УКР РУС

Пояснення зношування промислових поверхонь

Пояснення зношування промислових поверхонь

Один з найбільш поширених питань менеджерами і власниками об'єктів: «Як довго моя нова промислова підлога буде актуальною?» Оскільки існує так багато різновидів епоксидних покриттів для підлоги і інших промислових систем підлогових покриттів, призначених для розміщення такого широкого спектру об'єктів і оперативної діяльності немає єдиної відповіді на це питання.

Термін придатності смолистих підлог може варіюватися від двох до п'ятнадцяти років, в залежності від умов майданчика, встановленої системи, типу і частоти руху в цьому районі.

Потреби і очікування власників будівель сильно розрізняються, а виробники смолистих покриттів для підлоги можуть задовольнити запити на більш короткий захист, як це часто запитується для орендованих приміщень, на додаток до підлог, які триватимуть десятиліття або довше. Проте, існує кілька факторів, що впливають на реальність того, як довго буде служити бетонне покриття в даному об'єкті, незалежно від обраної вами системи.


 

Міцність бетонної основи

Стан бетонної основи є важливим фактором довговічності системи покриття підлоги. Все, крім структурно обґрунтованого фундаменту, відкриває двері для безлічі потенційних проблем, що виникають практично в будь-якому підлоговому покритті.

У той час як епоксидні та інші покриття можуть використовуватися для ремонту, зміцнення і декору поверхні плити, вони не можуть компенсувати за своєю суттю слабку структуру під плитою бетонної поверхні.

Більшість будівельних норм описують рекомендовані базові  матеріали (включаючи пароізоляцію), мінімальну товщину плити, міцність на стиск і вигин, армування та інші деталі, необхідні для комерційних і промислових бетонних підлог.

При повному дотриманні більшості бетонних підлог можна вважати придатними для покриття епоксидною смолою або інших смолистих систем.

Правильна підготовка поверхні

 

Правильна підготовка поверхні є одним з найбільш важливих етапів промислового покриття підлоги. Успіх і довговічність підлогового покриття залежать від його міцної адгезії до основи. Присутність пилу, бруду, масел або вологи може скомпрометувати хороший  зв'язок.

Крім того, що на поверхні немає видимих пилу і бруду, необхідно провести ретельну оцінку, щоб виключити присутність будь-яких інших забруднювачів, які можуть перешкодити зв'язуванню з покриттям. Речі, на які потрібно  звернути увагу:

 • Вміст  вологи в плиті - новий бетон повинен бути  досить сухий, щоб прийняти тип встановлюваного покриття.

 • Проблеми з передачею вологи. Порушений  паровий бар'єр може дозволити волозі і парам вологи проникати в шар під ним. Передача вологої пари (MVT) повинна бути перевірена до нанесення покриття, так що при необхідності можна зробити коригувальні або пом'якшувальні дії

 • Мастило, масла або інші залишки, такі як силікон, на поверхні плити можуть серйозно підірвати добрий зв'язок покриття підлоги і повинні бути повністю вилучені.

 • Слід уникати застосування затверджувальних  з'єднань, затверджувачів і т.д. , Оскільки вони можуть перешкоджати належному зчепленню систем підлогового покриття. Якщо вони присутні, ця речовина має бути видалено з поверхні плити перед нанесенням покриття.

 

Ваш завод-установник підлог може обговорити з вами свої методи підготовки поверхні. Вони повинні включати повне вивчення плити і швів, видалення будь-яких поверхневих забруднень з подальшим механічним шліфуванням або  обробкою, щоб відкрити пори бетону, а також перевірити вологість і MVT.

Частота і тип трафіку

Очевидно, що менш частий трафік призводить до збільшення довговічності даного покриття підлоги. Однак тип трафіку настільки ж важливий, як і обсяг. З огляду на ту ж систему покриття, довговічність захисного покриття в муніципальному гаражі з високою пропускною здатністю в порівнянні зі складським проходом з меншим обсягом трафіку може значно відрізнятися.


Ширші гумові шини і збалансовані вантажі легкових автомобілів в гаражі можуть бути набагато менші , ніж менш часті, але дуже важкі, нерівномірно розподілені навантаження на складі, особливо якщо використовуються піддони з невеликими, жорсткими пластиковими або металевими колесами.

При виборі систем покриття, знання таких деталей  має велике значення.

 

Тип покриття
 

Смоляні покриття для підлоги промислового класу розраховані на міцність і стійкість до зношування  при певних умовах. Основною перевагою роботи з створеним виробником є їх здатність допомагати об'єктам налаштовувати системи для забезпечення оптимальної продуктивності і більш тривалої експлуатації, не завдаючи шкоди від таких навантажень, як:

 • Передача парів вологи (MVT)

 • Поточні вологі умови, виявлені у вологих областях обробки

 • Висока зносостійкість, коли піддони та інші предмети можна перетягнути

 • Термічний шок і регулярний температурний цикл

 • Вплив агресивних хімічних речовин, кислот і лугів

 

InHouse  пропонує безліч варіантів, які відповідають конкретним потребам практично будь-якої промислової або комерційної середовища.

 

Технічне обслуговування


Проінформовані менеджери об'єктів в промислових умовах планують дві категорії обслуговування підлог в рамках загальної процедури своєї команди:

 1. Очищення: просто щоденне очищення, щоб видалити бруд і частинки, має велике значення для збереження цілісності. Чим довше сміття залишається на підлозі, тим більша ймовірність того, що частинки будуть подрібнені на поверхню за допомогою пішохідного та автомобільного руху, що призведе до потенційного пошкодження дороги. Будь-які розливи завжди повинні бути очищені негайно, а також рекомендується тижнева волога чистка або ніжна чистка відповідно до інструкції виробника.

 2. Ремонт і повторне покриття: ми пропонуємо конкретні ремонтні комплекти для ремонту підлоги і рекомендуємо, як тільки буде виявлена ​​тріщина відремонтувати її .

Це може допомогти запобігти збільшенню шкоди від більш дорогих і трудомістких завдань з технічного обслуговування і безпеки. Крім того, всі поверхи повинні оцінюватися щорічно і при необхідності ремонтуватися або перефарбовувати. Під час цього процесу опір ковзанню може бути збільшено по всій підлозі або посилено в певних областях, за бажанням.

 

InHouse пропонує різноманітні і якісні продукти, які вам потрібні, а також кваліфікована команда, готова відповісти на ваші запитання і порадити вам оптимальні системи підлогових покриттів, здатні протистояти зносу і зносу вашої роботи.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше