УКР РУС

Наші улюблені епоксидні покриття для підлоги

 

Наші улюблені епоксидні покриття для підлоги

Епоксидні покриття для підлоги використовуються в різних комерційних і промислових умовах завдяки їх високої продуктивності і функціональних характеристик: міцність, довговічність, легкість очищення, непроникність, хімічна стійкість  і багато іншого. Однак вибір винятково функціональності не повинен означати жертву естетики;

 

В InHouse ми пишаємося тим, що забезпечуємо високоякісні, довговічні покриття для підлоги, які можуть витримувати промисловий знос без збереження захоплюючої візуальної привабливості. Ось деякі з наших улюблених варіантів дизайну для наших епоксидних покриттів для підлоги.


 

Металеві покриття, що блищать

Полірований і пофарбований бетон в тренді. Гладка, блискуча поверхня може надати атмосферу сучасної простоти або шикарної елегантності.

Зовнішній вигляд відіграє велику роль  в ресторані, пабі або бізнес-обстановці. Проте, не дивлячись на іноді привабливий дизайн, забарвленого і полірованого бетону часто не вистачає в умовах інтенсивного руху - навіть об'єкти з легким і помірним використанням часто бентежаться тим, наскільки швидко може погіршитися зовнішній вигляд пофарбованого бетону.І в залежності від поверхні, полірований бетон часто вимагає регулярного обслуговування для підтримки блискучого зовнішнього вигляду.


 

Багатоколірні  проекти

Подобаються  можливості плитки, але ненавидите лінії затирки?
Епоксидні покриття для підлоги різних кольорів можуть бути легко встановлені в геометричних візерунках, пов'язаних з підлогою з плитки, при цьому зберігаючи гладку поверхню практично без шва, яку так легко чистити і підтримувати. Крім геометричних візерунків, епоксидні покриття для підлоги також можуть бути встановлені відповідно до більш органічних, природніх конструкцій для більш плавної естетики.

На додаток до різного  покриття для підлоги можна використовувати кольорові стружки або пластівці для створення текстури і глибини. Контрастні кольори  в одній і тій же області можуть створювати динамічний зовнішній вигляд, в той час як суміші подібних кольорів створюють більш тонкі погляди на заспокійливі внутрішні перспективи, натхненні природою. Суміші дрібних пластівців в обраних кольорах можуть використовуватися для імітації зовнішнього виду видобутого кварцу або граніту.
 

Вбудована графіка і логотипи

Особливо популярний варіант для спортивних споруд та навчальних закладів, фірмові знаки емблеми та талісмани  можуть бути встановлені на поверсі кваліфікованим підрядником по підлозі, використовуючи вбудовані наклейки, ручні малюнки або різні кольорові агрегати з металевими розділовими смугами або без них. На відміну від графічної поверхні, ці зображення не зношуються і не зникають. Навіть корисні образи дизайну можуть стати унікальними творами мистецтва, якими користуються відвідувачі.  Умілий логотип компанії, встановлений на підлозі біля входу в ваш об'єкт, може створити позитивне перше враження.

Дізнайтесь більше про декоративні епоксидні підлоги за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/promislova-nalivna-p-dloga/

Бізнес-каталог

Реклама