УКР РУС

ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Проведення покрівельних робіт

 

Багато людей, які живуть в приватних будинках, навіть не замислюються про те, чи потрібен їм огляд даху. Є багато причин, чому ви повинні розглянути варіант проведення перевірки. По-перше, і найважливіше, ви можете отримати оцінку поточного стану даху. Це дасть вам необхідний спокій: не боятися сильних злив чи затяжної зими. По-друге, перевірка даху полягає в тому, що вона є простою. Перевірка проводиться таким чином, щоб зберегти поточний стан даху. Немає ніякого збитку, ані будь-яких структурних ризиків від проведення перевірки. Для інспекції на даху тепер використовують сучасні методи - наприклад, інфрачервоні камери дозволяють швидко, легко і швидко аналізувати стан будівельних матеріалів.

Єдиний спосіб дізнатися про поточний стан даху - це провести його огляд.

Багато будинків піддаються впливу снігопаду, опадів, вітру. Дахи, які регулярно відчувають цей вплив, частіше отримують пошкодження. Саме тому ми активно заохочуємо домовласників звертати увагу на дах, адже регулярні перевірки необхідні для виявлення поточних проблем до того, як вони стануть складними.

Ремонт даху від ІнХаус

5 признаків того, що потрібен ремонт даху

Покрівля забезпечує дуже важливу функцію для вашого будинку: захист. Коли покрівля пошкоджена, ваш будинок залишається відкритим для всіх природних явищ. Не дозволяйте своєму будинку страждати внаслідок відсутності черепиці або інших необхідних ремонтних робіт. Замість цього зателефонуйте в InHouse для ремонту даху, як тільки виникне потреба. Але що, якщо ви не впевнені, чи дах потребує ремонту? Ось п'ять ознак того, що може знадобитися ремонт даху. Використовуйте ці поради, щоб визначити, коли дах потребує посиленої уваги.

1) Розбита/відсутня черепиця. Незалежно від кількості черепиць, які розбиті чи відсутні, вам необхідно виконати косметичний/капітальний ремонту даху. Черепиця - це захисний шар між мансардою/горищем і зовнішніми елементами.

2) Пошкоджено заземлення. Якщо заземлення пошкоджено, ймовірно, що дах також зазнає пошкоджень. 

3) Плями води. Водні плями всередині вашого будинку можуть виникнути через різні проблеми, наприклад, проблеми з сантехнікою. Тим не менше, винуватцем також може бути ваш дах. Якщо ви помітите, що на стінах і стелі вашого будинку виникає незвичайна зміна кольору оздоблення, обов'язково з'ясуйте причину.

4) Мох. Рослини - це добре, але не тоді, коли вони ростуть на даху. Будьте особливо уважні до моху, що росте на черепиці, оскільки він затримує вологу.

5) Похилий дах. Провисання даху є причиною для серйозного занепокоєння. Це є основною ознакою того, що дах може розвалюватися. Залежно від ступеня пошкодження, покрівля може тільки потребувати косметичного ремонту або вимагати повної заміни.

Покрівля

Ремонт даху 

Наші досвідчені покрівельники займаються як житловими, так і комерційними дахами. Незалежно від того, які потреби у покрівлі у вас є, наша команда має як знання, так і досвід для вирішення цих проблем. Ми маємо справу з усіма ремонтами дахів, незалежно від того, наскільки великий чи малий проект.

InHouse надає повний спектр послуг з ремонту дахів. До них відносяться:

 • Перевірка стану даху
 • Виявлення витоків
 • Гідроізоляція даху
 • Утеплення даху
 • Монтаж металочерепиці/м'яких покрівель
 • Фарбування покрівлі
 • Заміна даху
 • Очищення від бурульок/снігу
 • Влаштування водостоків

Наша місія полягає в тому, щоб запропонувати якісний ремонт даху. Якісна покрівля не повинна бути дорогою. З правильною командою, ви знайдете ідеальне рішення для покрівлі за конкурентоспроможною, доступною ціною. 

