УКР РУС

Маркування бетону

Маркування  підлоги


Залежно від вашої галузі конкретне маркування  підлоги і смугастість можуть бути вирішальним фактором при плануванні об'єкту. Маркування може визначати конкретні галузі виробництва, дорожні проходи, доріжки і / або небезпечні зони для захисту співробітників або відвідувачів. Маркування також може використовуватися для підвищення ефективності руху всередині об'єкта.

За правилами  вимагається  спеціального маркування підлоги, щоб допомогти знизити ризик травм співробітників.

Крім того, для деяких операцій агентство зобов'язане встановити конкретну бетонну смугу, символи і застережливі повідомлення конкретної галузі.

У той час як для бетону доступні різні смугасті і маркувальні продукти, багато з цих матеріалів, таких як стрічки або інші клейкі матеріали, діють тільки протягом обмеженого часу, особливо якщо вони встановлені в зоні з високим рівнем руху об'єктів.

Ці бетонні маркувальні стрічки і наклейки можуть бути хорошими короткостроковими рішеннями, так як продукти можна часто видаляти відносно чисто через тиждень або два. Проте, рекомендується, щоб керівники підприємств вибирали більш довговічний продукт при плануванні більш постійних установок або ремонтних робіт на підлозі. Можна  оновлювати або змінювати маркування більш надійним варіантом, який краще підходить для роботи протягом тривалого часу.

Маркування підлог, зі спеціальними високоефективними покриттями, забезпечує набагато більш тривалий термін експлуатації. Ці спеціально розроблені покриття доступні в стандартних і нестандартних кольорах, щоб відповідати всім стандартам маркування підлог за відповідними стандартами  і мають додаткову перевагу в тому, щоб витримувати дію агресивних хімічних речовин, інтенсивного руху, промивання водою і регулярного використання промислових чистячих рідин.

 

Рекомендації щодо маркування підлоги

Керівництва по маркуванню представляють собою систему з кольоровим кодуванням,

яка призначає певні кольори, щоб сповістити працівників або відвідувачів про певні ризики для здоров'я або безпеки на об'єкті

Наприклад, стандарти маркування вогнегасників  вимагають червоних знаків для визначення пожежних небезпек та зон, де легкозаймисті рідини представляють потенційну небезпеку.

 

Аналогічним чином, жовта бетонна смуга покривається в будь-якому місці, де співробітники або відвідувачі повинні бути попереджені про можливі фізичних небезпеки, таких як спотикання, падіння між предметами тощо.

 

При плануванні системи накладення розмітки  на новий бетон або при плануванні реконструкції існуючої поверхні бетонної плити установка необхідного маркування підлоги і  смужастості є важливим компонентом процесу.

Завдяки використанню високоефективних покриттів, належним чином відібраних для витримування за певних умов встановлення, маркування безпеки може функціонувати так, як передбачалося, на довгих дистанціях, демонструючи відмінну міцність без необхідності частого повторного покриття або заміни.

Проектування нового смугового полотна вимагає ретельного планування, щоб отримати максимальні переваги як в області безпеки, так і в робочому процесі.

 

Команда InHouse готова допомогти вам у виборі продукту, плануванні та встановленні вашої системи маркування підлоги, незалежно від того, створюєте ви оригінальний дизайн для лише викладеної плити або оновлюєте давнішу  систему відповідно до існуючого плану.

 

Правильна підготовка бетонної поверхні перед установкою є одним з найбільш важливих кроків, які допомагають забезпечити довготривалу експлуатацію  чітко визначених пішохідних маршрутів, проходів навантажувачів, місць розміщення піддонів, внутрішніх паркувальних місць або заборонених зон.

До ваших послуг досвід і професійний підхід нашої команди до смуг підлогового покриття .

 

Дізнайтесь більше про  покриття тут

https://inhouse.com.ua/

 

Бізнес-каталог

Реклама