УКР РУС

Переваги установки наливних епоксидних підлог

Переваги установки наливних епоксидних підлог

 

Якщо ви розглядаєте різні системи підлоги для вашого об'єкта, епоксидні підлоги постійно пропонують ряд переваг над іншими варіантами. Декоративна, функціональна альтернатива дорожчим вініловим або натуральним кам'яним підлогам, епоксидний покриття поступають на місце установки як рідин. Підлоги, створені за допомогою рідкої епоксидної смоли, пропонують безліч переваг і є довговічним варіантом для різних об'єктів у багатьох галузях промисловості.

 

 

Санітарно-гігієнічні властивості наливних епоксидних підлог

 

Деякі типи вінілових поверхонь можуть забезпечити аналогічний естетичний, але там, де вінілові підлоги залежать від адгезивів на водній основі та стиковочних швів, епоксидні підлоги на 100% зв'язані з поверхнею бетону під ними. Це означає, що немає шансів на відшарування покриття, тріщин чи інших проблем. Епоксидні підлоги, нанесені як рідини, з'єднуються безпосередньо і повністю з правильно приготованими бетонними плитами, що забезпечує більш високий рівень захисту від вологи та бактерій, які можуть розвиватися під стандартною підлогою зі швами або клеями.

 

Переваги установки

 

Переваги епоксидної смоли та інших типів рідких смол багато. Оскільки завершальний етап виробництва фактично відбувається під час монтажу, матеріал дозволяє повністю настроювати систему настилу, щоб точно відповідати потребам даного закладу - все це за прийнятною ціною. Необхідна додаткова стійкість до ковзання і логотип підлоги біля входу, або поверхня завантаження док-станції повинна бути виділена спеціальним кольором і витримувати навантаження до 4500 кг, все це можуть забезпечувати наливні епоксидні підлоги. Для професіоналів, який люблять комбінації хімічних реагентів та мають творчий підхід до оформлення інтер'єру, установка на основі епоксидних підлог саме те, що потрібно.

 

 

Міцність епоксидних підлог

 

Наливні епоксидні підлоги відомі своїми високими рівнями міцності. Володіють надзвичайною стійкістю до подряпин та проколів, хімічних речовин та кислот і здатні витримувати активний рух та важкі навантаження. Винятково довговічні епоксидні підлоги екологічно чисті. Їх не потрібно замінювати так часто, як інші системи настилу, і виробляти набагато менше відходів у часі. Економія витрат на демонтаж та уникнення відходів робить епоксидні підлоги відмінним варіантом для різних комплексів.

 

Наливна епоксидна підлога чи керамічна плитка?

 

У таких приміщеннях, як громадські туалети, не рідко можна побачити, як зламана чи тріснуту плитку, або місця стику де відсутня розчин-заповнювач відсутній. Це є результатом того, що вода та миючі рідини проникають в основу підлоги. Постійна вологість може швидко розм'якшити розчин і знизити загальну якість підлоги. Крім того, бактерії можуть починати рости у вологих зонах, що призводить до антисанітарії.

На відміну від попереднього варіанту наливні епоксидні підлоги, гарантують бездоганну поверхню, яка є міцною, вологістійкою та стійкою до агресивних хімікатів.

 

Бездоганний захист від пошкоджень

 

Наливна епоксидна підлога забезпечує практично бездоганний варіант підлогових покриттів для об'єктів. На додаток до їх монолітної поверхні та відмінної міцності, епоксидні підлоги відповідають таким вимогам, як:

  • Стійкість
  • Швидка окупність
  • Статичний контроль
  • Індивідуальний декор
  • Водонепроникність
  • Термостійкість

Якщо вам цікаво дізнатись більше про те, як наливні епоксидні покриття для підлоги можуть допомогти вашому об'єкту, зв'яжіться з нами сьогодні.

Переходьте за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/montazh-polimernyh-nalyvnyh-pidlog/

Бізнес-каталог

Реклама