УКР РУС

РЕМОНТ СТЯЖКИ

Ремонт бетонної стяжки епоксидними смолами.


Навіщо використовувати епоксидну смолу для ремонту підлоги?

Для ремонту підлоги в чутливих ситуаціях, таких як рухливі з'єднання, сходи, або для посилення бетону в усьому світі використовуються епоксидні смоли. Вибір правильного типу епоксидної суміші та хорошої підготовки забезпечить довготривалу реконструкцію підлоги.

Переваги епоксидних смол в ремонті бетонної основи.

 • Високі адгезійні властивості
 • Висока міцність і ударостійкість
 • Відмінна стійкість і стійкість до стирання. 
 • Відмінна хімічна стійкість
 • Стійкість до вібрації та динамічного навантаження
 • Низька усадка при ремонті
 • Відмінна продуктивність при високому рівні руху
 • Без пилу, кольоровий ремонт і декоративний.
 • Може бути встановлений у тонкій частині (кут) для витримування навантажень
 • Економний по монтажу.

 

ремонт підлог епоксидними смолами

Де потрібен ремонт епоксидними сумішами?

Там, де треба проводити ремонт тонкої секції або де підстава підозрюється, корисне застосування епоксидних смол, і це може тільки поліпшити якість ремонту. Кожна система має власні рекомендації.

Грунтовка з епоксидною смолою:

 1. Покращує адгезію ремонту
 2. Покращуються властивості застосування ремонту або стяжки.
 3. Ущільнюються високопористі поверхні

 

Ремонт стяжки епоксидною смолою

Чи є легкі у використанні епоксидні смоли для ремонту стяжок?

Так, хоча багато виробників описують свої епоксидні смоли  як "спеціалізовані" продукти. Будучи мультикомпонентними системами, деякі виробники виступають за те, щоб їх використовуватли лише кваліфіковані професіонали. Єдині проблеми які можуть виникнути в непрофесіонала, це неправильні пропорції, або недокінця продуманий ремонт стяжки, і в результаті частина покриття залишиться без нічого, що приведе нанівець всі Ваші старання. Якщо Ви в собі невпевненні, або немаєте потрібних інструментів, тоді звертайтеся до професіоналів.

Як застосувати епоксидну смолу?

Наприклад, трьохкомпонентні продукти, що містять рідку основну смолу, рідину для твердосплавної смоли та порошок, можна легко змішувати міксером, або навіть вручну для невеликих кількостей. Дві смоли ретельно перемішуються, а потім додають наповнювач. Кількість наповнювача часто може бути різною, щоб забезпечити відповідний продукт.

За умови дотримання інструкцій для кожного продукту, епоксидні смоляні суміші можуть Вам здаватися настільки простими, як і інші більш відомі багатокомпонентні продукти, такі як цементи, пісок / вода, мінерали та бетони.

Якщо у вас виникнуть сумніви щодо будь-якої заявки, Ін Хаус може запропонувати прості поради щодо всього приготування, змішування речовин та способів застосування.

Тріщина / потрібен ремонт бетонної стяжки

Висновок

Ремонт бетонної стяжки епоксидними смолами це самий якісний і надійний ремонт бетонного покриття. Якщо Ви хочете мати якісну і довговічну основу підлоги, при цьому немаєте навиків і знань в цьому, то замовляйте бригади, які рекомендує In House, і вони професійно і якісно виконають свою роботу, також в нас на платформі Ви можете побачити рейтинг виконавця робіт та приклади робіт.

Контакти:
тел: (098) 950 55 04
тел: (096) 456 36 14

Бізнес-каталог

Реклама