УКР РУС

Що таке 3D епоксидні підлоги

Що таке 3D епоксидні підлоги?

 

Хоча термін "3D епоксидні підлоги" іноді можна чути навколо комерційних будівельних майданчиків, окремі люди поза галуззю можуть дивуватися цій відносно новій тенденції. Врешті-решт, пересічнілюди  або будівельники, як правило, думають про поверхню підлоги з точки зору довжини і ширини, тобто двох розмірів або "2D". Проте останні технології покриття підлоги та технології встановлення змінюють це уявлення, вносять нову зорову глибину для рівних поверхонь у вигляді "3D епоксидних підлог". Давайте розглянемо, як це сталося.

3 D

Епоха до 3D-епоксидних підлог

 

Справа в тому, епоксидна підлога може бути варіантом практично для кожного типу об'єктів - від виробничих установок і лікарень до пожежних станцій та ресторанів - це відомо вже багато років. Залежно від складу та дизайну системи, епоксидний та інші смолисті підлоги можуть бути надзвичайно міцними і демонструвати чудову хімічну і ударну стійкість, а також високу міцність на тиск. Є варіанти сумішей, які включають в себе водовідштовхувальні праймери, статичні системи управління та термостійкі уретанові мінометні суміші, що дозволяють цим підлогам витримувати широкий спектр проблем, виявлених у сучасних промислових умовах.

Епоксидний та інші смолисті підлоги практично безшовні і можуть бути встановлені дотично до стіни, враховуючи правильний схил для стоку рідини, щоб вона плавно стікала в дренажі. Очищення та обслуговування є легким та економічним, оскільки системи не потребують обробки воском або полірування. Регулярне підмітання, миття та чистка за допомогою автоматичної миючої машини з м'якою щетиною зазвичай роблять поверхню ідеально чистою.

Епоксидний та інші смолисті підлоги від виробників якісної продукції вже давно доступні в широкому спектрі кольорів, які кваліфіковані монтажники комбінують для створення унікальних композицій. Можливе додавання багатошарових елементів або частинок з керамічним покриттям, що додатково дає додаткову можливість для створення унікальних стильових дизайнерських рішень. Включаючи такі декоративні суміші, монтажники можуть не тільки підвищити рівень натягу для підвищення безпеки, але й зробити їх декоративно довершеними.

Є навіть захисні від УФ-фільтри для запобігання тьмяніння, швидкого вигоряння, щоб звести до мінімуму час простою та забезпечити продукцію екологічно чистою.

До побачення фарбаваний бетон

 

Незважаючи на безліч варіантів, пропонованих сучасною смолистою промисловістю дизайнери завжди шукають щось нове. Так чином, з'явилася мода на  фарбований кислотою бетон. Забарвлення доповнило бетонну поверхню органічною, багатогранною світністю, яка могла б досягти широкого спектру ефектів, від мармуру до появи природного каменю. Незважаючи на те, що ця обробка нового бетону спочатку створила величезний ажіотаж в  промисловості, частково внаслідок деяких чудових фотографій, що використовувалися для реклами фарбованих бетонних підлог у різних журналах. Однак це не завжди було гарним вибором для комерційних та промислових приміщень.

Фактично, в певному сенсі бетон, забарвлений кислотою, викликав деякі серйозні проблеми для керівників підприємств. Наприклад, результати кислотних забарвлень можуть бути досить непередбачуваними залежно від пористості та стану бетонної підкладки. Незважаючи на те, що задум може полягати у створенні слабкого мармурового ефекту в межах певних параметрів кольору та розміру, вони не завжди регулюються фарбуванням кислот. Крім того, фарбування часто висвітлює дефекти та недоліки поверхні, включаючи будь-які плями та відремонтовані ділянки. Крім того, ущільнювачі, які використовуються для захисту забарвленого бетону, - це, як правило, більш легкі покриття, які можуть призвести до швидкого зносу комерційних параметрів підлоги. Забарвлення та фарбування можуть бути швидко зведені до голого бетону, особливо в проходах та секторах де активний рух.

З часом стає зрозуміло, що відносно короткий термін служби та вартість заміни зафарбованих бетонних підлог робить їх непридатними для багатьох комерційних та промислових застосувань.

Металеві епоксидні підлоги пропонують найкраще з обох світів

 

Уявіть собі , що епоксидні смоли мають такі властивості високої ефективності, як довговічність та цінність, а також прекрасний тривимірний вигляд мармуру. З настанням епохи 3D епоксидних металевих підлогових покриттів тепер це досяжно.

Все починається з промислового епоксидного та інших смолистих покриттів у поєднанні з інноваційним мерехтінням "металевих" порошкових елементів. Вигляд може бути схожим на найкращий художньо-забарвлений бетон, але тут набагато більше переваг. Основний плюс нових металевих епоксидних поверхонь, особливо тих, які виробляються високоякісними виробниками, полягає в тому, що результат установки такого покриття може бути більш передбачуваним. Окрім того, найкращі серед 3D-епоксидних систем підлогового покриття приховують, а не підсвічують, нерівності, плями та пористі ділянки в бетоні. Великі дефекти можна добре приховати під красивою металевою епоксидною підлогою. Графіка в 3D епоксидній підлозі використовується для ефекту рівномірного дизайну. У той час, як нове використання 3D металевої епоксидної смоли запропонувало нові варіанти дизайну та можливості підлоги, що дійсно підносить авторитет епоксидних підлог на новий рівень, а додавання графіки до епоксидних поверхонь 3D підвищило ставки ще вище. Ця захоплююча технологія дозволяє інсталяторам вставляти логотипи та брендинг або інші зображення безпосередньо під прозорою верхньою покриття, надаючи елемент несподіванки, який ваші клієнти та співробітники достойно оцінят. Наприклад, муніципальний акваріум може вибрати красивий образ океанічне дно, включаючи збільшені зображення морських жителів, зелень і течію, щоб ще більше покращити систему 3D епоксидних підлог. Або курорт на північному лісі може захотіти розвеселити своїх гостей гумористичним зображенням комара на підлозі.

Щоб дізнатись більше про те, як 3D епоксидні або інші смолисте покриття для підлоги може забезпечити ваш об'єкт високоефективним, стильним дизайном і відмінними технічними характеристиками, зателефонуйте нашим професіоналам сьогодні.

Дізнайтесь більше про декоративні епоксидні підлоги за посиланням

https://inhouse.com.ua/services/promislova-nalivna-p-dloga/

 

Бізнес-каталог

Реклама