УКР РУС

Наливні підлоги без формальдегідів

Наливні підлоги без формальдегідів

 

З поширенням наукових звітів, які детально описують шкідливі впливи формальдегіду, що міститься в багатьох будівельних матеріалах, все більше будівельників, власників об'єктів та менеджерів звертаються до продуктів, які не містять ці потенційно небезпечні хімікати. Якщо Ви шукаєте більш безпечні варіанти підлогових покриттів, то оптимальним може стати епоксидні наливні покриття підлоги від перевіреного виробника. Безформальдегідні наливні підлоги гарантують хорошу якість повітря в приміщенні (IAQ) і можуть допомогти уникнути ризику для здоров'я, спричиненого іншими, менш безпечними матеріалами.

 

Небезпека формальдегіду

 

Формальдегід застосовується для виготовлення ряду різних будівельних матеріалів, а також деяких побутових виробів. Це побічний продукт горіння та інших природних процесів, і може існувати в різних концентраціях як всередині, так і за межами будівель. Деякі з найпоширеніших будівельних матеріалів, що містять формальдегід, - це пресовані вироби з деревини, такі як ДСП. Вони виготовляються за допомогою клеїв, що містять сечовинноформальдегідні смоли. Такі клеї також використовуються для того, щоб забезпечити якість друку для таких предметів, як одяг, драпірування та інші клеї, а також як консервант у деяких фарбах.

 

 

Якщо вони такі поширені, то в чому ж тоді проблема?

 

Формальдегід є безбарвним, газом з різким запахом і є відомим канцерогеном. Він також може бути подразником дихальних шляхів, та спричиняти утруднення дихання. Інші ефекти формальдегіду можуть включати відчуття печіння в очах і горлі, нудоту та сльозотечу. З цих причин багато власників об'єктів та менеджерів обирають будівельні матеріали, що не містять формальдегід, у тому числі підлоги.

 

Переваги використання підлог без формальдегіду та розчинників

 

Безформальдегідні підлоги пропонують різні переваги. Продукти з низьким вмістом розчинників, такі як наливні підлоги, сприяють безпечнішому середовищу в приміщеннях. Епоксидні смоли не містять жодних важких металів, фталатів або формальдегіду, і після повного затвердіння ці поверхні повністю інертні. Це означає, що після того, як вони повністю сухі. Також відсутнє "відштовхування", як у випадку з іншими будівельними матеріалами, такими як килимові покриття, вінілова плитка та інші листові вироби.

З низькими рівнем розчинників, близьким до нуля, Ви також можете насолоджуватися процесом прискореного встановлення, оскільки з ці системи відомі своїм швидким затвердінням.

Наливні підлоги з низьким рівнем формальдегіду, близьким до нуля, дуже міцні. Вони не володіють абсорбуючими властивостями та мають практично безшовну поверхню. Крім того, при правильному встановленні сертифікованими підрядниками наливні підлоги, що не мають формальдегіду, повністю нанесені на поверхню бетону, забезпечують високу продуктивність та легке обслуговування.

 

 

Отримайте найкраще рішення для об'єкта без формальдегіду

 

Ми пропонуємо широкий асортимент підлогових покриттів, що не містять формальдегіду, одночасно надаючи вашим покриттям необхідний захист від важкого обладнання та постійного активного руху. Наші продукти, розроблені та виготовлені з використанням ретельно контрольованої сировини, призначені для максимального захисту, з мінімальним використанням розчинників та інших потенційно шкідливих хімічних речовин, що робить їх безпечнішим для працівників та відвідувачів.

 

 

Зверніться до нас сьогодні, щоб дізнатись більше про наші наливні підлоги, що не містять формальдегіду.

Більше за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

 

Бізнес-каталог

Реклама