УКР РУС

Що таке вторинні покриття?

Що таке вторинні покриття?


У межах промислового об'єкта система змісту витоків і розливів з будь-яких резервуарів або резервуарів для зберігання хімічних речовин називається «вторинної захистом». Основна мета створення резервної або вторинної системи полягає в тому, щоб правильно ізолювати потенційно небезпечні хімічні або нафтові розливи до тих пір, поки вони не будуть очищені і правильно утилізовані або оброблені.

Належна конструкція і зміст вторинної захисної структури можуть мати вирішальне значення для роботи об'єкта.

Зростаюча відповідальність об'єктів, які використовують, зберігають або транспортують хімікати, є результатом більш суворого регулювання в поєднанні з більш широким громадським контролем і турботою про навколишнє середовище та здоров'я людини.

 

Кожна операція повинна виконувати всі доступні заходи обережності, щоб допомогти мінімізувати та  запобігти випадковому витоку небезпечних матеріалів у навколишню екосистему.

Безліч  вторинних захисних структур складаються з формованого бетону, такого як бордюр або берма, побудований для оточення первинних ємностей для зберігання.

 

Бетон зазвичай непридатний як ізольований бар'єр проти хімікатів з високою концентрацією кислот.

 

Відповідно не маючи  належного захисту, витік небезпечних і / або корозійних речовин може завдати удару і пошкодити вторинний захисний шар бетону та  в кінцевому підсумку, витекти через плиту, що в свою черу спричинить забруднення сусідніх грунтів, грунтових вод і водних шляхів.

 

Захист бетону добре підібраним хімічно стійким бар'єрним покриттям може бути відносно економічним способом продовжити термін служби вторинних захисних конструкцій.

На ринку розроблені різні вторинні захисні покриття , щоб допомогти захистити бетон від пошкоджень  конкретних хімічних речовин і реагентів на основі безлічі сайтів і умов експлуатації. Такі проблеми, як поверхневі тріщини, корозія або інші пошкодження, можуть бути усунені. В багатьох випадках вони  економічно дозволені.

 

Консультація з досвідченим виробником покриттів може допомогти менеджерам об'єктів отримати інформацію і, засновану на вартості рішення для кожного з вторинних місць зберігання.

Зробивши розумний вибір, об'єкти можуть найкращим чином захистити свої структурні системи і співробітників, одночасно знижуючи ризик витоку або розливу речовин та   потенційно дорогих наслідків.

Наша мережа місцевих і регіональних фахівців доступна для оцінки ваших конкретних потреб і підготовки рекомендацій відповідно до ваших вимог і бюджету.

При плануванні нової вторинної системи стримування або відновленні існуючого покриття ми  рекомендуємо вам зв'язатися з нашою командою для отримання професійного керівництва про те, як найкращим чином захистити структури вашого об'єкта в довгостроковій перспективі.

Для того щоб дізнатись більше  переходьте за посиланням:

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/