і механічні (механічні) інструменти. Для великих комерційних або промислових підлог використовуються шпателі, які мають великі лопатки, які нагадують вентилятор, який розташовується внизу на мокрій бетонній поверхні. Лопаті зазвичай мають захисну сітку задля безпеки.

 Крок 3 - Далі інструмент для обрізки використовується для створення рівня, рівних країв та кутів, які безпосередньо прилягають до форми. Він схожий на шпатель, але має одну сторону вигнуту, щоб вона помістилася, між формою та плитою, згладжуючи краї в просторі, де шпатель не підходить. Обробний інструмент також може бути використаний для створення певних типів підлогових з'єднань. Інженери використовують різні бетонні шви, щоб забезпечити відокремлення плити від існуючої структури, а також спрямувати і мінімізувати тріщини під час неминучого осідання нових плит.  

Крок 4 - останній крок у роботі з вологим бетоном часто полягає у створенні ефекту, що називається "обробка віник". Як випливає з назви, це передбачає перетягування мітли через гладку поверхню бетону. Зовсім гладка поверхня може бути небезпечною, оскільки вона забезпечує ковзання. Ця процедура призведе до невеликих смуг, які надають пішоходам певну стійкість до ковзання та забезпечують краще зчеплення.

 

Оздоблення та покриття для бетонної основи

Бетонні підлоги та покриття не є універсальними для всіх приміщень. Наявні безліч підлогових покриттів доступні для потреб практично будь-яких умов експлуатації навколишнього середовища та приміщень. Наявні незліченні продукти та методи, починаючи з вуглеводних матеріалів, легких для нанесення покриттів на герметики та бетонні штампування, до шліфованого бетону, фарбування та високоефективних систем покриття. Категорія, яка пропонує одне з кращих показників життєвого циклу, буде розглянута нижче.

П'ять з найбільш часто використовуваних високопродуктивних підлогових покриттів:

 • Епоксидні підлоги
 • Уретанові покриття
 • Цементні уретанові розчини
 • Поліаспаратична обробка
 • Системи покриття вінілового ефіру

 

Епоксидні смоли

Епоксидні смоли вже давно є одними з найпоширеніших покриттів для бетонних підлог. Вони дуже міцні, стійкі до стирання та хімічних речовин, а також мають виняткову довговічність. Вони характеризуються стійким кольором, також чудово витримують інтенсивний  рух  пішоходів та техніки. Виробники пропонують багато варіантів, таких як антимікробні засоби, які гальмують ріст патогенних мікроорганізмів, грунтовки та підкладки, які пом'якшують передачу вологи, а також різні рівні для опору ковзання. Крім того, епоксидні підлоги ніколи не потребують шліфування або полірування, тому зусилля по технічному обслуговуванню та пов'язані з ними витрати зменшуються.

Доступні в широкому асортименті стандартних і нестандартних кольорів, практично будь-який дизайн може бути реалізований, наприклад, геометричні візерунки, зображені вручну форми, безпека та смуги руху транспорту, а також вбудовані логотипи, зображення та повідомлення про дорожні знаки.

 

 

Уретанові покриття

Високоефективні, тонкоплівкові аліфатичні уретани часто використовуються у вигляді стійких до ультрафіолетового випромінювання для багатьох систем епоксидного покриття загального використання. Вони забезпечують  додатковий захист та довговічність покриття підлоги. В тому числі забезпечують додаткову стійкість до:

 • Жорстких хімікатів, масла, розчинників та жирів
 • Абразивів та подряпини
 • УФ-опромінення
 • Плям та зміни кольору

Додаткові переваги:

 • Здатність витримати вплив високих температур
 • Хороша міцність на згини та розтягування
 • Надзвичайно високий вміст твердих речовин.

Цементні уретанові розчини

 Цементні уретанові розчини називаються такими, оскільки містять цемент. Це дає їм можливість розширюватися і стискатися за швидкістю, аналогічною до бетонної основи. Завдяки цьому цементні уретанові розчини володіють чудовою стійкістю до впливу високих температур, що робить їх ідеальними для харчової та переробної промисловості, де перепади те6мператур та циклічність виробництва є нормою.

 Цементні уретанові розчини також чудово працюють у середовищах, де підлоги піддаються впливу :

 • екстремальний рН (сильно кислих або лужних) речовин,
 • що перебувають у вологих умовах.
 • постійно піддаються впливу пари.

 Ці системи часто доступні:

 • у кількох комбінаціях, які можуть бути нанесені різною товщиною
 • У широкому спектрі кольорів, а також  однотонному виконанні
 • у гібридних системах, включаючи необмежений вибір декоративних елементів або кольорових кварцових наповнювачів
 • з регульованим опором ковзанню, встановленим за специфікацією власника будинку.

Еластичний зв'язок, низький запах, швидке затвердіння та інші унікальні властивості уретанових сумішей робить їх ідеальними для застосування у багатьох сферах.

Поліаспаратичні покриття

 Поліаспаратичні покриття є одними з найновіших смолистих технологій, які нещодавно з'явилися на ринку. Вони володіють хорошою стійкістю до стирання та хімічних речовин, і, як уретани витримують значно вищі температури, ніж загальні епоксидні смоли. Основною перевагою цих покриттів є їх на багато швидке затвердіння. Залежно від об'єкта та умов навколишнього середовища, повне затвердіння відбувається протягом двох годин після нанесення останнього шару.

Вінілові ефіри

 Вінілові ефіри забезпечують відмінну стійкість до корозії, впливу хімічних речовин та високих температур. Часто використовуються в якості первинних та вторинних покриттів, вони забезпечують відмінний захист у промислових умовах, де інші покриття швидко зношуються. Вінілові ефіри дозволяють належним чином очищати та утилізувати небезпечні рідини, які могли б забруднювати приміщення та навколишнє середовище.

Переходьте за посиланням і отримайте більше інформації про покриття для промислових приміщень

https://inhouse.com.ua/services/montazh-polimernyh-nalyvnyh-pidlog/

 

Бізнес-каталог

Реклама