УКР РУС

Підлога для Магазину автомобілів

Вибір системи підлогового покриття для автоматичного магазину

 

Кожна промислова установка має свої власні унікальні потреби і проблеми в підлогах, а авто-магазини не є винятком. Підлоги для підлоги обслуговування повинні бути функціональними і міцними в умовах інтенсивного руху транспортних засобів, що рухаються і абразивних хімікатів. Кожен авто-магазин має певні проблеми і цілі, але є кілька важливих критеріїв, які слід враховувати при вивченні варіантів.

Підлогове покриття, яке може виконувати важку роботу

 

Будь-яке життєздатне рішення для підлогових покриттів з автомата має витримувати тривалий вплив важких навантажень, сильних ударних навантажень, тривалого руху ніг і транспортних засобів і жорстких хімічних засобів для чищення. Він повинен бути стійким як до проколів, так і до подряпин, і не може дозволити собі мати слабкі місця, схильні до тріщин і тріщин. Хімікати з полімерної смоли мають перевагу перед іншими варіантами підлогових покриттів, так як продукти практично безшовні, забезпечують гладку робочу поверхню, а також усувають тенденцію до падіння або пошкодження панелей або плиток по краях або перетину швів.

 

Стримування небезпечних речовин

 

Телекомунікації навіть рутинне технічне обслуговування транспортних засобів вимагають використання матеріалів та утилізації хімічних рідин, які, якщо їх не обробляти досить ретельно, можуть мати серйозні негативні наслідки для здоров'я оточуючих екосистем. У той час як старі, забруднені нафту, паливо, розчинники та інші токсини повинні бути утилізовані відповідно до місцевих правил, навіть самі обережні співробітники не можуть запобігти кожен розлив. Коли токсична рідина розливається на бетонну плиту, вона поглинається пористою поверхнею, де вона накопичується і може в кінцевому підсумку просочуватися в землю внизу, потенційно забруднюючи ґрунтові води і отруюючи дику природу.

Епоксидні покриття для підлоги та інші смолисті покриття створюють непористу ізолюючу поверхню, яка може допомогти пом'якшити негативний вплив на навколишнє середовище типів хімічних розливів, які неминуче стануться в настройках автомата. Ці покриття для підлоги наносяться у вигляді рідин безпосередньо на правильно оброблені бетонні плити, створюючи щільну механічну і хімічну зв'язок, яка може мати далекосяжні адгезиви на водній основі або теплові ущільнення. Крім того, ці полімерні покриття часто можуть бути встановлені поверх існуючих покриттів, зменшуючи кількість відходів, пов'язаних із заміною системи підлогових покриттів, коли прийде час.

 

Безпека робочих

Щоб звести до мінімуму ризик травм на робочому місці, ефективне покриття для підлоги для торгового цеху повинно бути стійким до ковзання, щоб безпечно витримувати високі рівні пішохідного руху навіть при наявності можливих розливів. В умовах, коли важка техніка використовується на регулярній основі, важливо також, щоб певні небезпечні зони були чітко позначені червоним або жовтим кольором відповідно до правил і іншими регулюючими органами.

Ми пишаємося тим, що пропонуємо безліч рішень для рідких підлогових покриттів, які мають те, що потрібно, щоб витримувати щоденні потреби в середовищі ремонту комерційних автомобілів. Щоб дізнатися більше про те, як наші епоксидні або інші смолисті покриття для підлоги можуть принести користь об'єкту або організувати безкоштовний візит і оцінку сайту, не соромтеся звертатися до нас сьогодні. 

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама