УКР РУС

ЕПОКСИДНІ ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ

Епоксидні промислові підлоги

 

Системи епоксидних підлог являють собою термореактивні смоли, які часто застосовуються як захисне та декоративне покриття на бетонних підлогах. Довговічність системи робить її бажаним вибором підлоги для багатьох комерційних та промислових об'єктів, починаючи від виробничих приміщень та ангарів, до кухонь та гаражів. Пропонуємо розглянути детальніше епоксидні підлоги.

Епоксидні підлоги, мабуть, є найвідомішими промисловими покриттями. Залежно від складу, епоксидні смоли можуть мати безліч переваг: від хімічної стійкості до хорошої товщини, що витримує рух важкої техніки чи дію агресивних речовин.

Ці підлоги добре зарекомендували себе навіть у найбільш важких виробничих середовищах - незалежно від подряпин та навантаження, епоксидні підлоги за певний час можуть пожовтіти, якщо вони піддаються впливу ультрафіолетового випромінювання. Примітно, що деякі епоксидні склади ефективні для контролю статичної електрики, що є важливим для підприємств, які займаються виробництвом електроніки.

Системи епоксидних підлогових покриттів, як правило, дешевше, ніж інші види покриттів, але встановлення може тривати набагато довше, а застигання може тривати протягом 24 годин, залежно від вибраного вами виду. Зазначимо, що температура навколишнього середовища, повинна становити не менше +10 градусів.

Епоксидні підлоги на складі

Основні рекомендації для встановлення та обслуговування епоксидних підлогових покриттів

Хоча системи епоксидних покриттів відносно легко і дешево встановлювати, професіоналізм та точність є ключовими поняттями під час роботи з цим матеріалом. Покриття, що нанесене неналежним чином, буде відслоюватися та відставати передчасно, тоді як правильно встановлені епоксидні підлоги не вимагають особливого догляду та стійкі до хімічних речовин, стирання. Саме тому важливо, щоб ви співпрацювали з підрядником, який займається комерційним виробництвом підлог, - тоді ви можете бути певними, що всі процеси виконані правильно від початку до кінця, а полімерні суміші підібрані вірно. При правильному нанесенні термін експлуатації епоксидних підлог становитиме 10-20 років.

Епоксидні покриття, як правило, застосовуються для бетонних підлог, щоб підвищити стійкість і естетичну привабливість підлоги. Важливо ретельно підготувати бетонну основу, особливо, коли бетон не свіжо залитий. Досвідчений підрядчик зможе оцінити основу існуючого покриття на наявність тріщин та вибоїн. Спочатку буде видалено раніше нанесене покриття і ретельно очищено та прогрунтовано поверхню. Потім, в залежності від стану бетону, залиються всі тріщини за допомогою уретанового цементу. І лише після цього можна застосовувати системи епоксидних підлог. Підготовчі роботи займають більшу частину часу.

Ремонт тріщин бетона

В основному технічне обслуговування є простим і зрозумілим. Для повсякденного прибирання вистачить пилососа або віника. Рекомендується глибоке очищення поверхні кожні пару місяців - між глибокими чищеннями, ви можете проводити очищення, коли це потрібно. Коли ви робите глибоку чистку, уникайте застосування мильних засобів, оскільки вони можуть залишити плівку на епоксидних підлогах. Замість цього пропонується використовувати розбавлений аміак і гарячу воду.

Загалом, епоксидні підлогові покриття повинні бути легкими для встановлення, коли їх виконує досвідчений фахівець.

Переваги епоксидних підлог

Оскільки обслуговування епоксидних підлог в процесі експлуатації настільки просте, то це підлогове покриття є привабливим для різних комерційних та промислових застосувань. Але існує безліч інших факторів, які слід враховувати, перш ніж вибрати підлоги для вашого об'єкту. Різні будівлі та планування потребують різних функцій. Безперечно, лише професійний підрядник з підлогових робіт зможе цілісно оцінити ваші потреби та допоможе обрати відповідний тип підлоги.

Епоксидна підлога в приміщенні

Ось кілька переваг епоксидних підлог:

Покращена естетична привабливість

Хороший дизайн підлоги приваблює та виглядає довершено і професійно. Системи епоксидного покриття пропонують широкий вибір кольорів та відтінків. Популярним варіантом дизайну є використання епоксидної смоли з кольоровими мікрочастинками, а верхній шар покритий блискучою обробкою. Оформлення підлоги під "метал" також доступне для тих, хто дійсно хоче справити враження. Важливо, що створення декору не призведе до зниження експлуатаційних показників підлоги, тому ви сміливо можете втілювати в життя фірмовий стиль своєї компанії, наприклад, на паркінгу.

Гладка, стійка поверхня

При належному встановленні та підтримці епоксидні підлоги стійкі до стирання та хімічного впливу. Для високопродуктивних промислових та комерційних застосувань така міцність і довговічність є обов'язковими.

Низька вартість обслуговування

Дуже важливо, щоб підрядник стежив за встановленням ваших епоксидних підлог, а низькі потреби в обслуговуванні забезпечать, щоб ваша підлога залишалася в робочому стані довго та за невелику ціну.

Лише фаховий підрядник зможе підказати вам рішення на встановлення правильної підлоги саме для вас, виходячи із застосування, дизайну та призначення приміщення. 

Налив епоксидної підлоги

Переваги використання епоксидних покриттів для розподільних центрів

Розподільні центри є ключовим компонентом будь-якого бізнесу. Тут багато співробітників проводять свої дні і ретельно зберігають обладнання чи товар. Протягом багатьох років було багато нововведень у матеріалах для підлогового покриття, але один матеріал витримав всі зміни і тенденції: епоксидна смола. Хоча є багато різних матеріалів для підлоги, епоксидна підлога залишається найкращим вибором для промислових і комерційних об'єктів. Розглянемо переваги, які може запропонувати епоксидна смола, і чому люди все ще обирають епоксидні покриття для розподільних центрів.

Простота догляду: Епоксидне покриття перетворює підлогу в гладку поверхню, що відштовхує бруд та дозволяє легко видалити пил та плями. Це допомагає дистриб'юторському центру залишатися чистим і дозволяє легко очищати бруд.

Довговічність: У складському або розподільному центрі обов'язково має бути інтенсивний пішохідний рух, а також важкі об'єкти, які переміщуються по всій території. Завдяки епоксидному покриттю, підлоги залишаться довговічними і здатні витримати дорожній рух та обладнання, не показуючи ознак пошкоджень. 

Економічна ефективність: Епоксидне покриття для розподільних центрів не тільки дешевше, але й може довше витримувати пошкодження, що дозволяє компаніям заощаджувати гроші на ремонті підлоги. Крім того, покриття поставляється в різних товщинах, тому його можна регулювати відповідно до необхідного типу підлоги.

Професійний вигляд: хоча склад не потребує унікального декору, він повинен мати професійний вигляд. Епоксидні покриття для підлоги мають широкий вибір кольорів і стилів, додаючи елегантності складу компанії.

Особливості безпеки: Основною турботою працівників на складі є безпека. При використанні небезпечного обладнання та швидкому русі товарів, що відбуваються на складах, дуже часто трапляються нещасні випадки. На щастя, можна зробити епоксидну підлогу стійку до ковзання, а також вогнетривкою. З широким спектром варіантів кольору можна також позначити різні зони на складі різними кольорами. Крім того, використання епоксидного покриття допомагає запобігти пилу бетону, що може викликати проблеми зі здоров'ям серед працівників.

Підвищена продуктивність: з промисловою епоксидною підлогою, що дозволяє швидше переміщати інвентар на об'єкті, мінімізуючи нещасні випадки та відбивати світло для поліпшення освітлення в робочих зонах, епоксидна підлога може значно підвищити продуктивність праці співробітників на складі.

Епоксидне покриття на складах

Епоксидна підлога - це безпечний, економічно ефективний матеріал, який використовується в усьому світі. Є багато причин, чому епоксидна підлога для розподільних центрів була одним з найпопулярніших варіантів підлогових матеріалів протягом багатьох років і до цих пір використовується.

Які ж вимоги до промислових підлог

Промислові підлоги мають відповідати багатьом вимогам: витримувати сильні механічні навантаження, хімічний вплив та інтенсивну експлуатацію, а ще перепади температур. Незалежно від того, чи будете ви займатися важким виробництвом, спеціальним виробництвом продуктів харчування та напоїв, широкомасштабним розповсюдженням та іншим застосуванням, підлога є однією з найважливіших складових підприємства. Правильний бетонний настил і обробка мають задовільняти конкретні вимоги, зокрема:

  • здатність витримувати будь-які навантаження;
  • стійкість до роботи важкої техніки;
  • стовідсоткова беспильність;
  • підвищена зносостійкість;
  • хімічна та рН стійкість;
  • протимікробні якості;
  • безшовність;
  • легкість очищення та обслуговування.

Промислові рішення для підлоги

Щоб допомогти вам максимально ефективно використати ваші інвестиції в підлогу, ми допоможемо вам підібрати підлогу, що відповідатиме типу вашого виробництва. Наша досвідчена команда гарантує, що ваша підлога буде встановлена ​​правильно, обслуговуючи ваш завод чи підприємство на довгі роки.

Бізнес-каталог

Реклама