УКР РУС

Переваги епоксидного підлоги для спа, сауни та вологих приміщень

Переваги епоксидного підлоги для спа, сауни та вологих приміщень

 

Високий рівень вологості та коливання температур у спа салонах і саунах ставить унікальні вимоги до матеріалів, що використовуються при будівництві цих об'єктів. Приміщення з високою вологістю стають популярнішими, як в приватних будинках, так і в таких закладах, як спортивні зали високого класу, готелі та санаторії. Вологі приміщення - це тип ванної кімнати, де душ, а не відокремлений елемент, використовує підлогу, яка відповідає заливу ванної кімнати і відокремлена однією стіною або панеллю. Ці конструкції зазвичай включають дренажну установку, близьку до середини вологої кімнати, а підлога злегка схилена до неї, щоб полегшити стік води.

 

 

Тепло та вологість: рай для мікробів

 

Ті ж самі умови (тепло та вологість), які забезпечують цілющі переваги спа-салону або сауни, також є ідеальними умовами для процвітання широкого спектру бактерій та інших мікроорганізмів. Хоча в багатьох саунах встановлюють масивні дерев'яні поверхні, як зазначають деякі фахівці, вони вважають їх найгіршими матеріалами, з точки зору гігієни. Волокна деревини неймовірно пористі і можуть поглинати потовиділення та бактерії, забезпечуючи їм тепле, вологе середовище, в якому  бактерії та інших мікроорганізмів можуть процвітати. Навіть коли поверхня очищається, все одно неможливо видалити мікроорганізми та забруднюючі речовини, просочені в деревину. Плиткова підлога представляє аналогічну проблему; хоча сама плитка може бути водонепроникною і легко очищуватись, шви є домівкою для бруду та бактерій. З босими ногами, спітнілими тілами, а також зовнішніми сміттям переноситься, багато загроз, які найближчим часом збиратимуть шви плитки.

Епоксидні наливні підлоги забезпечують ефективне і довговічне рішення для спа та вологих приміщень. Непроникне покриття хімічно зчеплюється на молекулярному рівні, в результаті чого утворюється міцна, непористаповерхня, яка несприйнятлива для росту мікробів. І власне тому, що епоксидні підлоги встановлюються у рідкому стані, при затвердінні вони утворюють практично безшовну поверхню без лінії стику або інших тріщин, в яких можуть збиратися сміття. Для вологого санітарно-гігієнічного приміщення на верхньому рівні водонепроникні епоксидні підлоги створюють додатковий бар'єр для запобігання потраплянню вологи в основу бетону, і запобігає пошкодженню нижніх рівнів.. Різноманітні епоксидні та інші смолисті наливні системи для підлоги можуть бути налаштовані з додаванням антимікробних властивостей, які ще більше гальмують ріст мікроорганізмів.

 

 

Епоксидні підлоги: красиво та функціонально

 

Для таких установ, як спа-сауни або сауни, необхідно враховувати функціональні міркування безпеки, не покладаючись на бажану естетичну привабливість. У постійно вологих середовищах важливо вибрати епоксидну або аналогічну систему настилу, яка стійка до ковзання, щоб запобігти пошкодженням. Система настилу також повинна бути здатною витримувати коливання температури та рух,а особливо тривалий вплив на високих температур та вологості, без деформації або зносу з часом.

Окрім таких характеристик, сауни та спа-сани забезпечують територію, де люди приходять, щоб розслабитися та відпочити, тому обрані кольори та дизайни повинні ідеально підтримувати бажану затишну атмосферу. Для вологих приміщень або загальних душових гігієна знаходиться на першому місці. Часто обирають поверхню білого або іншого світлого кольору, оскільки це дає змогу візуально оцінити чистоту приміщень і загалом виглядає більш санітарно.

Переходьте за посиланням та дізнайтесь більше про наливні підлоги

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама