УКР РУС

Оптимальна підлога для розплідника собак

Який найкраща підлога для  розплідника собак ?

Засоби для навчання тварин, добові для собак і інші великі операції, які керують турботою, навчанням і посадкою собак, дуже часто будуються з матеріалами, які не призначені для боротьби з суворими умовами. При виборі кращого підлоги для собачих розплідників важливо враховувати різні аспекти кожної організації, які розрізняють конкретні потреби настилу підлоги.

 

Плани і специфікації розплідників для собак

При розміщенні на професійних об'єктах рятувальні тварини, робоча поліція, військові та охоронні собаки, а також службові тварини заслуговують навколишнього середовища, які є санітарними та належним чином обслуговуються. Сьогоднішні меценати, відвідувачі і урядові інспектори дуже добре обізнані про боротьбу з патогенами і добробут тварин. Відповідні підлоги можуть відігравати ключову роль в загальному здоров'я і безпеки тварин.

Поінформовані об'єкти приділяють особливу увагу вибору підлогових покриттів, які відповідають їх унікальним планам собачих розплідників і будівельним специфікаціям. Як правило, протягом усього терміну експлуатації потрібні важкі, дорогі матеріали, здатні витримувати постійний знос протягом тривалого часу.
Однак вимоги до різних приміщень можуть дещо відрізнятися важливими способами. Додаткову увагу до таких деталей на початку проекту може забезпечити великі початкові вигоди і привести до величезних заощаджень в майбутньому.
 

Наприклад, в зонах прийому, громадських під'їздах і офісах, дизайн-настил, який сприяє комфортній і гостинній обстановці для тварин, їх власників або обробників і які координуються з навколишнім декором, може позитивно впливати на імідж організації, рівень заступництво, фінансування і навіть увагу засобів масової інформації. І все ж, оскільки тварини часто супроводжують своїх людей в цих місцях, естетика не повинна бути пріоритетною в порівнянні з високою продуктивністю. Підлоги, які відмінно виглядають і забезпечують виняткову довговічність, вимагають.

 

Майданчики для розплідників собак, а також криті загальні кімнати повинні бути дуже гігієнічними. Вибір непроникного, безшовного підлогового покриття з вбудованою підставою для підлоги від стіни до стіни є обов'язковою умовою для кращої гігієни для тварин. Усуваючи лінії затірки, кути статі і шви, де це можливо, менеджери можуть допомогти запобігти збір і поширення бактерій і інших мікробів. Будь-яке порушення поверхні підлоги, будь то глибокі подряпини, пористі лінії затірки, проміжки між плитами або дошками, кути, де підлогу і стіна зустрічаються під кутом 90 ° і т. Д., є ідеальним темним, вологим місцем розмноження мікробів і супроводжуючі запахи. Рідини і грунт проникають в ці простору, в кінцевому підсумку вводячи і насичуючи конкретний підпільний підлогу. Навіть зварні шви, які видно на розкішних вінілових і дощатих підлогах, можуть тріскатися і скручуватися, коли піддаються постійному інтенсивному руху і жорстким очисникам, створюючи небезпечну і антисанітарну підлогу. Ці проблеми найкраще уникати з вибором наповнювача на полімерній основі, який практично безшовні і може витримувати промислові дезінфікуючі засоби.

Добре підібраний полімерний настил для собачих розплідників допомагає контролювати поширення хвороби на всій території об'єкта, включаючи зони пральні, приміщення для приготування їжі, кімнати для ізоляції, клітини і багато іншого, що призводить до поліпшення здоров'я як для тварин, так і для людей, що живуть в самоті.

 

Як вибрати кращий розплідник собак

Установка будь-якого підлогового покриття найкраще зробити в перший раз; інституційний або комерційний розплідник не є винятком. Наявність експертної підтримки може мати велике значення для менеджерів об'єктів, прихильних вибору мудро і уникаючи необхідності замінювати нижній поверх по дорозі.

Полімерну підлогу для навчання і посадки собак, притулків для собак та інших професійних установ з навчання і догляду за тваринами є ідеальним вибором.
Він не тільки відповідає всім перерахованим вище вимогам для довговічності і санітарії, але також може бути налаштований для відображення брендингу, логотипів, конкретних квітів і т. д 
Це може зробити простір більш професійним, унікальним і привабливим.

 

Щоб дізнатися більше про ідеях і системах підлогового покриття розплідника собак, зв'яжіться з нами

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама