УКР РУС

Наливні підлоги та покриття для комерційних гаражів

Наливні підлоги та покриття для комерційних гаражів

 

Комерційні гаражі витримують практично постійний рух транспорту, рух важких машин, розлив нафти та палива, а також падіння металевих деталей, які можуть легко пошкодити покриття. Ніхто не хоче часто ремонтувати і замінювати комерційні гаражні підлоги через пошкодження, спричинені повсякденним зносом, тому інвестиції в правильний тип підлогового покриття з самого початку окупляться в довгостроковій перспективі. Не існує універсального покриття, яке підходить для кожного об'єкта, тому важливо переглянути варіанти та вибрати той, який найкращим чином відповідатиме унікальним потребам вашої установи.

 

 

Варіанти гаражного покриття

 

Переважна більшість комерційних підлог встановлено на основі бетонної основи. Бетон відносно міцний і здатний витримати активну екплуатацію, але незавершене бетонування швидко розтріскується, покривається плямами погіршується під впливом жорстких умов комерційного гаража. Багато варіантів існує для покращення терміну служби та функціонування систем гаражних підлогових покриттів, і їх можна розбити на чотири основні категорії:

 • Епоксид. Епоксидні підлоги для комерційних гаражів - це надміцні робочі поверхні, які мають бути професійно встановленими. Вони забезпечують чудовий захист і довговічність.
 • Фарбування. Фарби для гаражних підлог, іноді називаються епоксидними фарбами, включають епоксидні тверді речовини, які знаходяться у воді. Хоча вони прості у використані, однак недовговічні.
 • Плитка. Незважаючи на те, що частіше зустрічаються в житлових приміщеннях, іноді використовують в комерційних гаражах, викладають по бетонній основі. Вони можуть бути ефективні та в деякій мірі захищати бетонну основу, але може зазнати пошкоджень через зміну температури, вплив розчинників або хімічних речовин, забруднюватись  та зношуватись, цього не можливо усунути в умовах активної експлуатації гаража. Крім того, будь-яка система покриття з лініями стику та швами може забезпечити потрапляння рідин, мастил, розчинників, води та вуличних солей, які можуть просочитися до нижнього шару бетону і спричинити ерозію.
 • Мати. Гумові або вінілові килимки також можуть бути закріплені поверх бетонної поверхні, але вони не можуть бути постійним рішенням. Однак ці килимки швидко зношуються під впливом нафтопродуктів  можуть становити небезпеку для руху. Вони найкраще підходять як додатковий шар захисту у певних зонах, а не як основна система настилу.

 

Види покриттів для комерційних гаражів

 

Розглядаючи рішення для покриття підлоги для комерційного гаража, епоксидні підлогові покриття та епоксидні фарби є найпопулярнішими. Варто врахувати, що це різні речі. Епоксидна фарба, по суті, складається з невеликої або помірної кількості епоксидних твердих речовин, розчинених у воді або змішаних з латексною фарбою. Він наноситься  дуже подібно до звичної фарби, залишаючи дуже тонку плівку, після висихання. Епоксидна фарба для підлоги досить проста в використанні, і вона забезпечує певний ступінь захисту в порівнянні з голим бетоном. Проте будь-які переваги епоксидної фарби для підлоги будуть дуже недовговічними в комерційному гаражі, оскільки вони, як правило, не промислові, але призначені для гаражів індивідуального використання.

Епоксидні наливні покриття надають значно більший захист для комерційних гаражів, ніж навіть найкращі епоксидні фарби. Справжні епоксидні підлогові покриття залежать від хімічної реакції між двома або більше компонентами, які поєднуються під час монтажу. Замість простої сушки через випаровування вологи, як фарба, епоксидні підлоги твердіють завдяки хімічному процесом, що створює тверду, міцну поверхню. Крім того, системи покриття підлоги встановлюються на належним чином підготовлений бетон, який сьогодні включає в себе як піскоструменеву обробку або алмазне шліфування, що подрібнюють поверхню основи.

Системи покриття можуть складатися з грунтовки, серединіх шарів і верхніх покриттів, плюс додаткові елементи, які укріплюють, захищають від ковзання або виконують декоративну функцію. І хоча епоксидна смола є найпоширенішою смолою, яку використовують в системах покриття підлоги, все частіше використовуються уретанові, поліаспаратичні та вінілові ефірні смоли. Епоксидні та інші смолисті підлогові покриття пропонують високий захист та міцність.

 

 

Функціональні варіанти для покриття підлоги комерційних гаражів

 

В додаток до міцності, існує ще декілька факторів, які слід враховувати при виборі підлоги для комерційного гаражу. До таких факторів відносяться:

 • Стійкість (протидія ковзанню). Нещасні випадки, пов'язані з ковзанням та падінням, є головною причиною травм на робочому місці, і в комерційному гаражі це ризик посилюється можливістю розливу нафтопродуктів та розчинників на підлогу. Правильний рівень інгібуючої добавки може дати відчутний результат проти ковзання.
 • Зменшення рівня вологості. У ситуації, коли вологостійкий бар'єр нижнього шару порушений або відсутній, вологість та випари з-під бетону можуть потрапляти в основу підлоги і завдати шкоди верхньому покриттю. Це може спричинити появу плісняви на покриті. Правильна система покриття підлоги для запобігання появи вологи пари може попередити виникненню цієї проблеми
 • Міцність і ударостійкість. У комерційних гаражах, де гострі інструменти можуть в будь-який момент впасти, повинні бути ударостійкі підлоги. Це, як правило, передбачає включення в систему покриття спеціального  піску або іншого наповнювача. Цедопомагає розсіювати удари по всій поверхні, дозволяючи покриттю залишатися цілим і неушкодженим. Для особливо абразивних середовищ, є суміші, що містять особливі дрібні частинки, можуть бути використані в наливній епоксидній підлозі, щоб забезпечити додатковий рівень міцності та продуктивності.
 • Стійкість до хімікатів. Паливо та мастило - це лише початок - комерційні гаражні підлоги піддаються впливу незліченних шкідливих речовин. Наявність правильного рівня хімічної стійкості є обов'язковим.
 • Розмітка безпеки. Визначення ділянок під'їзду, пішохідних доріжок та інших знаків безпеки можна зробити у контрастних кольорах, використовуючи покриття з таким самим рівнем продуктивності та довговічності.

 

Додаткові параметри підлоги для комерційних гаражів

 

Комерційні гаражні підлоги, епоксидні та інші смолисті підлогові покриття дають велику свободу у підборі декору. Більшість комерційних гаражів обирають однотонні покриття, це дозволяє легко знаходити інструменти та деталі, але епоксидні та смолисті покриття можуть бути також встановлені з різноманітних кольорових комбінацій та декоративних елементів.

Ми знаємо, що кожна хвилина, що витрачається на встановлення нової системи настилу, - це хвилина, коли Ваш гараж не працює. На щастя, епоксидні покриття не вимагають великих простоїв для встановлення - навіть доступні, які повністю твердіють протягом години.

 

Епоксидні покриття для промислових поверхонь - що вам потрібно

 

Монтаж наливної епоксидної підлоги або іншого смолистого покриття - це кілька етапний процес, що включає кілька шарів:

 • Підготовка. Правильно підготовлена ​​бетонна підлога чиста, суха і очищена від будь-яких речовин, які можуть перешкоджати зв'язці нових покриттів. Поверхня повинна бути правильно оброблена, щоб забезпечити рівень профілю, необхідний для обраної системи покриття. Зазвичай застосовують піскоструменеву обробку, алмазне шліфування або інший механічний спосіб обробки.
 • Грунтовки. В якості вихідного шару застосовується грунтовка з низьким рівнем в'язкості. Грунтовка допомагає забезпечити хороший рівень щеплення покриття до основи. Залежно від стану бетону, грунтовка повинна мати додаткові властивості вологостійкості, високої лужності та інші.
 • Ремонт тріщин та штукатурки. Будь-які недоліки або пошкодження поверхні повинні бути відремонтовані, перш ніж застосовувати наступні шари покриття. Будь-які тріщини або отвори мають бути очищені та заповнені сумісним смолистим матеріалом. Як рухомі, так і статичні підлогові шви повинні бути перевірені та оброблені відповідними жорсткими або еластичними наповнювачами. Згини можуть бути ізольовані або краще покриті оболонкою.
 • Середній рівень. "Основа" вашого покриття для підлоги повинна бути сформований таким чином, щоб відповідати конкретним потребам вашого комерційного гаража. На цьому етапі встановлюється один або декілька шарів епоксидних покриттів із вмістом 100% твердої речовини  або іншим промисловим покриттям. Залежно від системи, методи нанесення можуть варіюватися.
 • Верхній шар. Нарешті, система повинна бути покрита одним або кількома верхніми шарами. Це як правило, тонке плівкове покриттяе, що має виражену стійкість до стирання та ультрафіолетового випромінювання, забезпечуючи додатковий захист. Вони можуть бути прозорими або кольоровими, а також забезпечити матовий або глянцевий ефект.

 

Професійний монтаж наливних підлог для комерційних гаражів

 

Встановлення покриття для комерційного гаража є високотехнологічним процесом, який вимагає точності та професійності. Досвідчений фахівець, може найкраще встановити епоксидну або іншу смолисту систем

Бізнес-каталог

Реклама