УКР РУС

Переваги безшовного епоксидного покриття

Переваги безшовних епоксидних покриттів для підлоги
 

На відміну від більш традиційних варіантів підлогових покриттів, таких як плитка або бетон, варіанти епоксидного настилу хімічно спроектовані, щоб запропонувати широкий спектр переваг, в тому числі із застосуванням флюїду для майже безшовної монолітної поверхні.
Деякі переваги цього включають:

 

Гігієна.

Самоклеючі плитки або плитки  настилу підлог спочатку складаються з мережі швів на поверхні підлоги, які можуть захоплювати бруд, розливи і мікроби. Розкішна вінілова дошка або листове покриття спирається на зварні шви, які схильні до розтріскування; порушена поверхня - ще одне місце для накопичення і розмноження бактерій.
Навпаки, системи настилания рідиною практично усувають ці шви, що полегшує дезінфекцію простору і підтримує більш гігієнічне середовище . Деякі епоксидні і смолисті обробки також можуть бути складені з протимікробними агентами, які пригнічують ріст бактерій по всій глибині статі.

Довговічність.

При інтенсивному русі краю окремих плит по підлозі можуть представляти слабкі місця, схильні до зношування. Безшовні епоксидні покриття для підлоги запобігають наявність слабких плям, які схильні до розриву і рушення, як це часто буває у плиткових підлог. Смоляні покриття можуть бути встановлені з різною товщиною і можуть включати зміцнюючі елементи, такі як спеціальні порошки, агрегати та інші добавки, які забезпечують чудову стійкість до стирання або пошкодження проколу і видатну міцність на стиск при важких навантаженнях.

 

Більша рентабельність.


Епоксидні підлоги можуть бути встановлені таким чином, щоб отримати аналогічні візуальні та функціональні характеристики, такі як граніт, терраццо, пофарбований бетон і інші дизайнерські варіанти всього за невелику частину вартості.

Крім того, смолиста поверхню підлоги виключає необхідність спеціального догляду, без необхідності воску, Баффа, або регулярно обробляти систему підлогового покриття після її установки. Підвищена довговічність означає менш часті витрати на заміну і ремонт, а в кінці довгого терміну служби стару смолистую систему підлогового покриття не потрібно видаляти. Його можна просто перефарбувати за допомогою іншої декоративної епоксидної системи або служити в якості основи для наступного вибору підлогового покриття. Це може значно знизити час заміни і витрати на видалення.


Краще для навколишнього середовища.

На додаток до скорочення відходів, пов'язаних із заміною підлоги, багато епоксидні покриття для підлоги та аналогічні смолисті покриття можуть бути частково виготовлені з перероблених матеріалів. Вони також можуть захистити навколишнє середовище, що оточує об'єкт. Автомагазини, промислові підприємства та інші об'єкти використовують небезпечні хімічні речовини і токсини, які необхідно утилізувати. У разі розливу, без належного покриття підлоги, пориста поверхня голого бетонного плита поглинає речовина, дозволяючи йому накопичуватися і в кінцевому підсумку проникати в навколишній грунт і воду. Те ж саме може статися з системами підлогових покриттів з тріщинами або лініями заливки, які забезпечують вхід для небезпечних хімічних речовин для входу і вилуговування через плиту. Правильно підібраний і встановлений безшовний епоксидний підлогу мінімізує цей ризик з його непроникною, непористої поверхнею, яка ізолює токсини на поверхні, дозволяючи їм правильно очищатися і віддалятися.

 

Швидкий поворот.

На відміну від плиток, які повинні бути ретельно укладені, або інших обробок, які необхідно наносити і відшліфувати в шарі за шаром, епоксидні покриття для системи встановлюються у вигляді рідин в швидкому, нескладному процесі. Вони швидко встановлюються і можуть повністю використовувати їх знову після установки, що зводить до мінімуму час простою установки, яка встановлює нову систему підлогового покриття.

Пошук системи настилу, що підходить для вас

InHouse спеціалізується на низькому рівні обслуговування, безшовних епоксидних і інших смолистих системах, які захищають бетон, забезпечуючи відмінну довговічність і продуктивність, що відповідають вашому бюджету об'єкта. Щоб обговорити вимоги вашого наступного ціннісного проекту поета, зв'яжіться з нашим офісом сьогодні.

 

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама