УКР РУС

Переваги промислових епоксидних покриттів

Переваги промислових епоксидних покриттів

 

Кожна промислова операція представляє унікальним процесом, який потребує досконалої підлоги. Окрім візуальної привабливості промислових об'єктів або фабрик, наші промислові епоксидні підлоги та інші високопродуктивні смолисті покриття для підлоги можуть допомогти підвищити продуктивність праці працівників, а також сприяти безпеці праці.

Як і в багатьох рішеннях щодо проектування дизайну та безпеки, індивідуальні особливості відіграють важливу роль у монтажі промислових епоксидних підлог, які слід застосовувати. Наприклад, заводи з виробництва харчових продуктів та напоїв для зберігання об'єктів, лабораторії та фармацевтичні заводи вимагають високої продуктивності і гігієни, потребують покриття яке легко чистити і стійке до зносу, плям і пошкоджень хімічними речовинами.

 

 

Переваги епоксидної фарби

 

Епоксидні фарби та інші смоли на основі полімерів, коли вони ретельно підібрані та встановлені, можуть виконувати роль протекторів бетонних підлогових покриттів, які в іншому випадку піддадуться зносу через активне використання об'єкта. Зазвичай використовується в найрізноманітніших промислових умовах, комерційних офісах і торгових майданчиках, пішохідних доріжках і залах. Багато об'єктів у всьому світі вже відчули переваги епоксидних фарб та інших полімерних покриттів.

Для компаній, які займаються виробництвом продуктів харчування та фармацевтичної продукції необхідні високо якісні наливні покриття, які перешкоджають росту бактерій та відповідають всім санітарним нормам і водночас не вимагають спеціального догляду і легко очищуються.

Переваги нанесення епоксидної фарби на підлоги промислових приміщень:

  • Хімічно стійка: добре підібрана, епоксидна фарба для підлог може витримати сильні хімікати, розчинники. Вона ідеально підходить для промислових підприємств, які можуть щоденно стикатись з цими речовинами. Залежно від складу, після того як наливне покриття затвердіє, утворена тверда поверхня полімеру може бути неймовірно міцною і запобігти хімічному та фізичному зносу.
  • Безпека: епоксидна фарба та інші матеріали на основі смоли мають налаштовуваний опір проти ковзання, який допомагає запобігти травмам і падінням. Деякі пропонують антистатичні властивості. За своєю природою, смолисті покриття не сприяють зростанню цвілі шкідливого грибка, однак додаткові антимікробні добавки, додатково можуть допомогти перешкоджати поширенню патогенів. Ці та інші фактори допоможуть підтримати безпеку на виробництві.
  • Продуктивність: Бетонні підлоги, вкриті смолами, такими як епоксидна фарба, довговічніші і краще протистоять зносу, тому дозволять заощадити гроші і дозволяють керуючим об'єктами виділяти ресурси на інші аспекти бізнесу.
  • Економія часу: в більшості випадків епоксидні покриття та інші смолисті системи можуть бути встановлені порівняно швидко, зменшуючи або залежно від графіка; навіть усуваючи втрати виробництва.
  • Економне та легке очищення. Як тільки бетон був належним чином приготовлений і покритий високоякісною смолою або епоксидним покриттям підлоги, він перестає бути пористим. Це означає, що бруд, хімікати та інші надлишки речовин на поверхні можна легко очистити. Відсутність ліній стику означає швидку санітарну очистку. Крім того, більшість смолистих покриттів, не потребують додаткового покриття воском.
  • Привабливий декор: пропонуємо широкий спектр підлогових покриттів в різних кольорах, з візерунками та навіть спеціальними логотипами, які пристосовуються до кожного конкретного стилю установки.
  • Яскравість. Багато наших клієнтів віддають перевагу глянцевим покриттям, які відбиваючи світло забезпечують додаткове освітлення та суттєво економлять бюджет. Підлоги в світлих тонах також можуть допомогти освітлити простір та настрій.
  • Функціональність. Бетонна підлога покрита вдало підібраним покриттям є безпечною суцільною поверхнею, без нерівностей, тріщин і вибоїн. Це допомагає вберегти навантажувальні елеватори та не пошкоджувати шини та підвіски автомобіля. В результаті екплуатації добре підібраного смолистого покриття підлоги гроші та час, витрачені на підтримку та ремонт обладнання вантажного обладнання, можуть бути значно зменшені.
  • Екологічність: Епоксидні підлоги та інші смолисті покриття можуть бути екологічним вибором для вашого бізнесу, усуваючи витрати на плитку і та інші матеріали. Менеджери об'єктів хотіли б щоб більшість рідких компонентів підлоги не містять розчинників та що продукти провідних виробників не містять важких металів, формальдегіду та фталату.

 

 

Вибір відповідної підлоги - це інвестиційне рішення для будь-якого бізнесу. Якщо рішення прийнято мудро, воно забезпечує високу довгострокову продуктивність підлоги. Зверніться до нас сьогодні, щоб обговорити найкращий варіант для вашого промислового підприємства.

Більше за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/montazh-polimernyh-nalyvnyh-pidlog/

Бізнес-каталог

Реклама