УКР РУС

Кращий настил для комерційного використання

Кращий настил для комерційного використання

 

У комерційних умовах система настилу повинна бути в змозі безпечно витримувати високі рівні руху ніг, бути естетично приємною і легко чистити і підтримувати

, спільні рішення для підлогових покриттів вимагають великого догляду і можуть завдати шкоди, який є непривабливим і потенційно небезпечним.

Економте гроші з епоксидної та інших поліуретанових покриттів

Одним з економічно ефективних способів уникнути пасток типових комерційних систем покриття підлоги є використання високоефективних полімерних покриттів, таких як епоксидна смола, для підвищення довговічності, забезпечення стійкості до ковзання і досягнення індивідуального високоякісного зовнішнього вигляду. Деякі системи можуть використовуватися для розкриття існуючих слябів - економічна альтернатива заміні бетону. І в той час як інші типи підлогових покриттів вимагають шампуні, ваксація, полірування та інших обробок, щоб продовжувати виглядати краще, досить простого механічного скруббера для швабри або м'якої щетини, щоб ці полімерні покриття для підлоги були чистими і привабливими.

 

Епоксидні та інші смолисті покриття для підлоги, які можуть бути застосовані в рідкій формі, також мінімізують вартість заміни, коли система в кінцевому підсумку досягає кінця терміну служби. Замість того, щоб виривати старе покриття підлоги і мати справу з дорогим видаленням, полімерні покриття для підлоги можна наносити безпосередньо на існуючий шар, економлячи час і гроші, і зводячи до мінімуму відходи. З швидкодіючими часом затвердіння і з нульовим до дуже низьким вмістом ЛОС, що не містить формальдегіду або фталатів, процес установки відбувається швидше і екологічніше, ніж будь-коли раніше, що призводить до мінімального простою і оптимальної безпеки для вашої роботи.


 

Пошук правильного погляду на комерційні підлоги
 

З метою розвитку та підтримки ефективного комерційного простору концепція проектної команди буде включати в себе ряд важливих факторів, що відображають імідж і місію компанії. Вони хочуть, щоб простір відчувалося сучасно і гостро, або зручно і затишно? Чи означає естетика об'єкта цільову аудиторію? Підлоги - це аспект фізичної середовища, який може відігравати значну роль в «відчутті», який виникає при першому вході в простір.

Глянцева обробка, наприклад, відображає більше світла і сприяє більш світлої, більш відкритою середовищі. Різні кольори і текстури підлогових покриттів можуть використовуватися для створення конкретного ефекту або для спільного використання один з одним для тонкого відмінності між відділами або функціями всередині об'єкта. Шаблони і маркування можуть визначати безпечні зони і полегшувати пошук шляху. Конструкції підлоги також можуть бути налаштовані для підтримки іміджу компанії з логотипами або повідомленнями бренду.


 

Зберігання вашого комерційного простору гігієнічним і безпечним

Безпека відвідувачів і співробітників, безумовно, є головним пріоритетом. Тому важливо вибрати систему підлогового покриття, яка може допомогти звести до мінімуму небезпеку. Будь-яка область з високим рівнем трафіку може в кінцевому підсумку відчувати рідкий або сухий розлив. Поверхні, стійкі до ковзання, можуть допомогти знизити ризик подій ковзання і падіння. Аналогічним чином, нерівні поверхні можуть створювати небезпечні небезпеки відключення і їх слід уникати. Епоксидні та інші смолисті покриття для підлоги спроектовані так, щоб бути стійкими до ковзання, і наносяться безпосередньо на підготовлену бетонну основу, створюючи рівну практично безшовну поверхню.

Іншою перевагою безшовних покриттів з полімерним покриттям є те, чого у нього немає - матриця гранулирующих ліній заливки і швів, видимих ​​на плиткових підлогах. Непроникна, майже монолітна поверхня, покрита флюїдом, не залишає місця для грунту і токсинів для приховування або для розмноження мікробів, що сприяє більш гігієнічною і здоровому довкіллі.

 

Зв'яжіться з нами , щоб вибрати рішення для підлогових покриттів, яке може допомогти зробити ваше комерційне простір максимально можливим.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама