УКР РУС

Сталі варіанти полімерних підлог

Сталі варіанти полімерних підлог для керівників об'єктів

Менеджери підприємств звертаються до стійких покриттів підлоги та будівельних матеріалів. Полімерні системи покриття підлоги можуть бути відмінним вибором для землі. Добре спроектований, високоефективний полімерний настил може часто перевершувати інші підлогові покриття роками, вимагаючи менше випадків видалення, заміни та видалення. Крім того, навіть після того, як полімерний підлогу остаточно досягне терміну придатності, його можна використовувати як субстрат для покриття наступного статі без необхідності його видалення, що дозволяє уникнути проблеми зі зростаючими відходами.

Що шукати в варіантах стійкого полімерного покриття

На додаток до того, що рішення для підлогових покриттів само по собі є стійким варіантом, керівники об'єктів повинні будуть розглянути виробничі процеси і як сама система підлоги. Наприклад, можна придбати чи сировину в придатних для повторного використання, що розкладаються або інших екологічно чистих контейнерах і упаковується чи готовий продукт з використанням мінімальної упаковки і матеріалів для доставки. Практика управління відходами виробника, санітарія, водокористування та вентиляція приміщень також є частиною того, що менеджери підприємства захочуть розглянути при виборі виробника полімерних підлог.

Чому полімерне покриття є популярним вибором сталого настилу
 

З самого початку процесу полімерний паркет є екологічно чистим варіантом. За бажанням, смолистий настил, що наноситься текучим середовищем, може складатися з перероблених матеріалів, включаючи вміст переробленого скла. Чим більше переробленого контенту використовується в підлогах і інших будівельних матеріалах, менш природний пісок і інші агрегати видобуваються безпосередньо з землі. І сьогоднішні авторитетні продукти виробників майже всі містять дуже низька кількість ЛОС.

Ще одна причина того, що смолисті полімерні покриття для системи є ідеальним комерційним, інституційним і промисловим рішенням для бетонних підлог, полягає в тому, що вони допомагають мінімізувати відходи сміттєзвалищ. Їх тривалий термін служби скорочує кількість циклів заміни підлогових покриттів в межах даного об'єкта. Крім того, при нанесенні на флюїд настил не утворює відпрацьованих відходів під час установки, як і рулонні, листові та дошки. Подальше скорочення відходів може бути досягнуто шляхом подачі заявки на повторну переробку упаковки, а також з використанням полімерної системи шліфування підлоги для відновлення існуючого бетону, який в іншому випадку міг би зажадати повного руйнування і заміни плити перекриття.

 

Щоб дізнатися більше про стійкі варіанти  підлогового покриття від Florock, зв'яжіться з нами в будь-який час. Наші полімерні підлоги стійкі до ковзання, мають високу продуктивність, антимікробні властивості, безшовні і  водонепроникнимі і забезпечують багато переваг. Отримайте додаткову інформацію сьогодні для свого об'єкта.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/