УКР РУС

Прозорі наливні підлоги: що потрібно про них знати

Прозорі наливні підлоги: що потрібно про них знати

 

При дослідженні різних типів наливних підлог популярним варіантом є прозорі епоксидні покриття. Прозора епоксидна наливна система складається з 100% твердої епоксидної смоли, без вмісту розчинника. З цієї причини мають низький рівень шкідливих випарів, що робить їх ідеальним вибором для використання на об'єктах, які зайняті під час процесу встановлення.

Деякі варіанти наливних епоксидних підлог мають нижчу в'язкість, що робить їх відмінними праймери, оскільки вони можуть ефективно проникати в пори бетону. Деякі прозорі покриття виступають чудовими праймерами або в якості основного / проміжного шару, але з ряду причин (наприклад, різні рівні міцності), не підходять як поверхневі покриття. У аналогічному плані деякі прозорі епоксидні покриття відмінно підходять для використання як середні або верхні покриття, але для оптимальної продуктивності потрібні інші епоксидні грунтовки.

 

 

Тонування та інші опції

 

Налаштовуваність - одна з головних переваг смолистих підлогових покриттів, яка значною мірою сприяє їх зростаючій популярності. Прозорі наливні покриття є лише одним з багатьох доступних варіантів. Одним із популярних прикладів є фарбування окремих ділянок або комбінація прозорих та кольорових площ.

Приголомшливі сучасні тенденції в дизайні підлогових покриттів досягаються за допомогою таких декоративних елементів:

  • Кольоровий пластівці
  • Кольорові кварцові суміші
  • Металеві блискучі суміші

Крім того, можна використовувати інші фарбники та суміші для забезпечення інших функціональних характеристик, таких як стійкість до ковзання, додаткова зносостійкість та багато іншого.

 

 

Переваги прозорого епоксидного покриття

 

Бетонні підлоги з прозорим наливним покриттям пропонують безліч переваг. Залежно від типу епоксидної кислоти (бісфенол А або бісфенол F), швидкості затвердіння та специфічної комбінації речовин, ці поверхні можуть запропонувати захисні хімічні та кислотостійкі характеристики, а також інші високі характеристики продуктивності. Вибираючи конкретне прозоре епоксидне покриття, може бути важливо зрозуміти, що одні епоксидні продукти зберігають свій прозорий "водяний погляд" багато років, а інші можуть набувати жовтого відтінку відносно швидко, це частину процесу природного старіння. Професійний інсталятор може допомогти обрати найкращий продукт для потреб вашого конкретного об'єкта.

 

 

Універсальність прозорих наливних епоксидних підлог

 

Прозорі наливні епоксидні підлоги забезпечують відмінну міцність та пружність, а також використовується у різних закладах, зокрема:

  • Охорона здоров'я та освіта
  • Ресторани та готелі
  • Склади
  • Об'єкти пенетенціарної служби
  • Виробництво та пакувальні приміщення
  • Хімічні та очисні споруди

Щоб дізнатись більше про конкретні рішення щодо наливних епоксидних підлог або обговорити, який продукт найкраще підходить для Вашої програми, будь-ласка, зв'яжіться з нашими фахівцями в будь-який час.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама