УКР РУС

Чому на епоксидній підлозі з'являються  бульбашки?

Чому на епоксидній підлозі з'являються  бульбашки?

 

Бульбашка з'являється як ідеальне коло, яке впливає на естетику, а не на цілісність покриття. Коли бульбашки з'являються у свіжозалитій епоксидній підлозі, найчастішим винуватцем є явище називається "дегазація".

Дегазація  - виділення газу - це вихід надлишкового повітря чи газів з бетонної основи і викликати кратери, бульбашки або плями.

 

Тимчасовий стан

 

На відміну від виділення вологи, що може бути більш серйозною поточною проблемою, дегазація є тимчасовим процесом, що зазвичай виникає під час установки.

Поверхні аномалії впливають на естетичний вигляд підлоги, але не одразу негативно впливають на цілісність самого покриття.

Тим не менш, дегазацію не можна ігнорувати, оскільки в отвори може потрапляти бруд або рідина та утруднити процес прибирання. З часом це може вплинути на цілісність покриття.

 

Як ідентифікувати дегазацію

 

Дегазація практично завжди буде виглядає як ідеальне коло, з гребенем навколо краю кола, або як бульбашка. Однак отвір у нижній кола не завжди з'являється.

Бульбашка є місцем виходу газу з основи. Якщо отвору в центрі немає, це гарна новина! Це означає, що покриття залишилось герметичним.

 

Можливі причини дегазації

 

Випаровування епоксидних бульбашок з підлоги відбувається при наявності одного або декількох наступних факторів:

  • Бетонна основа має надмірний об'єм повітря, захоплений у вихідну суміш
  • Волога або рідина виділяються з бетонної плити
  • Повітря виділяється в і з бетонної основи у зв'язку зі зміною температури та тиску
  • Бетон, який не затвердів повністю

 

Як уникнути появи бульбашок

 

Під час монтажу основного шару:

 

Якщо під час нанесення грунтовки можна спостерігати бульбашки, металевий роликовий валик використовують для зменшення поверхневого натягу, коли починають утоворюватись бульбашки. Це дозволить запобігти утворенню бульбашок, і дати можливість грунтовці повністю щільно покрити поверхню.

Незважаючи на на те що це не універсальний засіб, використання металевого роликового валика під час грунтування є досить успішним способом уникнути дегазації на початковому етапі монтажу наливної підлоги, та попередити утворення бульбашок на подальших етапах роботи.

 

Після першого шару:

 

Якщо дегазація спостерігаються після встановлення основного шару, то оптимальною є повторна обробка ділянки. У секціях, де виділення газу особливо активне, перед повторною обробкою може знадобитися застосування товстого, в'язкого епоксидного матеріалу для виправлення ситуації.

У дуже важких випадках може знадобитися багаторазове покриття патч-продуктом, перш ніж основа стане герметичною, і можна буде наносити наступний шар покриття.

 

Після фінішного покриття:

 

Якщо останні шари покриття нанесені перед виявленням проблеми з виділенням газу, найкращим варіантом є повторна обробка уражених ділянок та корегування верхнього Якщо витік газу широко розповсюджений, може знадобитися повторна обробка всієї поверхні.

 

Добрі новини:

 

Хоча бульбашки або кратерів можуть бути непривабливими, вони не впливають на міцність покриття.

 

Тому, вирішивши проблему належним чином, кваліфікований підрядник професійно може змонтувати красиву, вражаючу, довговічну, високоякісну підлогу, яка відповідає очікуванням їхніх клієнтів.

Дізнайтесь більше про епоксидні покриття тут

https://inhouse.com.ua/

Бізнес-каталог

Реклама