УКР РУС

Корозійностійкі підлоги - запобігання корозії бетону

Корозійностійкі підлоги - запобігання корозії бетону

У той час як бетонні плити являють собою відносно міцний, економічний настил для підлоги для об'єктів в різних галузях промисловості, необроблений бетон схильний до корозії з часом. У цьому випадку термін «корозія» відноситься конкретно до руйнування і розпаду бетону через контакт з реакційно здатною речовиною; ушкодження плити, викликане великим навантаженням, проколом або іншою фізичною причиною, не класифікується як корозія. Простіше кажучи, бетонна корозія є результатом хімічної реакції. Незліченні речовини можуть викликати корозію, від солоної води і кислих речовин до мікробів і відходів.
 

Витрати на бетонну корозію

Незалежно від того, чи буде промисловий, комерційний або інституційний об'єкт, якщо залишити його без уваги, бетонна корозія підлоги  може стати дорогою проблемою. Найчастіше невеликі пошкоджені ділянки іноді можуть оброблятися власними матеріалами і технікою, але, якщо їх залишити без сторонньої допомоги,  може знадобитися серйозне повторне шліфування або навіть повна заміна.
На додаток до первинних витрат на ремонт, правильне виконання відновлення  зажадає деякого часу простою, для частини об'єкта, що приведе до потенційної втрати продуктивності і доходів.

Збиток, який ви можете бачити, може бути не єдиним, про що вам потрібно турбуватися: бетонна корозія може також піддавати інші структурні елементи руйнуванню речовин. Типовим прикладом цього є мікроби в каналізаційних системах, які після успішного викликання корозії і пробивання бетонних труб можуть потім приступити до зносу в конструкційної сталі будівлі, послабивши всю будівлю.

Пошкодження бетону, викликане корозійними, реактивними речовинами, може бути дорогим для ремонту, і ступінь шкоди часто не відразу проявляється. Коли справа доходить до бетонних плит перекриттів, інвестиції в корозійностійкі покриття в майбутньому  в майбутньому будуть дорого коштувати.

Для деяких об'єктів витрати на бетонну корозію можуть виходити за межі самої будівлі, включаючи навколишні екосистеми. Бетон являє собою природно пористу субстанцію, в яку можуть вбиратися рідини.


 

Вибір правильної корозійно-стійкої підлоги
 

Високоефективний спосіб запобігти бетонну корозії поверхні підлоги полягає в тому, що в першу чергу необхідно ізолювати потенційно ушкоджуючі  речовини від поверхні плити.
Пролиті речовини повинні бути ретельно очищені   і утилізовані належним чином, що допоможе зменшити ризик зараження енвіротоксинів в плиті і наражати на небезпеку довкілля.

Ефективний і економічний підхід полягає в тому, щоб проконсультуватися з авторитетним виробником промислових покриттів про правильний тип  захисту для вашої унікальної роботи і умов на майданчику.

Добре підібрані і встановлені високоефективні, корозійно-стійкі епоксидні та інші смолисті покриття забезпечують міцні та довговічні системи настилу, які наноситимуться  безпосередньо на підготовлену бетонну основу.
Результатом є монолітна, практично безшовна поверхня, непроникна для відомих корозійних речовин в межах даного об'єкта або простору, в той же час забезпечує відповідний рівень ковзання , міцності на стиск і розтягування, опір стиранню і інші функції, необхідні для оптимальної вигоди і цінності.

Поверхнева корозія є спільною проблемою на непокритих бетонних підлог і може бути складною і дорогою для повного ремонту.
Епоксидна або інша високоефективна система покриття від InHouse  може дати вам душевний спокій, мінімізуючи ризик виникнення корозії на бетонній поверхні .

 

Переходьте за посиланням та перегляньте більше варіантів для промислових приміщень 

https://inhouse.com.ua/services/montazh-polimernyh-nalyvnyh-pidlog/

 

Бізнес-каталог

Реклама