УКР РУС

РІЗКА БЕТОНУ

Професійна різка бетону: не шукайте бетоноріз - шукайте професіоналів

 

Успішне різання і свердління бетону вимагає багато спеціальних знань. Частина людей припускає, що більшість цих знань стосується використання бетонних пилок та інших інструментів. Тим не менш, підрядник з різання бетону також повинен мати надзвичайно глибокі знання про конкретні бетони - зокрема, всі різні сорти бетону, які існують.

Будь-яка робота вимагає професійного підходу, тому для такої справи як різання бетону, важливо винайняти потрібних людей. Це має важливе значення для добре виконаної роботи. Розглянемо основні фактори, які допоможуть зробити вибір на користь потрібної компанії.

Ось деякі речі, на які слід звернути увагу.

Безпека перш за все

Різання бетону - дуже небезпечна робота, яка може супроводжуватися шумом та пилом. Щоб бути певними, що ви винаймаєте потрібну компанію, поцікавтеся, чи компанія цінує безпечні методи роботи. Це буде особливо доречно для мешканців міст, де надмірний шум і бетонний пил точно будуть зайвими.

Сучасне обладнання

Якщо вам потрібна якісна робота, потрібно використовувати якісне обладнання. Переконайтеся, що працівники використовують найновіше сучасне обладнання, яке не створює зайвого пилу та шуму.

Досвід має значення

Якщо ви робите певну справу вже досить довгий час, ще не означає що ви робите її добре. Теж саме стосується різки бетон - тут наявності лише одного інструмента недостатньо. Замість цього розгляньте можливість скористатися послугами фахівців з Ін Хаус. Шукайте підрядника, який має досвід роботи в комерційних, житлових і промислових приміщеннях. 

Якщо у Вас виникли питання щодо різки бетону, зателефонуйте нам - ми націлені на надання якісних послуг, тож надамо вам вичерпну консультацію.

Різка бетону від Ін Хаус

Основи різання бетону

Бетон є неоціненним матеріалом у будівельній галузі, багато в чому тому, що матеріали для виготовлення бетону легко знайти, і в результаті створити досить міцну речовину. Оскільки бетон є легкодоступним і забезпечує високу міцність конструкціям, існує велика ймовірність, що ви працюватимете з бетоном у певний момент, незалежно від типу будівельних робіт.

Проте один недолік міцності бетону полягає в тому, що, коли потрібно вирізати отвір чи зруйнувати частину стіни, вам буде важко це зробити. На щастя, існує безліч методів різання бетону, так що один з них обов'язково підійде для вашого проекту. 

По способу ведення робіт виділяють два методи різки бетону:

1. Сухий - цей метод має численні недоліки та використовується рідко. Потрібно витрачати час на те, щоб охолодилося обладнання, використовувати пилосос та чекати коли осяде будівельний пил, але основне - це невелика глибина ріжучого пристрою.

2. Вологий - безпильний метод різки. Вода виконує функцію охолодження та мінімізує пил.

Алмазна різка бетону

Різку бетону можна виконати за допомогою таких інструментів:

Ручні інструменти

Ручне розпилювання використовується в невеликих проектах. Перевагою цього методу є переносимість ручних пилок. Однак, якщо ви працюєте з великими та товстими стінами, ручна пила, безумовно, не є варіантом для вас. Ручне розпилювання ідеально підходить для невеликих проектів, таких як різання невеликих отворів у підлогах для труб або повітроводів. Болгарки працюють в сухому і вологому режимах, що передбачає використання різних типів і модифікацій дисків. Для різання на глибину понад 0,1 до 0,16 м необхідний електричний, пневматичний або гідравлічний різьбяр.  Для відрізання частини стіни можна скористатися бензопилою по бетону. 

Нарізувачі швів

Плоска пилка, також відома як розпилювач плити перекриття, є одним з найбільш поширених методів різання бетону. Цей метод використовується для плоских поверхонь, таких як стоянки і під'їзні шляхи, для створення в бетоні пропилу в горизонтальній площині. Інструмент має функцію регулювання глибини зрізу до 2,7 см. Використовувати електричну пилу у вологому середовищі небезпечно, але вони є відносно легкими для переміщення та маневрування. Оскільки електричні пилки не створюють викидів, як, наприклад, газове обладнання, електричні пилки також є більш екологічними.

Стінорізні машини

Пиляння стін майже так само пошерене, як плоске розпилювання. Замість того, щоб розпилювати плоску поверхню, ви прорізуєте готові стіни. Наприклад, ви можете використовувати цей метод, якщо ви намагаєтеся створити отвір для нових дверей або вікон. Глибина прорізу - до 7,5 см. Різання стін вимагає обережності та точності, тому, якщо ви думаєте, що вам буде потрібно використовувати цей метод різання бетону, ви, ймовірно, повинні залишити цю роботу професіоналам.

Канатні машини

Канатне різання, безумовно, слід залишити професійним бетонорізальникам. Цей метод використовується, коли виконати демонтаж, різку залізобетону або бетонних блоків на великих будівництвах. Для різання використовуються канати з алмазним напиленням, що є досить специфічним обладнанням для домовласника. Така машина може робити отвори глибиною до 50 см. 

Відбійні молотки та інші засоби різання

Звичайно, не виключено, що вашу бетонну сніну потрібно буде обрізати так, що ви захочете видалити цілу секцію, а не точно вирізати відносно невелику площу бетону. У цих випадках використання відбійного молотка або іншого інструменту допоможе вам працювати швидше, а тому різання бетону не є найбільш ефективним варіантом.

Якщо ви все ще не впевнені в тому, як продовжити роботу над різання бетону, не панікуйте. Хоча різання бетону може здатися складною задачею, є багато кваліфікованих працівників, які готові вам допомогти. Справжній професіонал може допомогти вам вибрати обладнання та відповідні методики роботи. Для отримання детальної інформації про бетонорізальне обладнання, методи та способи різки бетону, звертайтеся до дружньої команди Ін Хаус.

Проріз отвору в стіні

Різка бетонної стіни

Під час спорудження нової будівлі або реконструкції старої, вам може знадобитися створити отвір у стіні, щоб мати можливість встановлювати двері чи вікна. Для цих проектів надзвичайно важливим є наявність пилки, яка обріже потрібну площу. Професійне розпилювання бетонних стін може допомогти вам досягти цього.

Як працює настінна пилка
Бетонна настінна пила, як правило, використовує алмазні ножі, які запобігають утворенню тріщин і розколів, продовжуючи цим термін експлуатації бетону. Ці пилки призначені для вирізання горизонтальної або вертикальної лінії шляхом використання спеціальних доріжок, які можуть допомогти зберегти пилу на місці.

Різання прямо через цементні стіни
Бетонні настінні пилки часто можуть розрізати прямі лінії в будь-яких отворах. Професіонали використовують пилу з доріжками, щоб запобігти її прокручуванню і прорізанню зазублених країв у стіні. Крім того, цією пилкою можна, як правило, маневрувати, щоб мати можливість різати під багатьма кутами.

Така точність різання може заощадити час і гроші, оскільки зазвичай не потрібно закріплювати отвір, перш ніж його можна використовувати за призначенням. В результаті, ви можете встановлювати двері або вікна, в нещодавно вирізаній області.

Бетонна настінна пила може бути дуже цінним інструментом, коли потрібно зробити точні отвори в стіні або стелі. 

Різка арматури

Чотири речі, які може зробити для Вас професійна компанія

Різка бетону є досить затребуваною послугою в сфері будівництва. Незалежно від того, чи потрібно вам створити люк або шлях для прокладання сантехніки або електричної проводки, сервіси різання та свердління можуть забезпечити цю роботу. Розпилити можна навіть найжорсткіші матеріали, шляхом розпилювання круглих отворів практично будь-якого розміру.

Звернувшись до спеціалістів, ви зможете отримати низку переваг:

  • заощадите час на будівельних роботах
  • уникнете зайвих витрат на переробку та придбання/оренду інструментів
  • збережете свої нерви, уникнувши непорозумінь з сусідами.

 

1. Просвердлити бетон, камінь, цеглу
В обладнанні використовуються свердла з алмазними наконечниками, щоб пробивати тверді речовини, в які інші свердла не можуть проникнути, включаючи бетон, камінь і цеглу.

2. Мінімум пилу
На відміну від стандартного свердла, свердла з алмазними наконечниками розрізають тільки по периметру отвору, видаляючи набагато менше матеріалу. Результатом є те, що свердла можуть проникати глибше, швидше і точніше, виробляючи менше сміття.

3. Збирати проби матеріалів
Свердлильний стрижень обрізає навколо отвору, матеріал всередині зберігається як зразок, зачерпнутий свердлильним стрижнем. Витягнутий зразок може бути проаналізований для планування для гірничих, інженерних та геологічних проектів. Якщо зразок не потрібен, його можна акуратно відкинути.

4. Різноманітність розмірів
Основні свердла бувають різних розмірів, що дозволяє створювати різні отвори в діаметрі. Кожен розмір має свою функцію, але не має сенсу вкладати кошти в повний набір для щоденного використання. Для спеціальних проектів винаймайте професійну компанію з різання та свердління, яка обладнана всім необхідним для виконання завдань будь-якої складності.

Алмазні диски

Переваги алмазної різки

Використовуючи для різки бетону ручний електроінструмент (перфоратор, ударну дриль) ви можете не отримати прогнозований результат. Професійні компанії, що займаються монтажем різних комунікацій, користуються спеціальним обладнанням – буровими машинами з алмазними коронками.

Обладнання, яке має алмазні коронки для буріння, є ефективнішим і зручнішим за звичайний ручний електроінструмент:

  • Машина з алмазною коронкою працює без вібрацій та ударів. 
  • Швидкість різання -  2-5 см на хвилину. 
  • Алмазні коронки можуть свердлити залізобетон з підвищеним армуванням.
  • Свердління глибоких та широких отворів у різних площинах та під будь-яким кутом.
  • Оснащені водяним охолодженням зони різання, тому працюють без зайвого шуму та пилу. 
  • Забезпечують свердління отворів ідеальної форми з рівними краями.

 

Професійний досвід

Після того як все сказано, коли справа доходить до завершення роботи з бетонного різання, єдине найважливіше що залишається - це досвід. Досвіт та якість, яку можна заробити тільки за допомогою навчання, практики і часу. Ми знаємося на цьому, тому підберемо для вас оптимальний варіант робіт для вашого об'єкта, щоб ви з мінімальними витратами отримали якісний результат. Більш детальну інформацію про професійні послуги з різки бетону можна дізнатися за телефоном.