УКР РУС

Наливна епоксидна підлога - принцип дії

Наливна епоксидна підлога - принцип дії

 

Епоксидні та інші смолисті підлогові покриття встановлюються як рідини. Наливна епоксидна підлога, також називається "епоксидною підлогою", що самовирівнюється, фактично складається з двох або більше компонентів, таких як спеціально сформована епоксидна смола та ретельно виміряна кількість епоксидного затверджувача, які ретельно перемішуються на безпосередньо перед використанням. Нанесення покриття починається з розливання стрічок змішаного матеріалу на підготовлену бетонну основу та швидкого нанесення продукту за допомогою зубчатого або плоского шпателя.

Новітні, без розчинників, наливні епоксидні підлоги зазвичай мають густу консистенцію, що дозволяє їм згладжувати невеликі нерівності, подряпини та інші незначні недоліки на поверхні бетону. Однак тріщини, отвори, виямки та інші серйозні пошкодження потребують ремонту основи перед застосуванням наливної підлоги, якщо бажаний гладкий кінцевий результат.

 

 

Бездоганність має значення

 

Епоксидна наливна підлога або аналогічна рідка система має перевагу в тому, що вона практично безшовна - немає ліній стику між плитами, швів між листами лінолеуму або дошками підлоги. Крім того, кут 90 градусів між підлогою та стінкою можуть бути усунені. Ця бездоганна система має декілька потужних переваг:

  • Лінії швів і лінії заливу збирають бруд, бактерії та інше сміття, яке надзвичайно важко очистити. Здатність ефективно і послідовно санітарно обробляти підлогу особливо важливо для лікарень, ветеринарних клінік, підприємств харчової промисловості, фармацевтичних виробництв та багатьох інших об'єктів. Крім того, високопродуктивні наливні епоксидні та інші смолисті підлоги надають виняткову стійкість до широкого спектру агресивних хімікатів.
  • Безшовна підлога довговічніша. Пролиті речовини залишаються на поверхні для безпечної очистки, а не протікають через шви і проходити в плиту нижче. Після того, як волога або хімічні речовини для чищення мають можливість входити в бетонну плиту, вони можуть призвести до прискореного розщеплення клеїв та розчинів, що використовуються для захисту поверхонь плитки, листа та дошки, що призводить до відшарування, пошкоджень та пошкодження самих поверхонь. Крім того, безшовні наливні епоксидні підлоги позбавлені слабких плям навколо країв плитки, а також швів підлоги з дощок.
  • Легке обслуговування та заміна. Правильно встановлена наливна епоксидна підлога дуже економна і практична для чищення, і, як правило, вимагає лише мінімального догляду, без воскування. Завжди рекомендується ретельно перевіряти інструкції по чищенню та технічному обслуговуванню від виробників покриття, однак стандартна рекомендація - регулярне вилучення сміття з мітлою або механічною прибиральною машиною, а також періодичне шліфування або механічне чищення м'якою щіточкою. Залежно від типу наливної епоксидної покриття, а також вибору високопродуктивних верхніх покриттів, багато систем здатні витримати жорсткі промислові миючі розчини та санітарні засоби, зберігаючи при цьому їх чудове покриття.

Вдало підібрана та правильно встановлена наливна епоксидна підлога призначена для того, щоб витримувати повсякденний знос протягом усього його тривалого терміну служби, що забезпечує значну економію з часом завдяки простому технічному обслуговуванню та рідкісній заміні. Коли прийде час для заміни підлоги, достатньо простого оновлення, нова епоксидна система або інший тип смолистого підлоги часто можуть бути встановлені безпосередньо на верхній шар існуючої поверхні, що виключає необхідність повністю демонтувати старе покриття.

 

 

Установка наливної епоксидної підлога

 

Термін "самовирівнювана епоксидна підлогу" іноді може спричинити неправильне розуміння того, що його встановлення є простим. Нема нічого більш далекого від правди. Встановлення епоксидних покриттів, промислового класу, потребує добре відпрацьованих навичок та професійної техніки. Правильна підготовка бетону, що включає ретельну оцінку поверхні та плити, вимірювання вмісту вологи, необхідне знезараження поверхні, а потім відповідне механічне шліфування або піскоструменева обробка, є лише частиною того, що потрібно до успішної установки високоякісної наливної епоксидної підлоги.

Затверджені виробником монтажники розуміють типи бетонних недоліків, які можуть бути замасковані за рахунок застосовуваної товщини наливної епоксидної системи на поверхневі недоліки, які вимагають виправлення, наповнення або іншого ремонту перед нанесенням покриття. Професійний монтаж може забезпечити, надійність та довговічність епоксидної наливної підлоги.

Більше інформації за посиланням:

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама