УКР РУС

Чому смолисті покриття є ідеальним вибором для закладів охорони здоров'я

Чому смолисті покриття є ідеальним вибором для закладів охорони здоров'я

 

На сьогоднішній день спеціальзовані підлоги доповнюють безліч кабінетів закладів охорони здоров'я, кожен з яких має свою спеціалізовану функцію. Функціональна необхідність може навіть змінюватися в залежності від приміщення - від палат до пацієнтів, приміщень невідк5ладної допомоги до операційних, лікарняних кухонь та пралень. Що стосується підлогових покриттів, то в кожному відділенні можуть існувати різні вимоги до конкретного рівня і типу руху, хімічного та температурного впливу, стійкості до стирання, дизайну та декору.

Очевидно, що один тип підлоги не може підходити для всіх приміщень; може бути важко знайти єдиний варіант, який не тільки чудово виглядає, але і забезпечує оптимальну довгострокову продуктивність на всій території. На щастя, існує одна категорія смолистих систем покриття для підлоги, яка є ідеальним рішенням для підлоги для всіх закладів охорони здоров'я.

 

 

Різні потреби різних напрямків охорони здоров'я

 

Кожна з областей охорони здоров'я матиме різні вимоги. Навіть те, що звучить досить просто, наприклад, рівень трафіку, може сильно відрізнятися від місця розташування в межах будівлі. Наприклад, чи буде підлога витримувати активний пішохідний рух, гумові колісні візки, сталеві колісні візки, важке переносне медичне обладнання або комбінація всіх цих елементів?

У всіх медичних закладах боротьба з патогенними мікроорганізмами є надзвичайно важливою; відповідність санітарно-гігієнічним стандартам у галузі охорони здоров'я має першорядне значення. Підлоги з антимікробним захистом підтримують зусилля установи, пригнічуючи ріст патогенів.

Стаціонарні та лікувальні кімнати повинні не тільки сприяти санітарному середовищу, але також повинні пропонувати заспокійливу атмосферу та дизайн, який сприяє оздоровленню та позитивності. Операційні приміщення та хірургічні комплекти повинні витримувати стискові навантаження дуже важкого, високочутливого обладнання та часто вимагають електростатичного дисипативного підлогового покриття, щоб допомогти безпечно видалити статичний заряд з кімнати. Спільні ділянки повинні бути привабливими, однак зберігати високий рівень зносостійкості протягом багатьох років.

Всі рівні мусять виглядати добре, і вони повинні перешкоджати розмноженню та поширенню шкідливих мікроорганізмів. Особливо в умовах охорони здоров'я належне гігієнічне покриття може допомогти зберегти здоров'я пацієнтів, персоналу та відвідувачів.

 

 

Як смолисті покриття відповідають унікальним вимогам до підлоги закладів охорони здоров'я

 

Всі смолисті підлогові покриття мають спільну рису - всі вони дуже налаштовувані і можуть бути встановлені таким чином, щоб відповідати унікальним вимогам різних областей охорони здоров'я. Наприклад, антистатичні наливні системи можуть бути застосовані в місцях, де використовується активне електронне обладнання, тоді як в лабораторіях, де кислоти або розчинники можуть розливати або бризкати, потрібно обирати хімічно стійкі системи.

Простота очищення смолистих систем для підлоги для охорони здоров'я також може бути налаштована на відповідність певним естетичним вимогам, включаючи вбудовані логотипи або повідомлення.

 

 

Щоб дізнатись більше про підлоги для закладів охорони здоров'я, зв'яжіться з нами будь-коли.

Переходьте за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама