УКР РУС

Пішохідні дорожні покриття: речі, які потрібно пам'ятати.

Пішохідні дорожні покриття: речі, які потрібно пам'ятати.

Найважливіші чинники, які слід враховувати при виборі системи покриття для підлоги, залежать від умов, на які буде виставлено підлогу.

Райони з високим рівнем пішохідного руху не є винятком.

Від роздрібних магазинів до лікарень і навчальних закладів об'єкти з високим рівнем пішохідного руху повинні бути оснащені системами підлогових покриттів, які будуть добре працювати і мати довгий термін служби. Це особливо стосується таких областей, як лобі і коридори, де прохідність людей протягом дня досить висока .

У багатьох випадках кращим рішенням для міцної, функціональної і привабливої  в зонах внутрішнього пішохідного руху є епоксидне покриття для підлоги або інша система накладання підлогового покриття, встановлена ​​на бетонній основі.

Ці покриття забезпечують чудову продуктивність в найрізноманітніших естетичних варіантах відповідно до унікальних потреб об'єктів.


 

Протиковзкі пішохідні покриття


 

Аварії, пов'язані з промахом і падінням, є звичайною причиною випадкових травм, які не тільки болючі, але можуть призвести до дорогих судових позовів та компенсаційних вимогам працівників.
Можливо, найважливішим кроком, який ви можете зробити для захисту безпеки робітників, відвідувачів, клієнтів і клієнтів в зонах руху пішоходів, є установка системи підлогового покриття, яка стійка до ковзання, мінімізуючи ризик нещасного випадку.

Видимість також може бути важливим фактором захисту пішохідної безпеки, особливо якщо є нерівні поверхні.

Яскраво пофарбоване покриття підлоги з високим ступенем глянцю може відображати існуючий світ, створюючи більш освітлену середу, не вимагаючи додаткового використання енергії.


 

Очищення і обслуговування


Пішоходи приносять бруд, пил, воду і всі види сміття, коли вони входять в ваш об'єкт. У  спортивних аренах або медичних установах з автоматами, проливними закусками і напоями , всі вони неминуче опиняються на підлозі. Протягом зими дорожня сіль може бути  на чоботях пішоходів, що на додаток до виникнення безладу може надати негативно впливати на покриття для підлоги. Покриття для підлогових покриттів із застосуванням флюїдів - відмінний варіант, оскільки вони створюють монолітну, практично безшовну поверхню, яка непориста, стійка до плям і легко очищається.


 

Пішохідний рух з плином часу сильно навантажує систему підлогових покриттів, тому важливо враховувати термін служби при виборі покриття підлоги для вашого об'єкта.
Зокрема, якщо об'єкт знаходиться в лікарні, готелі або іншому 24-годинному об'єкті, вимоги до обслуговування повинні бути мінімальними і найменш руйнівними.

Смоляні покриття для підлоги вимагають тільки  простого догляду і доступні в швидкотверднучих складах.

 

Вибір привабливого пішохідного дорожнього покриття


Від суцільних кольорів до багатих барв і навіть логотипів або інших графічних елементів, вбудованих безпосередньо в систему підлогових покриттів, флоуповие підлогові покриття InHouse доступні в різних естетичних варіантах, що доповнюють будь-які об'єкти.

Завдяки епоксидним і іншим смолистим покриттям ви ніколи не жертвуєте візуальною привабливістю для функціональності: ви можете мати обидва, навіть в районах з найвищим рівнем пішохідного руху.


 

Дізнайтесь більше про  покриття тут

https://inhouse.com.ua/

Бізнес-каталог

Реклама