УКР РУС

Що таке система рідкого наливного покриття?

Що таке система рідкого наливного покриття?

 

Як випливає з назви, рідкі наливні системи для нанесення покриттів застосовуються у рідкій формі і твердіють, щоб створити гладку, непористу поверхню. Загальні типи рідинних наливних систем включають епоксидні, поліаспаратичні та поліуретанові. Ці системи можуть бути встановлені безпосередньо на належним чином підготовлені бетонні плити, і часто використовуються в різних комерційних, інституційних та промислових умовах, де довговічність та легкість очищення є найвищими пріоритетами.

Рідкі наливні системи підлогових покриттів зазвичай створюються шляхом комбінування одного або декількох рідких полімерів з вибором агрегатів та / або декоративних елементів, які додають міцність та покращують зовнішній вигляд. Оскільки реакції між різними хімічними компонентами дозволяють покриттям підлоги поєднуватись з бетоном та твердіти, вони, як правило, повинні зберігатися окремо, доки їх остаточно не поєднаються на місці роботи безпосередньо перед застосуванням.

 

Переваги наливних підлог

 

Системи підлогового покриття, які застосовуються у рідкому вигляді є привабливим типом підлогового покриття для багатьох промислових та комерційних установок, які повинні забезпечувати високий рівень руху та витримувати ряд суворих умов. Деякі з найважливіших переваг, які можуть запропонувати ці системи:

  • Сила і міцність. Епоксидний та інші рідкі наливні підлогові покриття встановлюються безпосередньо на правильно підготовлений бетон, де вони можуть значно збільшити здатність поверхні витримувати важкі навантаження, протистояти пошкодженням від проколів і стирання та витримувати розлиття корозійних хімікатів.
  • Простота прибирання. При нанесенні речовини на підлогу результат - гладка, практично безшовна поверхня, позбавлена ​​ліній стику або швів, які є коли використовуються  плитки або дошки. Без цих тріщин, де бруд і бактерії можуть накопичуватися, рідкі наливні системи набагато легше ефективно і ретельно очищати.
  • Економічна ефективність. Добре підібрані та встановлені рідини нанесені підлоги мають тривалий термін служби. Коли час, нарешті, приходить на оновлення, існуюча система часто може залишатися на місці, уникаючи витрат на видалення та утилізацію, що виникають при роботі з плиткою, дошками або рулонними виробами. Професійні авторизовані монтажники можуть досить швидко підготувати існуючу поверхню і змонтувати нове покриття або систему підлоги безпосередньо над старими.

 

 

Міцна наливна підлог для різноманітних потреб

 

На додаток до цих вищевказаних переваг, рідкі наливні системи підлоги дуже регульовані і доступні в різних хімічних формулюваннях для задоволення конкретних потреб практично на кожному об'єкті. Працюючи з експертами у галузі підлогових покриттів, які володіють різноманітними можливостями, вони допомагають забезпечити найкращу та найбільш актуальну комбінацію та вибрати оптимальний тип для вашого конкретного проекту. Наприклад, у той час як відмінний вибір для багатьох приміщень, не витримує екстремальних коливаннь температури або постійного високого рівня вологості - спеціалісти відкорегують склад суміші відповідно до вимог конкретної ситуації.

Команда наших фахівців знайома з різними потребами у конкретних галузях галузі, починаючи з ресторанів та об'єктів харчування до автомайстерних, лікарень, шкіл, фабрик, високотехнологічних виробництв та ангарів. Після професійної консультації, щоб обговорити унікальні вимоги щодо підлоги вашого приміщення, ми можемо допомогти вам вибрати систему наливного покриття, яка найкращим чином відповідатиме вашим побажанням, очікуванням та бюджету.

Бізнес-каталог

Реклама