УКР РУС

Безпека в ангарах - роль підлоги

Безпека в ангарах - роль підлоги

 

Від величезних військових реактивних літаків та комерційних літаків до менш ділових авіаційних і гвинтових літаків - це складні машини, які потребують великої обережності та дотримання правил техніки безпеки. Це поширюється не лише пілотів і механіки, а й на весь персонал, який знаходиться в ангарах, який стикається або знаходиться поблизу авіації. На додаток до навчання техніки безпеки для всіх працівників, сам засіб повинен бути спроектований та обладнаний таким чином, щоб мінімізувати ризик випадкових травм.

Одним із способів підтримки безпеки є вибір оптимального покриття для підлоги, яке є безпечним, довговічним та надійним. Висока продуктивність епоксидних та уретанових покриттів підлоги - це відмінний варіант, що має доведений рекорд продуктивності в безлічі об'єктів цивільної та військової авіації по всьому світу протягом багатьох років. Ці ангарні наливні системи продовжують регулярно використоувати завдяки практично безшовній, практичній поверхні, здатності протистояти зносу настроюваною стійкістю до ковзання. Деякі виробники підлог навіть подають електростатичні  варіанти для ангару для покращення статичного контролю безпеки, де це потрібно.

 

 

Техніка безпеки в ангарі

 

Якщо ангар використовується для зберігання літальних апаратів, коли вони не використовуються, або для технічного обслуговування, де відбувається плановий ремонт, система настилу повинна мати можливість не тільки витримувати вагу літальних апаратів та іншого обладнання, але також повинна протистояти пошкодженню хімічними речовинами, зношуванню та падінню інструментів. Паливо та мастила  можуть розлитись у великих об'ємах, тому оптимальні покриття для підлоги ангарів практично безшовні, непористі, стійкі до хімічних речовин та легкі для чищення.

Якісні епоксидні, уретанові та інші смолисті системи підлогового покриття, які наносяться рідинами на підготовлений бетон, забезпечують гладку поверхню, без  тріщин та ліній згину, в яких токсичні речовини можуть збиратись і в кінцевому підсумку пошкодити структуру покриття. Вони також надзвичайно міцні, демонструючи вражаючу стійкість до зносу, корозійних речовин, таких як розчинники та багато іншого. Пошкоджена система підлоги може призвести до нерівномірності поверхні, що становить небезпеку для ковзання та падіння, тому надійна підлога в ангарі може мати вирішальне значення для безпеки працівників.

Рівень видимості в ангарі також може відігравати важливу роль у створенні безпечного робочого середовища. Встановлення високоякісної системи підлоги в білому, світло-сірому або іншому світлому кольорі може значно покращити освітлення та загальну видимість в приміщенні, особливо для техніків, що працюють під великими літаками. Глянцева, світло відбиваюча підлогу дозволяє освітленню відбиватися назад, освітлюючи весь простір, не потребуючи додаткових приладів або додаткового поточного споживання електроенергії. Світлі, однотонні кольори також полегшують виявлення і усунення будь-яких розливів, невеликих падінь деталей або пошкоджень, водочас протиковзке покриття зменшить ризики виробничих травм.

 

 

Різнокольорові наливні покриття для ангарів, як елемент техніки безпеки

 

У великих ангарах, де регулярно зберігаються і переміщуються  літаки, поділ підлоги на різні кольорові секції може допомогти встановити схему чіткого руху транспорту та чітко вказати на робочі зони. Покриття для епоксидних та уретанових покриттів можуть бути ефективними варіантами ангарного покриття та доступні в широкій палітрі кольорів, які можуть бути встановлені у шаблонах, складній графіці або навіть з вставленими логотипами.

 

Маршрутизація трафіку та маркування підлоги, встановлені відповідно до експлуатаційних рекомендацій агентства у необхідних жовтих, оранжевих, червоних та інших кольорах, можуть бути використані для демаркації різних рівнів заходів безпеки, від місця потенційно-небезпечних для поїздки до зон де дозволяється експлуатація важких машин.

Ці та інші правила безпеки, які застосовуються для захисту як працівників, так і обладнання, можуть бути ефективними та економічними при використанні міцних, високоефективних епоксидних та уретанових ангарних систем.

Більше інформації за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/montazh-polimernyh-nalyvnyh-pidlog/

Бізнес-каталог

Реклама