УКР РУС

Дизайнерський ремонт

Дизайн інтер'єру квартир та будинків

 

Дизайн інтер'єру - дуже особиста річ, і кожен має свій неповторний погляд на стиль. При розробці дизайну приміщень деякі люди беруть натхнення у вітринах магазинів, журналах, фільмах. Ваші улюблені фільми - це одне з кращих місць, де ви можете пошукати натхнення при проектуванні кімнати чи всього будинку. Хоча це не обов'язково має бути наслідування чийогось задуму, найкраще, коли ви можете створити унікальну обстановку свого дому. Якщо ви працюєте над дизайном інтер'єру - або навіть якщо ви робите власне оздоблення - ви вже інвестуєте в красу вашого житлового простору. 

Плануючи будь-який внутрішній простір, ви не тільки хочете, щоб це було красиво, а й функціонально. Як дизайнери інтер'єру, наші співробітники добре підготовлені, і допоможуть вам з усіма питаннями і, можливо, найголовніше, створять планування простору кімнат. Перш ніж ви зможете створити ідеальну кімнату, вам потрібно зосередитися на тому, як ви живете, що ви робите, чим захоплюєтесь, щоб ми могли максимально зрозуміти який стиль підходить вашому будинку. Інколи в нас є клієнти, які не люблять деякі кімнати в їхньому будинку, але не можуть пояснити, чому вони їм не подобаються. У деяких випадках це можуть бути кольори, застаріла обстановка або аксесуари, але в багатьох випадках винуватцем всього є погано спланований простір.

Дизайн квартири

Поради для гарного дизайну інтер'єру

Нижче наведено п'ять важливих порад, які потрібно пам'ятати під час планування будь-якого інтер'єру:

1. Нічого не повинно заважати. Огляньте свій простір і переконайтеся, що вам нічого не перешкоджає пересуватися по помешканню. Де двері? Де спальня? Як дістатися до кухні? Який найшвидший шлях до них? Після того, як ви зробите це визначення, організуйте свої меблі в прямих лініях навколо цих областей для безперешкодного пересування по будинку чи квартирі.

2. Як ви використовуєте свій простір. Подумайте про те, які «кроки» ви здійснюєте регулярно в певному просторі, і чи зручно вам це, чи потрібно зробити реорганізацію простору. Трикутник кухні, мабуть, є найкращим прикладом цієї концепції. Основні пункти в будь-якій житловій кухні зосереджені на плиті, раковині і холодильнику. Це те, що ми називаємо трикутником кухні. Шляхи до цих територій повинні бути прямими, безперешкодними та близькими. В ідеалі, ви б мали мати місце для зберігання всіх кухонних приладів на верхній поверхні, мийні засоби для посуду біля умивальника, а також, продукти в холодильнику.

3. Правильно підібрані меблі. Не купуйте меблів, які є занадто великими для вашого простору (занадто малими). Масштаб і пропорція не тільки життєво необхідні для того, щоб простір виглядав естетично, адже гармонія також важлива. Диван, який є занадто великим, перешкоджатиме руху кімнатою. Занадто маленький журнальний столик не буде функціональним. Перш ніж приступити до купівлі меблів, нехай наші фахівці візуально розмістять в кімнаті меблі відповідного розміру в масштабі, щоб точно знати, що підходить по кольору та розміру, і куди їх краще поставити.

Дизайн від ІнХаус

4. Продумайте дрібниці. Перед тим, як затвердити дизайн-проект, перевірте, чи враховані всі дрібниці. Наприклад, як падатиме світло з вікна, чи зручно відкриватимуться двері? Адже навіть така проста справа, як переміщення розетки, може докорінно змінити планування. Забувши встановити додаткову розетку, ви можете отримати незручності, пов'язані з використанням побутової техніки.

5. Особистий та загальний простір. Завжди враховуйте те, де буде знаходитися ваш особистий (спальня, гардероб) та загальний простір (кухня, вітальня, дитяча). Краще все продумати наперед, перш ніж дизайн та ремонт будуть завершені. Тобто, ігрова кімната має знаходитися подалі від тих приміщень, які ви хочете зберегти красивими і охайними, дитячу спальню краще перенести подалі від вітальні тощо.

Дизайн проект

Не нехтуйте аксесуарами!

Покриття підлоги, фарби, світлові прилади та меблі повинні бути ретельно підібрані для досягнення бажаного стилю та дизайну будинку. Цей процес є ключовим для створення простору, який має як стиль, так і функцію. Але багато людей забувають додати останній штрих і, на жаль, отримують простір, який виглядає порожнім і незавершеним. Аксесуари - це останній штрих, який може зробити будинок довершеним.

Додавши кілька вдалих аксесуарів до вже мебльованого будинку (ваза, картина, яскраві подужки, свічки), вам вдасться домогтися теплого і привабливого простору. 

Дизайнерський проект

5 обов'язкових ремонтних робіт 

Якщо ви нещодавно переїхали, чи просто відчули необхідність відремонтувати свій будинок, пропонуємо ряд поліпшень, які ви можете провести для отримання привабливого вигляду будинку, основними з яких є:

Відновлення стін (декоративна штукатурка/шпалери).
Планування кухні/вітальні
Сантехніка
Електрика
Підлоги
Інтер'єрні роботи
Опалення

Допоможемо вам встановити список пріоритетів для вашого дизайнерського ремонту. Ось кілька порад і прийомів, які не тільки зроблять житло теплим і привітним, але й значно зручнішим для проживання.

Дизайн стін

1. Як правильно оздобити стіни

Якщо ви хочете зробити незвичний і дорогий дизайнерський ремонт, краще всього починати зі стін.

Стіни квартир/будинків часто страждають від різних пошкоджень. З цієї причини завжди добре освіжити їх. Ви можете відремонтувати стіни, пофарбувавши їх або застосувавши шпалери. Родзинкою нового інтер'єру може стати декоративна штукатурка. Важливо ретельно продумати поєднання кольорів, щоб простір залишався світлим, а також виглядав більшим. Для отримання відмінного результату, ми радимо використовувати відповідні кольори, такі як білий, світло-сірий або колір слонової кістки, і додати яскраві штрихи помаранчевого, жовтого, рожевого, синього до елементів меблів. Якщо ж ви задоволені кольорами стін, і просто хочете, щоб вони були чистими і яскравими, ви можете оновити попередню обробку. 

2. Відремонтуйте свою кухню

Це часто перше, про що ми думаємо, коли говоримо про ремонт. По-перше, важливо подумати про якості та недоліки вашої кухні, щоб визначити, що важливо змінити. Після завершення цього завдання, перегляньте фотографії в журналах інтер'ру, зображення з Інтернету. Ці фото послужать відправною точкою для майбутнього ремонту.

Якщо вам потрібно відремонтувати сантехніку, найкраще інвестувати в міцні і якісні матеріали, навіть якщо ви заплатите трохи дорожче, врахуйте, що найближчим часом ви вже не будете їх замінювати. Маючи це на увазі, бажано встановити якісну раковину та стільницю.

Якщо кухня невелика, не забудьте зосередитися на організації зберігання побутових приладів, це дозволить вам оптимізувати простір, ми всі знаємо, наскільки не затишно готувати на кухні, яка перевантажена приладами та лишнім посудом.

Дуже важливо мати на увазі, що добре обладнана і функціональна кухня може стати родзинкою дому.

Дизайн ванної

3. Оновіть ванну кімнату

Після кухні, варто зайнятися оформленням ванної кімнати. Наприклад, ви можете оновити труби, замінити сантехніку, встановити душову кабіну замість ванни. У довгостроковій перспективі важливо, щоб ванна кімната була чистою, світлою і добре умебльованою. Однак це часто є затратним кроком; тому необхідно ретельно зважити ваші особисті бажання з можливостями.

Але ці інвестиції часто можуть бути вирішальними, тому що, як і кухня, ванна кімната - це простір, який сильно впливає на загальну картину будинку.

4. Вітальня - простір для творчості

Вітальня - це перш за все центральне місце у вашому домі. Це основний житловий простір, і тому має бути організовано розумним чином, вміло поєднуючи комфорт, естетику і мінімалізм. Для цього можливі кілька ремонтних робіт: ви можете замінити підлогу на дерев'яний паркет, а також пофарбувати стіни та підібрати нові меблі. Ви також можете придбати великі дзеркала та створити ілюзію більшого простору.

Дизайн вітальні

 5. Фасад будинку також важливий

Ми часто забуваємо, що зовнішній вигляд будинку дуже важливий, особливо якщо ви хочете створити довершений дизайн свого дому. Це хороший спосіб створити безперервність між інтер'єром і фасадом вашого будинку! Ви можете додати до своєї власності оригінальність, наприклад, розфарбувавши двері яскравим кольором, який контрастує з рештою будинку.

Ми сподіваємося, що ці поради допоможуть вам у проведенні ремонту та створенні дизайну інтер'єру будинку. Не забудьте виділити час, для порівняння різних варіантів, доступних для вас, а також подумати про бюджет, який найкраще відповідає вашій ситуації, перш ніж почати ремонтні роботи!

Створення дизайну будинку

Процес створення дизайну інтер'єру

Якщо ви ніколи не працювали з дизайнером, вам може бути складно та важко зрозуміти, чого очікувати в результаті співпраці. Нові клієнти часто запитують нас, як працює наш процес проектування. По-перше, ми починаємо з первинної консультації. Це можливість ознайомитися з вашими потребами, побажаннями та очікуваннями. Ваші думки, як клієнта, нам дуже важливі! Наша мета полягає в тому, щоб дати нашим клієнтам саме те, що вони собі уявляли, але ми можемо зробити це тільки через спілкування та дослідження.

Далі йде вибір... це дуже цікава частина! Це коли ми використовуємо наш досвід, щоб створити унікальну для вас концепцію дизайну. Ми ретельно підбираємо меблі, ілюстрації та аксесуари спеціально для вашої родини та простору. Такі речі, як призначення кімнат, якщо необхідно, планування простору, також створюються в цей час. Потім визначаємося з переліком послуг і погоджуємо вартість робіт.

Наступна частина це вже наша робота. Потрібно ретельно зробити всі заміри приміщення, запропонувати оптимальне рішення. Виконати 3D візуалізацію, креслення. Ну, і нарешті, всі перетворення реалізувати в ремонтних роботах.

ІнХаус допоможе вам знайти потрібного підрядника для вашого проекту дизайну інтер'єру. Не обов'язково знати всі стилі інтер'єрів та вміти вдало підбирати кольори, адже ви завжди зможете покластися на наших професійних дизайнерів.

Ми раді допомогти домовласникам реалізувати свої власні проекти вдосконалення будинку та запропонувати наші дизайн-проекти. У нас є досвід втілення в життя найрізноманітніших дизайнерських рішень. Ми орієнтуємося у вдосконаленнях будинку, модних тенденціях, нових матеріалах, дамо слушні та корисні поради. На додаток, надамо вам перевірених підрядників. Будемо раді допомогти вам у ваших дизайн-проектах!

Бізнес-каталог

Реклама