УКР РУС

Епоксидні бетонні ущільнювачі - як вибрати один

Епоксидні бетонні ущільнювачі - як вибрати один

 

Голі бетонні плити можуть стати відмінною основою для систем підлогових покриттів в різних комерційних і промислових умовах, але конкретного бетону без герметика, ймовірно, буде недостатньо для досягнення бажаних результатів. Незапечатаний бетон пористий і не вологостійкий. Навіть звичайні розливи можуть залишати тривалі плями і без належного догляду, тривалий вплив вологи може завдати структурний збиток фундаменту.
Хоча бетон може здаватися жорстким матеріалом в контексті повсякденного життя, він буде чистити і дряпати, коли піддається руху транспорту і інших тяжких вантажів. Незапечатаний бетон також буде виробляти пил, який  може бути токсичний для людей при вдиху.

На ринку існують незліченні герметики і покриття, які допомагають зміцнити і захистити фундамент бетонної плити, але подолання багатьох варіантів може бути величезним. Один з перших питань, яке слід розглянути, полягає в тому, чи буде відповідний саморобний герметик достатнім для задоволення потреб простору або якщо потрібно більш ефективне рішення. Для проектів в просторах, де практично немає руху на ногах або транспортних засобах, які не потребують особливої ​​продуктивності або довговічності, і де досить тимчасового рішення, однокомпонентний герметик може відповідати рахунку. 

Бетонні ущільнювачі «Зроби сам»

Бетонні герметики DIY зазвичай являють собою прозорі однокомпонентні формули, що застосовуються в якості рідин. На відміну від більш складних епоксидних або поліуретанових систем, які зазвичай пов'язані з належною механічною підготовкою підкладки, кількома ступенями і досвідченими установниками, бетонні герметики часто дозволяють непрофесіоналові успішно герметизувати бетонну поверхню. Результат буде ефективний як короткочасний пиловловлювач і додасть відтінок блиску.

 

Епоксидні, поліуретанові та інші смолисті системи


Більш бажаний, заснований на вартості варіант для більшості об'єктів полягає в тому, щоб професіонали встановлювали захисну епоксидну, поліуретанову або іншу смоляну систему, яка підходить для   покриття підлоги над бетонною плитою. Ці системи більш технічно складні і призводять до видатної довговічності і візуально привабливої поверхні. На відміну від однокомпонентних заглибних і рулонних герметиків ці системи застосовуються в декількох шарах, кожен з яких вимагає точного  змішування двох або більше компонентів. Отримана хімічна реакція створює міцну, щільно зшиту поверхню покриття.
В'язкість може варіюватися в залежності від складу і добавок, що дозволяє системам смолистих покриттів бути високоефективними при ремонті і повторному шліфуванні пошкоджених бетонних плит до такої міри, що дефектна, пошкоджена поверхня часто може бути зроблена цілком без необхідності заміни дорогого фундаменту.

Додатковою перевагою переходу на професійний маршрут з більш технічно досконалою системою підлогових покриттів є великий вибір продуктів і гнучкість дизайну та  можливість настройки.
Кваліфіковані сертифіковані заводські підрядники добре обізнані про вибір та встановлення систем смолистих покриттів, призначених для найкращої роботи в багатьох промислових, комерційних і організаційних умовах, таких як екстремальні коливання температури, великі навантаження, хімічна стійкість до розливу тощо. Доступні варіанти безпеки і здоров'я, включаючи стійкість до ковзання, антимікробний захист і багато іншого. Естетично, менеджери об'єкта мають незліченну кількість епоксидних і інших смолистих підлог  і конструкцій на вибір.

 

Щоб отримати найкращі результати, попросіть вашого виробника смолистого покриття з'єднати вас з відповідним місцевим заводським підрядником, щоб встановити нову високопродуктивну підлогу.

 

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше:

https://inhouse.com.ua/

 

Бізнес-каталог

Реклама