УКР РУС

Що таке наливні підлоги і їх категорії

Сучасні технології, об'єднані однією назвою «Наливна підлога», включають в себе кілька видів обробки підлоги і тільки один з них використовує метод, який точно можна назвати «наливом». Наливна підлога технічні характеристики має дивовижні, в зв'язку з чим у цього підлогового покриття практично немає аналогів. Але про все по порядку.

 

Наливна підлога: технічні характеристики і види
Отже, до наливних підлог відноситься:

1. Просочення високого проникнення


Найекономічніший спосіб. Технологія застосовується для зміцнення слабких, звичайних і дрібнопористих стяжок. В результаті виходить блискуча стяжка з мокрим ефектом.

Просочення пов'язує дрібні частинки бетону, запобігає вимиванню і утворенню пилу. Виходить так званий «Безпиловий бетон».


 
При використанні епоксидних компаундів просочення можливе на 1-2 мм в глибину, поліуретанових - ефект проникнення глибше, до 5 мм.

Просочення бетону епоксидкою

2. Епоксидні і поліуретанові підлоги


Склад наноситься в 1-2 шари (епоксидні найчастіше одношарові). Практичність методу полягає в більш низькій витраті матеріалів (за рахунок зменшення товщини шарів).

На один шар йде близько 600-800 г / м2. Результат - зносостійкий. Получається безпилевий бетон з напівглянцевим ефектом. Багатошарова - від двох і більше. Економічність цього способу досягається за рахунок створення проміжної прошарку з компонентами з доломітового, мармурового, кварцового піску.

3. Кварцеві підлоги

Після першого шару на поверхню відразу рясно наноситься пісок, дається час на затвердіння (20-24 години), надлишки очищаються, віддаляються. Потім підлога покривається другим шаром і його товщина залежить від того, що важливіше:

надати глянцевитость - для цього збільшується товщина шару (можна додатково здійснити заливку зносостійким поліуретановим лаком),
або зберегти високі антиковзні якості. В такому випадку фактично здійснюється тільки просочення, поверхня залишається шорсткою.

Кварцева наливна підлога

4. Наливні підлоги, 3д і звичайні


Цікаво, що тільки при цьому способі останній, фінішний шар наливається. Його товщина не може бути менше 2 мм. Найдорожчий вид полімерних підлог, але саме він незамінний для створення декоративних поверхонь.

4.1. Декоративні підлоги

Це різновид підлог, що знаходяться в місцях з великою прохідністю і особливими вимогами до естетичного вигляду (холи торгових, готельних комплексів, зали культурних і розважальних установ).


Декоративні підлоги в даний час заливаються і в житлових помещеніях.Технологія їх створення мало відрізняється від створення звичайної заливки:

На абсолютно чисту, рівну поверхню (в ідеалі - відшліфований бетон або самонівелююча стяжка) наноситься грунтовка або полімерна смола. Професіонали пред'являють особливі вимоги і до змісту вологи в стяжці, показник повинен бути не більше 4%.
Створюється декор (наклеюється 3D малюнок, викладаються візерунки, розташовуються дрібні об'ємні предмети)
Декоративний шар заливається безбарвним, прозорим полімером.
Для збільшення коефіцієнта міцності, зносостійкості, довговічності, наливну підлогу покривають поліуретановим лаком.
До повного завершення полімеризації суміш виділяє шкідливі для дихальної системи людини речовини, тому всі роботи ведуться з використанням засобів захисту. Після закінчення робіт необхідно ретельне провітрювання.

Норма - присутність запаху до 7 днів. Якщо після закінчення цього терміну сильний запах зберігається, варто звернутися у фірму, що виконувала роботу або до постачальників.

Серед декоративних підлог особливою популярністю користуються:

Полімерні покриття з наповнювачами (об'ємними предметами і дрібними вкрапленнями);
Наливні з візерунками;
Наливні 3d підлоги.

  Полімерні наливні підлоги з наповнювачами

 
 Замість об'ємного наповнювача беруться фотографії, черепашки, монетки, пісок, мінеральна крихта, дрібна галька, намистини.

Також широко застосовуються флоки або чіпси (нарізані шматочки акрилової фарби). Технічні характеристики такого наливної підлоги не менш привабливі, ніж зовнішні дані.

   3D підлога


Оздоблення включає в себе шар з нетканим матеріалом з нанесеним на нього малюнком. Зображення вимагає високоякісного виконання.

Слід пам'ятати, що стереоскопічний ефект об'ємної картинки буде проглядатися тільки при погляді з певного місця. Це варто враховувати, вибираючи зображення і заздалегідь проектувати точку перегляду.

Бізнес-каталог

Реклама