УКР РУС

Прозоре епоксидне покриття в якості поверхневого шару

Прозоре епоксидне покриття в якості поверхневого шару

 

Обираючи покриття для підлоги, ваш монтажник може уточнити, чи хочете ви мати прозоре епоксидне покриття поверх обраного. Ви повинні володіти інформацією про переваги, надані цим додатковим шаром, а також різні типи прозорих епоксидних та інших смолистих покриттів.

 

Коли використовувати епоксидну смолу

 

Епоксидні підлоги можуть бути встановлені практично у кожному приміщенні, що має бетонну основу підлоги, включаючи місця з унікальними характеристиками продуктивності, такі як потреба у зменшенні вологості плити, стійкість до хімічних речовин та кислот, різні рівні опору ковзання, прокол і стійкість до стирання, а також важкі вантажі або інтенсивний трафік. Яскраві, монолітні та різнобарвні смоляні розчини для підлоги використовуються в різних середовищах, включаючи медико-санітарні та освітні заклади, ресторани, готелі, склади, заклади пенетенціарної служби, хімічні та переробні установки, а також виробничі та пакувальні приміщення.

Прозорі поверхневі епоксидні покриття можуть забезпечити додатковий захист та довговічність практично для будь-якої смолистої поверхні підлоги, і в залежності від складу, може надати додаткові функціональні характеристики.

 

 

Відмінності між прозорими епоксидними смолами різних виробників

 

В міру того як Ви будете дізнаватись більше про різні типи прозорих покриттів для підлог та поверхневих покриттів, важливо знати, що не всі епоксиди однакові. Як правило, епоксидна смола має тенденцію до появи жовтого кольору (жовтуватого кольору) з часом. Проте існують деякі епоксидні продукти, які можуть зберігати їх прозорість, "ясність води", практично на невизначений термін, в той час як інші можуть пожовтіти відносно швидко, в процесі природного старіння.

Відомі виробниками смолистих підлогових покриттів та їх акредитовані монтажники знають, які прозорі епоксидні вироби підходять для основних покриттів, а і які є ідеальними, верхніми шарами. Вони можуть запропонувати вам глянцеву блискучу прозору поверхню або матову прозору підлогу. Наприклад, прозоре наливне покриття практично завжди використовується при монтажі декоративних кольорових підлог, оскільки це допомагає зафіксувати малюнок, пластівці чи інші кольорові вкраплення. Іншими словами, це допомагає закріпити декоративний шар і гарантує тривалий термін служби підлоги.

 

 

Фарбування окремих ділянок прозорої наливної епоксидної підлоги

 

Оскільки бетонні основи часто тріснуті або пошкоджені, більшість комерційних поверхонь фарбують прозору епоксидну смолу в певних ділянках. Привабливе пігментне покриття для підлоги може відкласти ремонт та виправлення ділянок на поверхні підлоги, тоді як застосування лише чистого підлоги приверне увагу до недоліків. Альтернативою є поєднання декоративних елементів з прозорою наливною підлогою та пігментними смолистими підлоговими покриттями для створення приголомшливих конструкцій підлоги. Ці елементи можуть включати кольорові пластівці, натуральні слюдяні пластівці, кольорові кварцові суміші або металеві блискучі композиції. Часто прозоре епоксидне покриття застосовується над кольоровою основою для додаткової міцності.

 

Що сприяє пожовтінню прозорих епоксидних смол?

 

На сьогоднішній день високоякісні епоксидні полімерні продукти - особливо ті, що використовуються у зонах активної експлкатації, таких як входи та декоративні конструкції прийомної зони, - доступні у композиціях, стійких до пожовтіння. І новітніні циклоаліфатичні епоксидні речовини набагато рідше стають жовтими впродовж всього терміну екплуатації життя. Проте, це може бути корисно знати, що, як правило, чим швидше епоксидне покриття твердіє, тим вище імовірність пожовтіння. Найбільш надійні продукти, які не жовтіють мають стандартний час витримки.

 

Додаткові переваги використання прозорих епоксидних та уретанових покриттів

 

Прозорі епоксидні покриття для підлог можуть бути використані для забезпечення додаткової стійкості до ковзання. Глянцевий блиск прозорих епоксидних наливних поверхонь з унікальними інгредієнтами можуть забезпечувати безпрецедентну міцність, підвищуючи зносостійкість, довговічність та стійкість до подряпин. Прозорий верхній шар може також виступати як робочий шар, що захищає кольорову або декоративну підлогу під ним.

Залежно від блиску, використовуючи прозоре покриття для епоксидних смол, як верхній шар, можна створити більш глянсову поверхню, щоб збільшити відбивну здатність та освітлення в середині приміщення або оберіть матову поверхню, щоб запобігти відблиску, якщо потрібно.

Щоб отримати більше інформації про наші прозорі епоксидні наливні підлоги зв'яжіться з нами у будь-який зручний час. Переходьте за посилання та дізнавайтесь ще багато цікавого

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама