УКР РУС

ФАСАДНІ РОБОТИ

Види фасадних робіт

 

Фасадні роботи можуть включати в себе різні комплекси заходів: починаючи від реставрації та фарбування фасаду до оздоблення, утеплення та монтажу різних типів фасадних конструкції. 

Наявність охайного вигляду будинку може охарактеризувати статус людей, які в ньому проживають. Тому, підтримка зовнішнього вигляду будинку дуже важлива справа. І не лише з естетичної точки зору. Наприклад, з часом ви можете помітити, що на зовнішніх стінах будинку з'явилися невеликі тріщини. Причин хвилюватися може і не бути, але оцінити всі ризики виникнення тріщин та їх ремонт виконати варто.

Тріщини на зовнішніх стінах часто викликані проникненням води, а також поганою погодою та сезонними змінами. В останньому випадку вам слід негайно розпочати роботу, щоб уникнути подальшого ризику їх поширення.

Тріщини представляють реальну небезпеку, коли вони великі. Між 1 і 2 мм вони все ще тонкі і їх легко відремонтувати. Понад 2 мм - необхідно негайно діяти. Слід зауважити, що чим більшою є тріщина, тим більша ймовірність того, що стіна розтріскається далі, або й що гірше, розвалиться. Навіть невеликі тріщини ніколи не повинні нехтуватися, оскільки вони можуть розширюватися і можуть спричинити більш серйозні пошкодження.

Фасад будинку

Рекомендовані дії

Почніть з визначення природи тріщини. Якщо вона знаходиться в пасивному стані, то, швидше за все, не пошириться далі. З іншого боку, якщо вона активна, тріщина буде поширюватися і розширюватися. У першому випадку ремонт не потрібен негайно, але вимагатиме щорічної перевірки. У другому, вам слід якомога швидше виконати ремонт, щоб запобігти пошкодження дощем, холодом та вітром. Щоб це зробити, є покрокова інструкція. Якщо коротко, то потрібно протерти тріщини, щоб усунути бруд та пил, розширити її скребком і ущільнити їх шпаклівкою або герметизуючою пастою.

Реставрація фасаду

Відновлення фасаду може бути різним - від звичайного очищення, щоб усунути накопичення пилу та бруду до більш важкої та спеціальної обробки для видалення фарби, вуглецю або моху. Занедбаний камінь чи цегла є прекрасним місцем проживання бур'янів і мохів, які зрештою зруйнують фасад. В Європі очищення будівель є невід'ємною частиною технічного обслуговування будівель, яке в основному проводиться кожні 2 роки.

Фасади будівель, розташовані поблизу доріг або розташованих у містах, є особливо вразливими до забруднюючих речовин. Неможливо уникнути цих повітряних частинок бруду, які переносяться в атмосферу і прикріплюються до фасадів будівлі.

Очищення цього типу забруднень може бути дуже ефективним, використовуючи методи на водній основі, але там, де очевидні товсті вуглецеві відкладення, може знадобитися більш абразивна техніка. Після завершення очищення можна застосувати захисні покриття для фасадів, як правило, у вигляді безбарвних водовідштовхувальних засобів, вони можуть бути ефективними на сучасних будівельних матеріалах. Однак перед нанесенням цих покриттів на цегляні та кам'яні споруди слід проводити ретельний огляд. 

Реставрація фасаду з ІнХаус

Якщо ви хочете підвищити вартість вашого будинку, або просто поліпшити його естетичний вигляд, зателефонуйте нам сьогодні. Ми будемо раді поознайомитись з вами та надати рекомендації щодо найкращого засобу для захисту фасаду. Портал InHouse допоможе вам знайти потрібного підрядника для виконання обстеження та ремонту фасаду, а також базу всіх необхідних для ремонту фасадних матеріалів.

Утеплення фасаду

Фасад - ще один елемент захисту будівлі, що безпосередньо впливає на її енергоефективність. Енергоефективність - головна ознака якісного будівництва і полягає в зведенні конструкції, яка гарантує зниження енергоспоживання з плином часу. Утепливши правильно фасад будинку ви можете зекономити понад 20% тепла. 

Ізоляція стін у будівлях усіх типів є необхідністю. Неізольовані будинки - це просто величезна витрата енергії, виробленої будь-яким способом. Більшість одноповерхових будинків ізолюються ззовні, але існує чимало будівель, які не можуть бути утеплені таким чином. Тоді єдиний вихід утеплювати зсередини.

Утеплення стін зсередини

Утеплення стін зсередини - як і коли це робити?

Фахівці в основному віддають перевагу ізоляції зовнішніх стін. Однак існують ситуації, в яких можлива лише ізоляція зсередини. Дізнайтеся, що потрібно знати при виконанні цього типу ізоляції і чому поліуретанова піна ідеально підходить для цього.

Утеплення внутрішніх стін 

Ізоляція зсередини виконується рідше, ніж у всіх відомих ізоляцій зовнішніх стін. Чому? Тому що це складніше і пов'язане з різними типами труднощів. Основна проблема полягає в тому, що спорудження всієї будівлі в цьому випадку (зовнішні стіни, стелі) розташовано в зоні без підігріву. Якщо зовнішня ізоляція відсутня, стіна має вищу температуру, що, звичайно, призводить до збільшення витрат на опалення.

Однак є ситуації, в яких необхідна ізоляція внутрішніх стін. У випадку, якщо будинок має висоту, яку ви не хочете або не можете знищити, вам знадобиться ізоляція зсередини. Цей тип ізоляції також повинен використовуватися, коли фасад будівлі є історичною пам'яткою або є частиною двоквартирних або терасових будівель (а власники інших частин не хочуть робити утеплення). Така ізоляція також необхідна, наприклад, коли ви маєте право лише на частину будинку, а співвласники не погоджуються ізолювати всю будівлю.

Як тільки ви вирішили утеплити внутрішні стіни, ви повинні пам'ятати дві важливі речі. Перш за все, утеплення стін зсередини забирає цінну корисну площу приміщення. У цій ситуації дуже важлива товщина використовуваного ізолятора. По-друге, відсік, ізольований зсередини, буде піддаватися зовнішньому холоду, що може зробити її більш вразливою до вологи та можливих пошкоджень. Тому, щоб запобігти конденсації водяної пари у відсіку, слід вибрати правильний матеріал і звернути увагу на відповідну товщину ізоляції.

Утеплення пінополіуретаном

Ізоляція внутрішніх стін пінополіуретаном

Одним з кращих матеріалів для внутрішньої ізоляції є пінополіуретан, який наносять обприскуванням. Її основною перевагою є низький коефіцієнт теплопровідності. Завдяки цьому ізоляційний шар може бути дуже тонким. Пінополіуретан з відкритими порами має також здатність розсіювати водяні пари, завдяки чому будівельні елементи не промокають і не розпадуться.

До переваг пінополіуретану включають його довговічність. При збереженні постійної, високої теплоізоляційної здатності, довговічність враховується протягом десятиліть. Крім того, його покриття безшовне, і не може бути ефективно виконано за допомогою традиційних методів ізоляції.

Варто додати декілька інших переваг цього матеріалу для вищезгаданих. Пінополіуретан є екологічно чистим, а гідродинамічний спрей дозволяє точно заповнити важкодоступні місця. Піна також ідеально підходить для вигнутих, хвилястих і нерівних поверхонь.

Утеплення стін

Утеплення внутрішніх стін - що ще варто пам'ятати?

При ізоляції всередині ви, насамперед, захищайте стіни від вологи. Проникнення водяної пари, що надходить з внутрішнього боку будинку в центр відсіку, протидіє пароізоляції з правильно вибраним коефіцієнтом опору дифузії. Традиційно відсік побудований так, що матеріал з найвищим опором розташований зсередини. Чим далі зовні, тим меншим буде опір наступного шару. У разі ізоляції внутрішніх стін така система шарів порушується, тому водяна пара повинна бути обмежена центром відсіку.

Пара проникає по-різному через окремі ізоляційні матеріали, оскільки вони мають різні коефіцієнти дифузійного опору. Тип ізоляційного матеріалу залежить від конденсації водяної пари.

При виконанні ізоляції зсередини варто пам'ятати про теплові мости, яких у цьому випадку важко уникнути. Забезпечення безперервності внутрішньої ізоляції в старому будинку буде пов'язано з необхідністю ізолювати не тільки стіни, але і всі підлоги та стелі, з передачею всіх установок, ізолюючи їх прохід через стелі.

Вирішивши ізолювати внутрішні стіни, доручіть реалізацію проекту фахівцям, знайомим з фізикою будівлі. Наприклад, експерт виконає розрахунки, щоб перевірити, чи є конденсат всередині ізольованого відсіку, і запропонує відповідні рішення для ізоляції будівлі. Пам'ятайте! Кожен випадок ізоляції внутрішніх стін відрізняється від наступного і вимагає індивідуального підходу.

Ізоляція фасаду

Важливість ефективної системи ізоляції для фасадів

Наявність оптимальної системи утеплення фасадів не є примхами будівельників, щоб підвищити вартість житла, це спосіб забезпечити мешканців, які будуть проживати в будинку, комфортом і низьким рівнем споживання енергії. Це основна потреба в будівлях, яка визнається всіма спеціалістами, які беруть участь у зведенні будівлі. І вам дуже пощастило, якщо у вашому будинку зроблена якісна система ізоляції.

Оптимальна ізоляція фасаду:

- Запобігає проникненню повітря.
- Усуває проблеми з вологістю.
- Немає теплових мостів. Якщо ізоляція охоплює всю будівлю, це допоможе досягти оптимальних цілей, визначених технічними нормами будівництва.

Якщо ми говоримо про нові будівлі чи енергетичну реабілітацію в старих будівлях, то з методами ізоляції для фасадів, які ми подаємо нижче, ми отримуємо високу енергоефективність.

Ми представляємо три ефективні рішення для утеплення фасадів будинків.

Вентильований фасад

Ізоляційна система для вентильованих фасадів

Вентильовані фасади є широко використовуваним конструктивним рішенням як у новобудовах, так і в реконструкції готових будівель. Для того, щоб відповідати всім вимогам, вентильовані фасади повинні бути водонепроникними та мати оптимальну ізоляцію.

Нинішні вентильовані фасади походять з другої чверті ХХ століття з Англії, з появою «порожнистої стіни», що представляє собою двошарову стінку, з'єднану за допомогою скоб і з вентильованим проміжком між ними. Початковою перевагою цього типу фасадів було те, що це запобігало проникненню дощової води.

Вентильований фасад - це тип корпусу, що складається з зовнішньої обшивки, вентильованого зазору, ізоляції на основному шарі та внутрішньої обробки. Він повинен відповідати ряду технічних вимог щодо економії енергії, захисту від шуму, пожежної безпеки, відсутності конденсату та захисту від води.

Фасад будинку

Вентильовані фасади мають наступні переваги:

- Гнучка система, яка пристосовується до геометрії будівлі.
- Вимагає мінімального обслуговування.
- Не зменшує корисний простір.
- Функція термоакустичної ізоляції.
- Подвійний шар, який захищає основну структуру будівлі.

А також:

- Покращення естетики фасаду завдяки захисному шару.
- Роботи ведуться ззовні, так що будівля може бути заселена.

Напилення пінополіуретану

Інше застосування пінополіуретану 

Розглянемо такий випадок, коли під час знесення прилеглих будівель, є відкриті перегородки, які раніше були захищені, а тепер з повною відсутністю ізоляції, захисту, гідроізоляції тощо.

У цих випадках найбільш доцільним є застосування шару пінополіуретану, який забезпечує ізоляцію, покращує стійкість перегородки проти атмосферних впливів і одночасно утеплить фасад.

Ви можете зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації про ізолюючі системи та утеплення фасаду або проконсультуватися щодо питань з ремонту.

Бізнес-каталог

Реклама