УКР РУС

Найпопулярніші тенденції  комерційної підлоги

Найпопулярніші тенденції  комерційної підлоги

 

Епоксидні та інші смолисті покриття для підлоги часто сприяють їх довговічності, міцності, простоті обслуговування і іншим функціональним факторів. Але при заміні підлогового покриття в даному об'єкті функція не є єдиним моментом для розгляду;
правильна система настилу підлоги повинна також сприяти естетиці, особливо в місцях, часто відвідуваних гості , відвідувачі та клієнти проходять найчастіше. Комерційні та промислові покриття для підлоги мають тенденцію слідувати загальним тенденціям дизайну інтер'єру, оскільки різні погляди ростуть в популярності, від консервативного і класичного до ультрасучасного і спритного.
В цьому році інтер'єри, які приносять красу навколишнього природного середовища в приміщенні, сильно відрізняються один від одного, і три основних типи підлогових покриттів перевищують графіки. 

1. Повернення до природи з дерев'яними тонами

 

Елегантний вигляд деревних порід навряд чи є новою ідеєю; це справжня класика підлог, яка була популярна протягом століть. Але те, що є новим в 2018 році, - це здатність впроваджувати природні деревні тони в простір з використанням сучасних матеріалів для підлоги. У той час як популярність естетики порід стійка, фактичні паркетні підлоги можуть бути дорогими в установці, важко підтримувати і уразливі для зносу. Ось чому все більше і більше комерційних дизайнерів вибирають імітаційні дерев'яні підлоги з різних синтетичних матеріалів. Серед них епоксидні покриття для підлоги відрізняються винятковими перевагами і життєвим циклом.

У ранні роки системи імітаційних дерев'яних підлог були занадто часто зроблені з дешевих матеріалів і виглядали так: їх непривабливі повторювані зразки відразу виявлялися як підробки. Проте, досягнення в області технологій виробництва і монтажу тепер дозволяють дизайнерам використовувати нетрадиційні матеріали для досягнення органічного ефекту, якого жадають їх клієнти. Природна краса дерев'яних підлог так само популярна, як і в 2017 році, і ця тенденція не зникне найближчим часом. Альтернативні матеріали, такі як металевий епоксидний настил в теплих натуральних деревних тонах, можуть бути встановлені, щоб імітувати неповторювану деревну  структуру , забезпечуючи необхідну зону при менших витратах, полегшуючи обслуговування і покращуючи довгострокову продуктивність.


 

2. Органічний вигляд металевої штучної епоксидної фарби
 

Кислотні пофарбовані і поліровані бетонні підлоги відображають поверхні, які часто вважають за кращими їх первинний зовнішній вигляд, але з плином часу можуть мати серйозні функціональні недоліки для комерційних, промислових і інституційних об'єктів.

3. Природна слюдяная епоксидна смола

 

Заливні епоксидні покриття для підлоги являють собою економічно ефективний спосіб досягнення тонкого, текстурованого зовнішнього вигляду розкішного гранітної підлоги. Натуральні мінеральні пластівці слюди з тонкою зміною в кольорі, тоні і розмірі розподіляються рівномірно з використанням високоефективної епоксидної смоли. Результатом є багатий органічний вигляд, що володіє неймовірною візуальною глибиною.


 

Підлогові тенденції в роздрібній торгівлі, ресторанах та інших приміщеннях.

Різні типи комерційних об'єктів відчувають різні тенденції в дизайні. При плануванні ремонтних робіт та модернізації дизайнери вибирають кольору стін, світильники, меблі та особливо підлогові покриття для створення та поліпшення внутрішньої обробки. Підлоги можуть бути економічним способом візуально уніфікувати або ізолювати різні області всередині будівлі, що в значній мірі сприяє загальній темі.

 

Впровадження перероблених елементів також зростає, як з точки зору дизайну, так і тому, що багато компаній тепер пропонують використовувати стійкі матеріали. Приваблива і міцна смолиста підлога  з переробленим склом ідеально підходить для використання в торгових центрах і ресторанах і може сприяти розвитку екологічності бізнесу.

У деяких торгових об'єктах сучасна цифрова графіка також популярна для підлогових покриттів. Підприємства можуть включати призначені для користувача логотипи та інші проекти в епоксидні та смолисті підлоги, які з часом не будуть зникати. Ці унікальні доповнення можуть залишити незабутнє враження на клієнтів та підтримати зусилля з брендінгу.

Будьте в курсі тенденцій на підлоги

З нашим широким спектром творчих епоксидних покриттів для підлоги, красивий, тренд-вперед дизайн може бути економічно і красиво виконаний.


 

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше

https://inhouse.com.ua/

Бізнес-каталог

Реклама