УКР РУС

РЕМОНТ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

Як і що робити під час ремонту будинку?
 

Ви вирішили відремонтувати свій будинок. Це чудово! Після завершення ремонту, ви будете насолоджуватися своїм будинком навіть більше, ніж ви це робили раніше. Якщо ви живете у вашому будинку протягом багатьох років, то навіть незначний його ремонт може змінити ваше звичне життя. 

Ремонт як такий може здатися таким гарним і захоплюючим заняттям, особливо на малюнках в Інтернеті чи каталозі, але ремонт будинку - це процес, який вимагає багато часу і грошей.

Реально, повноцінний ремонт будинку може бути складною справою, але вона повинна бути виконана. Для того, щоб ремонт будинку обійшовся без стресу та нервів, розгляньте наші корисні поради.

Ремонт котеджу

Як не витрати гроші дарма

Хочете максимізувати інвестицій від ремонту? Навіть якщо ви не збираєтеся продавати в майбутньому будинок, варто подбати про те, щоб вкладені в ремонтні роботи гроші не були витрачені даремно. Краще завжди шукати шляхи, щоб максимізувати свої інвестиції, впроваджувати ефективні стратегії проектування і отримувати максимум від кожної зміни, навіть в інтер'єрі.

Який найкращий спосіб це зробити? Існує багато способів провести цей процес, але найкращий спосіб полягає в тому, щоб підходити до ремонтних робіт з ефективним дизайном і оновленням по всьому будинку. Ось три найбільш ефективні кроки, які ви можете зробити, щоб максимізувати рентабельність інвестицій в ремонт будинку.

1. Починайте з важливого

Якщо ви коли-небудь почули словосполучення "сучасний ремонт", ви можете уявити собі заміну ламінованої стільниці для кухні на стильну гранітну плиту або облаштування підсвічування по периметру стелі... Це може бути гарними ідеями, але втілювати їх слід пізніше. Найперші оновлення, які ви можете зробити зараз, - це ті, що охоплюють домашні потреби будинку. Наприклад, ніхто не зверне увагу на стільницю на кухні, якщо протікає дах. Тож ви побачите найкращу віддачу від вкладання коштів, коли ви спочатку звернете увагу на основні потреби своєї нерухомості. Переконайтеся, що дах знаходиться у відмінному стані, замініть жолоби, якщо необхідно, то перевірте, чи працює нагрівач води. Це не може залишатися поза увагою, адже ремонт це не лише зміна оздоблення стін.

Заміна підлог в будинку

2. Головний акцент в інтер'єрі 

Коли ви плануєте наступну стадію ремонту, ви можете задати питання: які елементи дизайну найкраще привернуть увагу людей? Це питання, з яким стикається кожна людина, яка колись почала ремонт будинку. Звичайно, ви можете обрати певний стиль інтер'єру, і вже під нього обирати основні елементи. Але саме підлоги - прекрасне місце для модернізації та використання можливостей для створення сучасного ремонту. Наприклад, заміна старих і зношених підлог свіжим і новим покриттям одразу приверне увагу, варто застосовувати довговічні покриття, адже ви не плануєте заміну підлог робити що три роки. Будинок та його ремонт повинні служити довго, адже мода та стилі змінюються, але слушно зосередитися на якісних матеріалах для обробки підлоги.

Ремонт підлог

3. Функціональні речі

Вкладайте кошти в енергоефективне та довговічне освітлення: світильники точно використовуються щодня, тому варто подбати про безпечну проводку та енергозберігаючі лампи. Замість того, щоб гнатися за модними тенденціями, інвестуйте в позачасовий дизайн, який буде актуальним в будь-який час. Дизайн має бути практичним та функціональним. Це особливо доречно, коли мова йде про модернізацію приладів у вашому будинку. Виберіть колекцію техніки високої якості, міцної та стильної, обов'язково з довгим гарантійним терміном.

Інвестування в основні функції вашого будинку, підлоги та побутові прилади - це найкращий спосіб забезпечити максимальну віддачу від інвестицій і отримати зручний будинок. Можна посперечатися, що ці три пункти варто оновити, але з часом ви будете задоволені, що зробили цю роботу. Інвестування в оновлення якості завжди дасть вам найкращі результати.

Ремонт приватного будинку

Плануйте ремонт

Неможливо розпочати ремонт без детального плану. Це може бути формальний архітектурний план або просто набір ідей. Важливо те, що у вас є конкретний процес для ремонту всього будинку. Крім того, деякі деталі варто узгодити до того, як ви почнете ремонт. Ретельно вибирайте будівельні матеріали та зовнішній вигляд вашого будинку. Якщо ви добудовуєте сауну, переконайтеся, що кольори і стиль дверей/вікон  збігаються з рештою частиною вашого будинку.

Ви можете зробити це, винайнявши підрядників і субпідрядників, якщо ви не хочете робити ремонт будинку самостійно. 

Щоб допомогти вам сформувати приблизний план, наведемо перелік деяких речей, які потрібно перевірити готуючись до ремонту або складаючи попередній кошторис.

Потрібно оглянути та дослідити:

- Дах/горище
- Вікна/двері
- Стелі
- Підлоги
- Жолоби/водостоки
- Зовнішнє оздоблення фасаду
- Кімнати
- Кухню
- Комору
- Ванну кімнату

Проекти реконструкції будинку можуть включати реконструкцію ванної кімнати, ремонт підвалу/фундаменту чи комунікацій. На основі цього ви також можете накреслити свій план видимих робіт та побажань. Ідеї ​​дизайну інтер'єру взяті з додаткових джерел можуть стати чудовим стартом, щоб зрозуміти, яким ви хочете побачити свій дів після ремонту.

Фарбування стін

Перелік необхідних робіт

Капітальний ремонт приватного будинку може включати безліч робіт. Для початку було б добре визначитися чи будете ви робити ремонт "під ключ" чи вам потрібно лише, наприклад, виконати обробку стін та стель всередині. 

До ремонту будинку може входити:

  • Детальний опис та підбір дизайну.
  • Роботи з дренажними системами та гідроізоляцією фундаменту, підвалу.
  • Заміна/ремонт сантехніки та проводки.
  • Демонтаж стін, зведення нових перегородок.
  • Чорнова та чистова обробка стін, стель, підлог. 
  • Утеплення, оздоблення та облицювання фасаду.

 

Кошторис

Визначте витрати

Тепер, коли у вас є план робіт, настав час зробити наступну роботу. Бюджетування всієї вартості допоможе вам оцінити масштаб ремонту. Не забувайте узгодити загальні вимоги та ліміти витрат. Переконайтеся, що регулярно перевіряйте свій бюджет у підрядника.

Ви можете зробити розрахунок, порадившись з друзями, які також нещодавно завершили ремонт будинку. Ви також можете проконсультуватися з експертами. Не зайвим буде хоча б мінімально орієнтуватися у середній вартості робіт та будівельних матеріалів. Порівняння витрат також може бути корисними для завершення складання бюджету на ремонт.

Важливо, щоб ви реалістично оцінювали, що ви можете собі дозволити, а ні. І взагалі, чи ці "колони як у сусіда" пасуватимуть до вашого будинку.

Тому, перш ніж ви затвердите бюджет на ремонт, ви повинні оцінити обсяг робіт, який необхідно виконати. Знання того, що вам потрібно виправити, дуже важливо перед початком ремонту будинку. Професійний підрядник зможе оцінити та показати вам справжній стан будівлі, щоб допомогти у формуванні точного плану для усунення пошкоджень/ремонту.

Якщо ви також плануєте здійснити складний повноцінний ремонт будинку, перейдіть до більш детального та виміряного обстеження. Це допомагає в розробці точності дизайну. Такі пошкодження, як сирість в приміщенні, грибок чи тріщини можуть зажадати відповідних дій для їх усунення. 

Подумайте про страхування будинку та гарантію на ремонтні роботи. Страхування житла та гарантії є великим захистом для вас. Це практично захист ваших інвестицій. Питання в тому, яка різниця між цими двома поняттями?

Поліс страхування житла покриває будь-які випадкові пошкодження вашого будинку та речей через крадіжки, шторми, пожежі та деякі природні катастрофи. Під час ремонту будинку перевірте у підрядників можливість отримання гарантії на виконані роботи.

Ремонтні роботи

Узгодьте графік робіт

Успішне оновлення будинку засноване на продуманому плануванні та грамотному виконанні.

Має бути складений детальний графік робіт. Ви повинні вирішити спільно з підрядником, з чого почати ремонт. Візуалізуйте свій проект і використовуйте його для відстеження графіку робіт. Ви не повинні це робити самостійно. Звернувшись до фахівців, яких ви можете знайти на нашому порталі ІнХаус, ви отримаєте консультацію експерта з будь-яких питань щодо ремонту.

Виберіть команду професіоналів

Коли ви починаєте ремонт будинку чи котеджу, ви хочете, щоб була одна людина, яка керувала б всім процесом. На жаль, не всі підрядники працюють за однаковим алгоритмом, тому дуже важливо знати, кого потрібно шукати і хто зробить ваш ремонт легким.

Оздоблення будинку

Орієнтуйтеся на рекомендації

Ви можете почати з пошуку в Інтернеті, ви, швидше за все, будете завалені результатами без чіткого розуміння хорошого ви знайшли виконавця чи ні. Замість цього можете порозпитувати всіх, хто нещодавно робив ремонт. Ви можете багато чого дізнатися про підрядника з досвіду інших, і знайти кілька різних варіантів для розгляду.

Якщо у вас є список підрядників на вибір, настав час звузити його. Зателефонуйте їм і домовтеся про зустріч. Переконайтеся, що ви задаєте кілька конкретних запитань, щоб отримати уявлення про те, чи вони добре підходять для виконання ремонтних робіт. Наприклад:

• Чи можуть вони надати вам контакти попередніх клієнтів?

• Скільки проектів вони взагалі виконали? Скільки часу триватимуть роботи?

• Чи мають вони досвід у виконанні тих чи інших робіт?

Ремонт будинку від ІнХаус

Після того, як ви провели кілька телефонних інтерв'ю, у вас представлення з ким ви хочете працювати, а з ким ні. Телефонуйте і зустрічайтеся особисто, іноді людям зручніше пояснити все наочно, ніж в телефонній розмові.

Нарешті, ви дізнаєтеся, як почати роботу з реконструкції вашого будинку. На щастя, це досить просто для професіоналів своєї справи. Прислухайтеся до рекомендацій підрядників. Не торгуйтеся занадто щодо цін на їхні послуги. Якщо ви віддані їм, вони також будуть лояльними до вас.

Будівельники відіграють величезну роль у вашому ремонті будинку. Переконайтеся, що ви обрали таку команду, яка має хорошу репутацію та відмінне портфоліо. ІнХаус допоможе вам знайти потрібного підрядника для вашого проекту ремонту, реконструкції чи оздоблення інтер'єру будинку.

Ми впевнені, що багато хто з вас вже здійснював ремонт квартири чи будинку, але нехай цього разу все вийде краще та швидше! Успіху всім, хто тільки починає або в процесі власного ремонту!