Металочерепиця

Покрівельні метали

Думаєте про заміну даху, але не впевнені, який тип даху та матеріалів вибрати? Ми розглянемо багато переваг і недоліків металевих покрівель; оцінюючи, які фактори слід враховувати і дізнатися, чи підходить металочерепиця для вас.

Враховуючи, що вартість заміни даху може бути непомірною для багатьох людей, важливо провести дослідження перед тим, як вибрати будь-який тип даху. Справжні професіонали інформують клієнтів про переваги та недоліки кожного типу покрівельного покриття - рекомендують, що краще для них. 

Давайте зупинимося на різних перевагах і недоліках металевих покрівель.

Металочерепиця на даху

Переваги металочерепиці

Однією з основних переваг металочерепиці є багатофункціональність і різноманітність, яку вона пропонує. Ви можете вибирати між: типом металу, який ви хотіли б - включаючи цинк, мідь і сталь. Це означає, що ви можете облаштувати дах, як ви вважаєте за потрібне - вкластися в межі бюджету та досягти ідеального вигляду будинку.

По-друге, металочерепиця - довговічніший тип даху. Така покрівля прослужить до трьох разів довше середнього терміну експлуатації в порівнянні з покриттям з азбоцементу (шифер). Залежно від типу вибраного металу, дахи можуть прослужити до 60 років (іноді довше). Домовласники, що шукають довгостроковий, міцний дах, знайдуть це в металочерепиці.

Металочерепиця також енергоефективна. Залежно від вибраного варіанту, легко відбиває промені сонячного світла.

Недоліки металевої покрівлі

Хоча металочерепиця має неймовірний спектр переваг; вона також має і свої недоліки.

Наприклад, металочерепиця - відносно дорогий тип матеріалу. Найбільш поширений і найпопулярніший тип покрівлі, шифер, значно дешевший. Однак, як ми говорили, металеві покрівлі мають багато переваг, яких нема у шиферу. Вартість металочерепиці окупиться в довгостроковій перспективі. Металеві покрівлі слід вважати довгостроковими інвестиціями.

Покрівельні роботи

Покрівельні матеріали та їх коротка характеристика

Серед усього різноманіття покрівельних матеріалів виділяють:

 • листову покрівлю (металочерепиця, ондулін, профнастил, шифер, фальцева покрівля).
 • м’яку покрівлю (гнучка черепиця, рулонна покрівля, мембранна покрівля).
 • штучні покрівельні матеріали (різні види черепиці, сланцева плитка).
 • наливна покрівля.

Металочерепиця. Сталевий лист з кількома шарами захисного покриття. Зовні дуже схожа на керамічну черепицю. Виробники пропонують велике різноманіття форм та кольорів. Головні переваги: привабливий зовнішній вигляд, тривала експлуатація та надійність. З недоліків: багато відходів та погана шумоізоляція.

Ондулін. Виготовляється з целюлозного волокна, просоченого бітумом з додаванням полімерів. Це екологічно безпечне органічне покриття має дуже високу водостійкість, відмінну гнучкість, хорошу шумоізоляцію та стійкість до низьких температур. Під дією сонячних променів зберігає свій колір довгий час. Недоліки: найнижчий клас пожежобезпеки. 

Профнастил. Іншими словами це профільований металопрокат. Хвилясті сталеві металеві листи мають гарну гнучкість та міцність. Листи профнастилу недорогі, мають малу вагу, довгий термін експлуатації, легко транспортуються, негорючі. Недоліки: погана шумоізоляція.

Шифер на даху

Шифер. Хвилясті плити різних розмірів, виготовлені з азбоцементу. Це недорогий матеріал, що володіє гарною звукоізоляцією. Недоліки: крихкість, небезпечний для здоров'я, вбирає та утримує вологу на якій добре росте мох.

Фальцева покрівля. Покрівельне покриття з рулонного металу з'єднаного фальцуванням. Покрівля гарно виглядає, довговічна, легка та міцна. Відмінна герметичність швів. Недоліки: висока вартість, трудозатратність, монтаж вимагає ідеальної обрешітки.

Гнучка черепиця. Виготовляється з просоченого бітумом скловолокна, є різноманітні кольори та форми, поверх наноситься базальтова/мінеральна крихта. Матеріал не гниє, екологічно безпечний, має відмінну шумоізоляцію, стійкий до перепаду температур та корозії. Володіє гарною гнучкістю та безвідходним укладанням. Недоліки: низький клас пожежобезпеки, відносно велика вага, недовговічність, відсутність часткового ремонту, швидке вигорання.

Рулонна покрівля. За складом нагадує гнучку черепицю. Це недороге та швидке облаштування даху. Довговічна та міцна покрівля, виробляється з екологічно безпечних матеріалів. Для наклеювання рулонних матеріалів застосовують холодні та гарячі мастики. Недоліки: горючість, деформація від нагрівання, недовговічність.

Мембранна покрівля. Водостійке, надійне та міцне покриття, яке швидко монтується. Недоліки: низька хімічна стійкість, висока вартість, низька міцність.

Керамічна черепиця для даху

Керамічна черепиця. Виготовляється з пластичної глини методом випалу під високою температурою. Керамічна черепиця довговічна, не горить, морозостійка, володіє відмінною шумоізоляцією, екологічна, антистатична. Недоліки: висока вартість, велика вага матеріалу, трудомісткий монтаж, незначна крихкість.

Піщано-цементна черепиця. Дешевший аналог керамічної черепиці, виготовляють шляхом пресування, поверхню покривають глазур'ю. Це довговічний та екологічний матеріал, який володіє звукоізоляцією, міцністю, вологостійкістю, вогнестійкістю. Недоліки: простий вигляд.

Сланцева плитка. Сланець - найдорожчий будівельний матеріал. Це довговічне дахове покриття, яке відноситься до елітного. Високий рівень екологічності, найвищий рівень вологостійкості, теплоізоляції, звукоізоляції, стійкість до температурних перепадів. Недоліки: висока вартість, складність укладання, велика вага.

Наливна покрівля. Це рідке покриття, яке виготовляють з олігомерів. Сучасний покрівельний матеріал з гарною паропроникністю, стійкістю до агресивних середовищ та ультрафіолету, температурних перепадів, хорошою еластичністю, герметичністю, відсутністю швів, малою вагою. Недоліки: нерівномірність нанесення покриття.

Покрівля будинку

Яким чином якість установки впливає на новий дах?

Для довговічної покрівлі потрібно використовувати якісні покрівельні матеріали. Проте є щось важливіше: винайняти потрібну компанію для заміни покрівлі. Ми хочемо, щоб ви знали, чому вибір покрівельників є важливим.

- Знання та досвід мають значення. Навчені фахівці мають глибоке розуміння того, як встановити новий дах. Знають про те, як обробляти певні архітектурні особливості, і всі вимірювання мають бути точними.

- Увага до деталей є ключовою. Кожна частина роботи має вирішальне значення для загальної цілісності даху. Наприклад, виникає багато проблем, якщо черепиця не закріплена належним чином.

- Найкращі покрівельники. Наші підрядники покрівлі вірять у виконанні роботи. Ми повідомимо вам про будь-які додаткові функції, які можуть надавати додатковий захист для вашого будинку та допоможуть йому служити довше.

- Ми піклуємося про запобігання пошкодження водою. Кожен покрівельник знає, що погана установка даху швидко призведе до пошкодження водою. Погана якість бітумної черепиці або матеріали, які неналежним чином застосовуються, призведе до пошкодження цілісності покрівлі. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ви не залишилися на одинці справлятися з витоками.

Довіряйте підготовленим підрядникам покрівлі, які спеціалізуються на якісній заміні даху. 

Профнастил

Який тип даху прослужить найдовше?

В InHouse ми хотіли б, щоб наші клієнти були добре поінформованими про всі будівельні роботи. Заміна даху - це не маленьке рішення. Воно має величезний естетичний вплив на будинок і, більш того, воно впливає на те, як довго дах служитиме.

Отже, який тип даху найдовговічніший? Для відповіді на це питання, потрібно подумати про багато факторів, які сприяють тривалому зносу. Ми також повинні розглянути, наскільки міцним є покрівельний матеріал; наскільки ймовірно, що матеріал витримає серйозні пошкодження.

Існує п'ять факторів:

 • Місцеві кліматичні умови, дощ, вітер.
 • Екологічні фактори.
 • Конструкція будівлі та її розташування. Наприклад, будівля, що знаходиться в комерційних або промислових зонах, має більше шансів на небезпечний вплив хімічних речовин, вихлопів, відповідно - зменшення терміну служби даху.
 • Матеріал - тип матеріалу обраний для покриття даху (а також від якості металу, шиферу, плитки/бетону, кріплення і піни, зокрема).
 • Монтаж - як професійно встановлено дах.

Покрівельні роботи

Звичайно, домовласник має обмежену здатність контролювати всі п'ять факторів. Але одним з факторів, який ви точно контролюєте, є тип матеріалу, обраний для даху. Крім того, життєво важливо, щоб дах правильно встановлювався компетентними фахівцями. Неправильно встановлені дахи можуть коштувати домовласникам дуже дорого, як в короткій, так і в довгостроковій перспективі - це означає подальші ремонтні роботи на даху, або, в крайніх випадках - знадобиться повторна установка даху.

Є й інша сипуація: ви придбали неякісні матеріали, але якщо вони встановлені належним чином, дах прослужить значно довше, ніж високоякісні матеріали, встановлені некомпетентними майстрами.

Який ж тип даху прослужить найдовше? Середній дах замінюється кожні 20-25 років. Однак деякі матеріали значно збільшують цей термін служби. Нижче ми підсумовуємо основні типи покрівлі та їх повну середню тривалість життя:

Середній термін служби даху

Рулонна покрівля 10 років
Оцинкована сталь 15 років
Шифер азбоцементний 30 років
Металочерепиця 15-50 років
Ондулін 15-45 років
Керамічна черепиця 60 років
Наливна покрівля 15 років
Сланцеве покриття 200 років

Дах виконує свої функції до тих пір, поки він належно обслуговується. Погано доглянуті дахи йдуть у занепад набагато швидше. Це стосується того, про що ми говорили раніше. Ваша покрівля може бути з поганої якості матеріалу, але якщо дах встановлено належним чином і він регулярно обслуговується, він служитиме значно довше.

Дуже важливо, щоб власники житла/підприємств проводили регулярні перевірки дахів. Отже, щоб відповісти на питання - який тип даху прослужить найдовше - потрібно подумати про всі перераховані вище фактори. Немає жодної, простої відповіді.

Ремонт даху від ІнХаус

Чому покрівельні матеріали мають значення?

Якщо ви проживаєте у своєму будинку достатньо довго, вам доведеться колись замінити дах. Заміна даху важлива, якщо ви хочете підтримувати будинок у належному стані або коли плануєте продати його згодом, підвищивши вартість будинку. Але недостатньо просто поставити новий дах. Необхідно переконатися, що ви використовуєте найкращі доступні покрівельні матеріали, які є на будівельному ринку. Ми розповімо вам, чому це так важливо.

Ваш будинок - це інвестиція, і є припущення, що ви, напевно, знаєте: ви отримуєте те, за що платите. Це правило потрібно сміливо застосувати і у випадку покрівельних матеріалів. Наприклад, якісна бітумна черепиця витримуватиме сонце, вітер і дощ протягом багатьох років. Металеві покрівлі особливо міцні. Обидва ці матеріали будуть коштувати дорого під час монтажу даху. Проте ви оціните їх переваги та якість з часом.

Заміна даху не повинна бути регулярною справою. Якщо встановити дешеві черепиці, вам доведеться їх частіше замінювати. Також стає більшим ризик витоків даху, що може призвести до пошкодження зовнішнього та внутрішнього простору вашого будинку.

Найкраще працювати з професійними покрівельними компаніями - авторитетні підрядники покрівлі мають доступ до кращих будівельних матеріалів на ринку. Переконайтеся, що працюєте з професіоналами, і в довгостроковій перспективі ви будете задоволені результатом.

Вам потрібна заміна чи ремонт даху? Звертайтеся в InHouse, щоб отримати високоякісний дах, який служитиме довгі роки! Зв'яжіться з нами для оцінки ремонту даху та заміни даху.

Бізнес-каталог

Реклама