УКР РУС

Епоксидні покриття для підлоги Terrazzo -Чи підходять вони  для вашого проекту?

Епоксидні покриття для підлоги Terrazzo -Чи підходять вони  для вашого проекту?

Привабливий мозаїчний вигляд Terrazzo робить його популярним варіантом підлогового покриття. Сама Terrazzo була протягом тисячоліть, і спочатку була створена шляхом вбудовування скибок з мармуру в глинисту поверхню. Більш сучасні форми Terrazzo були створені шляхом оголення різних порід і мінералів на поверхні бетону, в той час як в даний час ви, швидше за все, побачите епоксидні Terrazzo - підлоги , які включають синтетичний полімер.

Епоксидне Terrazzo і його естетичне звернення

Підлоги з епоксидної смоли - популярний варіант по ряду причин - пластівці створюють красиво текстуровану поверхню, яка віддзеркалює світло таким чином, що може імітувати мармур, кварц або будь-яку кількість високоякісних оздоблень.
З розвитком епоксидної варіації традиційних підлог з терраццо з'явився цілий ряд колірних варіантів, і стиль став менш дорогим і більш доступним для більш широкого населення. Епоксидний Terrazzo також популярний, тому що різні сегменти підлоги можна розділити смужками металу і дати різні кольори, щоб створити гарні візерунки або окреслити різні області. По-різному кольорові фігури і малюнки також можуть бути встановлені шляхом вигину металевих роздільників в потрібну форму.


 

Витрати на епоксидну  підлогу Terrazzo

Незважаючи на свою естетичну привабливість, факт залишається фактом: епоксидна Terrazzo часто може бути непрактичним варіантом по ряду причин, перша з яких полягає в тому, що це просто дорогоий вибір для установки і обслуговування. Установка Terrazzo є вузькоспеціалізованою, що вимагає застосування більш старих, трудомістких методів, які ще виконують обмежену кількість підрядників. Недолік кваліфікованих підрядників і необхідні годинни установки вносять вклад у високу вартість праці Terrazzo , в порівнянні з іншими покриттями для підлоги, що наносяться рідиною.

Крім того, епоксидна тераццо - це відносно товстий варіант покриття підлоги, товщина якого становить від 1/4 до 3/8 дюйма. В галузі жорстких підлогових покриттів цей рівень товщини вважається істотним, вимагаючи ретельного планування архітекторами і дизайнерами, щоб Terrazzo правильно притулилося до дверних отворів та сусідніми матеріалами для підлоги.

Практична альтернатива

Ми спеціалізуємося на наданні високоміцних і привабливих епоксидних і інших смолистих систем для підлоги. Наша система забезпечує естетичну привабливість без всяких турбот.

Щоб дізнатися більше про наші альтернативі підлогові  покриття Terrazzo , зв'яжіться з нами сьогодні.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше:

https://inhouse.com.ua/

Бізнес-каталог

Реклама