УКР РУС

Наливні епоксидні підлоги для комерційних гаражів

Підлога для комерційних гаражів

Системи настилу, що використовуються автомеханіками та комерційними гаражами, щоденно піддаються впливу різних стресових ситуацій. Саме тому промислові епоксидні підлоги комерційного типу - це системи для підлоги, призначені для ремонту автомобілів у всьому світі. Покриття епоксидним покриттям або подібне смолисте покриття забезпечує надійний захист гаражу, а також є настільки є естетичним, як і функціональним.

 

Параметри захисного покриття

 

Наливні епоксидні підлоги, що наносяться рідиною, практично бездоганні. Це особливо важливо в гаражному середовищі, де будь-які дефекти поверхні підлоги призводять до корозії, транспортні рідини та інші небезпечні речовини, поглинаються в основу бетонної плити, а згодом - в грунт, що створює екологічні проблеми, вирішення яких може бути дуже дорогим. Відсутність швів дозволяє легко чистити і потребує мінімальних витрат на підтримку, а наливні комерційні гаражні покриття допомагають рівномірно розподілити тиск і вагу по підлозі, забезпечуючи міцність і довговічність.

Різноманіття форм та варіантів декору дозволяють дизайнерам та власникам будинків вибрати найвищу продуктивність для кожного унікального комерційного гаражного об'єкту, в тому числі:

  • Суперміцність. Ідеально підходить для вантажних автомобілів та причепів, а також обладнання для технічного обслуговування, де наявність високих рівнів руху, важких навантажень, металевих деталей та інших подібних предметів становить постійний ризик пошкодження та стирання. Система наливної епоксидної підлоги, зазвичай в формі епоксидного розчину з товщиною в чверть дюйма, з додатковим вмістом сталевих агрегатів, може захистити бетонну плиту від найгірших видів зловживань з року в рік.
  • Стійкість до проколів. У комерційних гаражах гострі інструменти та падіння знаряддя є нормою, вимагаючи від підлоги, здатності протистояти впливу та запобігати ушкодженню поверхні від проколу. Наливні епоксидні підлоги є хорошим вибором, забезпечують оптимальний довгостроковий захист.
  • Стійкість до агресивних хімічних сполук. Дефекти комерційного майданчика гаража не обмежуються фізичною силою та впливом. Підлога також регулярно піддається впливу хімічних речовин та агресивних розчинників. Спеціально розроблена система епоксидних покриттів, у тому числі високоефективна хімічно стійка уретанова основа, призначена для протидії цим хімікатам.
  • Термічна стійкість. Для комерційних гаражів, де гарячі двигуни та деталі машин, а також їх поверхні впливають на поверхню підлоги, різка зміна температури, коли дуже гаряча вода чи очищувальний розчин спрямовані на холодну підлогу, може спричинити появу деяких стандартних дефектів підлоги або навіть плавлення. Унікально розроблений термостійкі смолисті підлоги призначені  для підтримки міцності зв'язку в екстремальних умовах.

 

 

Вибір дизайну епоксидного покриття для комерційного гаражного

 

Незалежно від того, чи підлогу гаража мають бачити потенційні клієнти або вона буде використовуватися тільки співробітниками, для вибору кольору та дизайну слід враховувати кілька факторів:

  • Якщо простір, де монтують нове покриття,  доступний для клієнтів, наприклад, місце для оформлення послуги або демонстраційний зал автосалону, ідеальним рішенням може бути використання смолистих наливних підлог. Покриття для епоксидних підлог доступні в широкій палітрі кольорів, в пластівцях та металевих сумішах, а також однотонних кольорах, які можуть використовуватися окремо або вмонтовано в художній дизайн підлоги з різною обробкою. Брендинг компанії може навіть бути вбудованими безпосередньо в систему підлоги для додаткового візуального впливу.
  • Уникнення нещасних випадків, пов'язаних з підсковзуванням та падінням, є першочерговим завданням усіх об'єктів, особливо тих, що мають небезпеку розливу мастил та нафтопродуктів, наприклад, комерційні гаражі. Епоксидні наливні поверхні, що блокують ковзання, можуть допомогти мінімізувати випадки падіння. Ще однією перевагою смолистих покриттів є можливість створювати кольоровими доріжками, маркування безпеки та небезпеки на підлозі, щоб допомогти безпосереднім працівникам та відвідувачам.
  • Практичність та економія. Вдало підібрані колір і візерунок підлоги можуть вплинути на практичне використання об'єкта, заощаджуючи час і гроші. У гаражах із обслуговування транспортних засобів невеликі кріплення та інструменти падають на підлогу протягом дня. Тверда, світла кольорова поверхня дозволяє працівникам швидко знайти такі предмети, які впали заощаджуючи час. Крім того, коли глянцеве покриття підлоги встановлено, відбивна здатність забезпечує кращу видимість. Також світловідбивні підлоги можуть покращити освітлення приміщень, зменшуючи потребу в додаткових світильниках, що призводить до зменшення споживання електроенергії. Безліч переваг, перелічених вище, є лише кількома причинами, через які комерційні гаражні епоксидні системи є оптимальним вибором для багатьох власників і менеджерів.

 

 

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше про комерційні наливні епоксидні підлоги

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама