УКР РУС

Білі епоксидні підлоги: ідеальний санітарний вигляд

Білі епоксидні підлоги: ідеальний санітарний вигляд

 

Білий колір підлоги може є великою перевагою у закладах охорони здоров'я та чистих приміщень, де важливою є можливість швидко помітити та виправити розливи та забруднення, та інші питання санітарії є надзвичайно важливими. Це оптимальний колір для багатьох інших галузей та установ, але його важко досягти та підтримувати у відмінному стані тривалий термін. Багато білих систем покриття спочатку мають бажаний яскраво-білий відтінок, який з часом жовтіє зникає. До недавнього часу епоксидні підлоги не були винятком. Зараз ми пропонуємо спеціальні композиції, які поєднують переваги білої підлоги з міцністю високоякісних систем підлоги.

 

 

Переваги білої підлоги

 

Для багатьох комерційних, виробничих та інституційних установ, у тому числі шкіл та торгових точок, може бути корисним для встановлення системи наливного білого покриття, з однією з основних причин є здатність відбивати світло. Оскільки світлі та білі поверхні відбивають високий ступінь світла, підлога може допомогти освітлити приміщення, зменшивши потребу в додаткових освітлювальних приладах та сприяючи зменшенню споживання електроенергії та зменшенню витрат. У середовищах, таких як телевізійні студії, біла підлога в матовому або глянцевому виконані може мати подвійне призначення: відбиття світла та забезпечення нейтрального, не відволікаючого фону для зйомок.

 

 

Яскравий білий колір підлоги відповідає стандартам гігієни об'єкта

 

Авіаційні ангари використовують дуже світло-сіримі або білі епоксидні підлоги, як галузевий стандарт, для кращого освітлення, а також дотримання суворих протоколів безпеки. Біла підлога дозволяє легко побачити будь-які розливи або падіння предметів, перш ніж вони можуть спричинити проблеми, а також забезпечить висококонтрастний фон кольорокодування маркування безпеки та позначення робочої зони. Механіки цінують білу епоксидну підлогу, тому що вона підвищує загальну видимість при роботі на складному обладнанні. В умовах охорони здоров'я та чистого приміщення білі епоксидні підлоги є практичним рішенням, що сприяє створенню чистої, санітарно-орієнтованої обстановки, що підкреслює необхідність дотримання правил гігієни як працівниками, так і відвідувачами.

 

Чому варто обрати наливну епоксидну підлогу?

 

Епоксидні, уретанові та інші смолисті системи підлогового покриття відрізняються багатьма перевагами в різних комерційних та промислових умовах завдяки їх бездоганному характеру. Їх простіше чистити, практично не пошкоджуючи поверхню. Вдало підібрані епоксидні підлоги також дуже міцні, здатні протистояти як постійно важким навантаженням, так і областям з високим тиском. Вони також можуть бути спеціально розроблені, щоб витримувати вплив агресивних хімічних речовин, витримувати екстремальні коливання температури, перешкоджати росту мікроорганізмів і надавати ряд переваг, таких як стійкість до ковзання, гідроізоляція та електростатичне розсіювання.

 

 

Відмінна білизна, яка триває довго

 

Історично склалося, що білі чи світло-сірі наливні системи на твердому покритті мали схильність до пожовтіння з плином часу. Спочатку встановлена ​​яскраво біла поверхня починає втрачати сліпучий відтінок через кілька місяців чи років безперервного використання. Сьогодні деякі виробники виготовляють високоякісні білі епоксидні підлоги з використанням циклоаліфатичних смол, унікально сформульованих, щоб зберігати свій оригінальний колір набагато ефективніше, ніж будь-коли раніше.

Загалом, коли ви купуєте білу або світло-сіру епоксидну систему наливної підлоги, існує компроміс між часом витримки та рівнем утримання кольору: чим довший час витримки, тим краще підлога збереже свій оригінальний колір, а чим швидше він затвердіє, тим більше він буде, імовірно, жовтіти.

Потрібна біла епоксидна підлога, заходьте:

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама