УКР РУС

Підлоги, які не повинні покриватись епоксидною смолою.

Підлоги, які  не повинні покриватись   епоксидною смолою.

Більшість комерційних і  промислових підлогових підкладок можуть бути дуже добре покриті декоративною епоксидною смолою або іншою системою безшовних підлог високої якості. Однак є деякі поверхні, які менш підходять.

Хочете знати, чи будуть ці системи підлогового покриття працювати на вашому конкретному просторі? Перед тим, як зустрітися з монтажником підлог, ознайомтеся з нашим керівництвом, де найкраще уникати епоксидних покриттів і смоляних систем підлоги.

Бетонні підлоги з конструкційних матеріалів

Цілісність плити перекриття може бути скомпрометована на ранньому етапі в результаті поганої бетонної суміші під час первинної заливки або небажаних умов навколишнього середовища протягом конкретного періоду затвердіння.

Подібним чином, такі події, як землетруси або сильні шторми, можуть завдати основний структурний збиток плиті і будівлі.
 

Необлицьовані поверхні

Непокриті або недостатньо захищені бетонні підлоги можуть швидко руйнуватися, в залежності від використання об'єкта. Підлоги в таких місцях, як зайняті склади і виробничі майданчики, як правило, витримують великі навантаження, часті удари, хімічні розливи і / або сильний вплив. Без переваги експлуатаційних покриттів, що володіють високою міцністю на стиск, здатність витримувати сильні удари, стирання і / або хімічний вплив, плита перекриття може мати серйозні пошкодження, які важко відновити.

Дерев'яні підлоги

Дерев'яні підлоги, в залежності від їх віку, типу і конструкції, мають тенденцію гнучко рухатися , що  не є бажаною умовою для встановлення типових епоксидних і інших смолистих систем покриття підлоги. Ці відносно жорсткі поверхні руху найкраще підходять для використання на аналогічно негнучких бетонних основах.

Полімерна підлога, яка включає еластомерні смоли або підстилаючі  шари, може сприяти поглинанню руху і вібрації. Інсталятори повинні, тим не менш, знати, що «дерев'яні» будівельні матеріали тепер містять різні типи клеїв, адгезивів і інших хімікатів, які можуть перешкодити правильному зчепленню епоксидних і інших підлогових покриттів. Тому необхідна ретельна оцінка самого деревного матеріалу.

Дерев'яні основи, так як і  бетон, повинні бути належним чином підготовлені для нанесення епоксидних покриттів і завжди повинні піддаватися вологості і іншим випробувань перед установкою.

 Плиткова підлога

Багато людей запитують встановлювачів смолистого покриття для підлоги, якщо епоксидні або інші наповнювачі, накладені на флюїд, чи можна встановлювати на різні види існуючої плитки? Відповідь на це може змінитися з типом, віком і станом плитки. Для епоксидного покриття або іншого смолистого покриття, щоб добре прилипає до плити будь-якого типу, необхідна належна оцінка умов ділянки, а також ретельна механічна підготовка.
 

Керамічні плиткові підлоги

Керамічна плитка, як видно в туалетах, роздягальнях, офісах, під'їздах і подібних областях, як правило, глазурована і часто дуже гладка. Розміри окремих плиток можуть варіюватися від менш квадратного дюйма до квадрата понад чотири футів. Затирка, що утримує систему разом, може бути на полімерній основі або повністю цементуючою і зазвичай присутній під нею, а також між плитами.

Дробоструминна і алмазна шліфовка

Установка смолистих підлог поверх керамічної плитки і підлоги для розчину може бути складним завданням. При підготовці до покриття поверхню гладкою плитки повинна бути видалена механічними засобами, такими як дробеструйная обробка або алмазне шліфування. У деяких випадках це може призвести до компрометації системи затирання, а також привести до злому або випадання плиток, що призведе до необхідності ретельного ремонту та виправлення до того, як система покриття може бути встановлена.

Потім необхідно заповнити та відремонтувати зазори до установки епоксидного покриття для підлоги, що, в свою чергу, може додати до проекту непрацюючі людино-години. Зрештою, багато майстрів по підлозі виявляють, що повне видалення керамічної плитки з самого початку є більш ефективним і економічним підходом.
 

Кар'єрна плитка

Кам'яні плиткові підлоги, знайдені на старих комерційних кухнях, часто можуть бути професійно покриті з відмінними результатами. Оскільки поверхня неглазурована і більш «відкрита», досвідчені виробники смолистих підлог можуть відмінно впоратися з обробкою або шліфуванням поверхні, а потім встановити перевірену систему підлогових покриттів з високою продуктивністю, наприклад, з цементного уретану. На відміну від старої плитки кар'єра нова монолітна, практично безшовна.

 

Розкішна вінілова плита (LVT) і вінілова дошка

Розкішні плити з вінілової плитки (LVT) і Vinyl Plank представляють собою інженерні системи, що складаються з візерункової і / або друкованої вінілової плівки, ламінованої на композитні дерев'яні або пластикові підструктури. Окремі плитки або дошки спроектовані так, щоб їх можна було поєднувати по підлозі, що дозволяє проводити типову установку з дуже не великою кількістю або й  без використання клею. Шви вінілових настилів іноді зварюються. Кінцевим результатом є злегка піднята підлога.

Підлоги LVT і вінілові настили складаються з декількох частин, які часто гнучкі і переміщаються. Крім того, він проводиться з використанням різних матеріалів і адгезивов, які можуть або не можуть бути сумісні зі смолистими покриттями.

Вінілова композиційна плитка (VCT), листи і лінолеум

Вінілова композитна плитка (VCT) складається з плоских, зазвичай квадратних, синтетичних плит, які приклеюються безпосередньо до основи. Вінілова плівка виготовлена ​​з аналогічного матеріалу, але забезпечена великими рулонами і розрізається під час установки, щоб відповідати формі кімнати. Такі ж плиткові і листові конфігурації доступні в більш стійких продуктах лінолеуму, які отримані з льняного масла.

Старі VCT і лінолеумні покриття для підлоги, встановлені двадцять або більше років тому, часто залишаються міцно прикріпленими до бетонної основі до сьогодні , завдяки старим, клеям на основі розчинників. Якщо стару плитку або листи можна фактично зняти, то  залишилася чорна мастика, як правило, її надзвичайно важко видалити з підкладки. До тих пір, поки немає змісту азбесту, досвідчені інсталятори, як відомо, злегка подрібнюють зношену, висушену поверхню вінілу або лінолеуму і успішно покривають смолистими покриттями. Зверніть увагу, що малюнок квадратної плитки може проходити крізь систему покриття і бути помітним. Настійно рекомендується встановити тестовий патч для розробки техніки застосування, перш ніж приступати до покриття всієї підлоги.
А для нових вінілових і лінолеумних підлог виробники смоляних покриттів часто рекомендують повне видалення.

Азбестова плитка

Оскільки підготовка субстрату вимагає шліфування або стирання існуючої поверхні плитки, краще уникати покриття поверх старої азбестового плитки.  Виникає в результаті азбестовий пил являє собою небезпечний ризик для здоров'я і становить небезпеку для навколишнього середовища. Краще залишити цю роботу ліцензованим компаніям з відновлення азбесту.

Система епоксидного покриття або інші смолисті підлоги не гірше, ніж бетонні підкладки під нею. Для отримання консультацій про варіанти вашого унікального приміщення, зв'яжіться з нашою командою . Ми готові надати вам епоксидне покриття для підлоги, для ваших потреб і визначити, чи має ваше покриття підлоги покриватися епоксидною смолою або може бути використано для покриття іншого типу.

Дізнайтесь більше про декоративні епоксидні підлоги за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/promislova-nalivna-p-dloga/

 

Бізнес-каталог

Реклама