УКР РУС

Обробка поверхні бетонної плити

Обробка поверхні бетонної плити

Від лікарень і шкіл до автомагазинів та заводів різні галузі промисловості вимагають від своїх поверхів різних якостей і характеристик. Коли прийшов час для нових підлогових покриттів, часто обговорюються епоксидні системи, а також пофарбовані і поліровані бетони. Які відмінності?

Бетонна фарбування і полірований бетон

 

Фарбування і поліровка - це два методи обробки поверхні бетонної плити. Вітражний бетон відноситься конкретно до способу нанесення забарвленого кислотного або водного плями, щоб змінити зовнішній вигляд підлоги. Плями можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом і довговічності, але отриманий підлога повинна регулярно оброблятися воском або іншими герметиками для підтримки естетичного зовнішнього вигляду. Невдача регулярного догляду за пофарбованим бетоном може швидко привести до зносу кольоровий поверхні в зонах з високим рівнем руху, залишаючи плями голого бетону, які починають «пиліть», а також поглинати забруднюючі речовини. Ремонт таких ділянок може бути утруднений.

Полірований бетон включає в себе поступове шліфування бетонної поверхні підлоги за допомогою дрібних шліфувальних інструментів, поки він не розробить бажаний блиск. Поверхня стає трохи менш пористої і більш довговічною, ніж необроблений або забарвлений бетон. Процес полірування може значно варіюватися в залежності від конкретного використовуваного бетону і кінцевої мети. Проте, регулярна професійна поліровка або інші методи обробки поверхні необхідні для підтримки полірованого зовнішнього вигляду. 

Епоксічность: кращий зовнішній вигляд і найкраща продуктивність

Заключний етап створення епоксидного покриття насправді відбувається на місці установки, що виконується самими кваліфікованими монтажниками, що робить систему дуже настроюється аж до моменту її застосування.

Щоб дізнатися більше про переваги епоксидних покриттів для підлоги для конкретної галузі або об'єкта, зв'яжіться з нами, щоб запланувати відвідування сайту або телефонну розмову сьогодні.


 

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама