УКР РУС

Підлоги для сходів

Підлоги для сходів

 

При розгляді варіантів пілоги для комерційних, промислових або інституційних умов важливо мати на увазі, що різні області об'єкта можуть мати різні вимоги - наприклад, більш важку несучу поверхню вантажної платформі або протимікробні властивості в поруч з лікарняними палатами в лікарні.
Внутрішні бетонні сходи - особливість, яка потребує особливої уваги.

Фактори, які слід враховувати при виборі підлогових покриттів для сходів

Бетонні сходи є загальними рисами у найрізноманітніших різних умовах, включаючи гаражі, школи, лікарні, готелі і виробничі приміщення. Залежно від об'єкта ці сходи можуть піддаватися інтенсивному пішохідному руху щодня або можуть бути частиною рідко використовуваного аварійного шляху евакуації. Щоб вибрати найбільш ефективну систему підлогових покриттів для будь-яких заданих параметрів, необхідно враховувати такі фактори:

Довговічність.


 

Хоча для будь-якої бетонної підлоги важливо бути стійкию до стирання, тріщин і рушення, це вимога посилюється, коли беруть участь сходи. Ризик створення небезпеки відключення або падіння уламків може бути значно вище на сходовому прольоті, ніж на рівній поверхні. Тип і частота трафіку повинні також грати роль в прийнятті рішень; випадкове екстрене використання сильно відрізняється від постійного руху ніг, або з набору сходів, які використовуються для перевезення важкої техніки або багажу.
Обрана система підлогового покриття повинна бути здатна витримувати вимоги планового використання. У районах, де люди можуть відстежувати бруд або каустичну дорожню сіль в зимові місяці, цей додатковий знос повинен бути прийнятий до уваги. Високоефективне епоксидне або подібне підлогове покриття на бетонних сходах може допомогти знизити ризик небезпечного (і дорогого) зносу.

 

Опір ковзанню.

Мабуть, ніде більше не існує опору ковзанню системи настилу, настільки ж важливого, як і на східчастих щаблях. У той час як до небезпеки ковзання і падіння завжди відносяться, ризик травми збільшується, коли це відбувається на сходовій клітці. Епоксидні покриття для підлоги та інші смолисті обробки утримують безліч сходів, що виглядають чудово; їх високо настроювані варіанти опору ковзанню також можуть сприяти більш безпечній  поверхні, що перешкоджає ковзанню.

Естетика.

 

Звичайні, незавершені бетонні підлоги можуть виглядати сірими і непривітними, а бетонні сходи і стояки не є винятком. Якщо до сходової клітки звертаються клієнти, клієнти або гості, важливо, щоб вона сприяла створенню загального об'єкта, допомагаючи підтримувати імідж і повідомлення організації. Полімерні покриття доступні в найрізноманітніших кольорах і візерунках, що підходять для кожного об'єкта, і можуть бути навіть налаштовані на використання підлогових логотипів або маркування безпеки.

 

InHause  прагне знайти рішення, що підходить для вашого унікального об'єкта. Не обмежуючись одним типом епоксидного бетонного покриття, ми з гордістю пропонуємо покриття для підлоги, яке поєднує в собі кілька різних хімікатів полімерних смол з широким спектром робочих характеристик і переваг. Щоб знайти оптимальне рішення для підлоги для вашого об'єкта, зв'яжіться з нами сьогодні.

 

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама