УКР РУС

Стандарти стійкості проти ковзання

Стандарти стійкості проти ковзання

 

Запобігання нещасним випадкам та травмам на робочому місці є одним із найважливіших пріоритетів кожного роботодавця. Проблеми з  потенційними нещасними випадками на виробництві разом із можливими фінансовими витратами - це кошмари менеджерів. На жаль, підсковзування або падіння продовжують займати високі позиції у списку причинності травм працівників рік за роком.

 

Нещасні випадки в торгово-промислових приміщеннях

 

Травми, що виникають внаслідок нещасних випадків на похилих поверхнях, щорічно становлять трохи менше 30% всіх інцидентів на робочому місці, як повідомляють дані бюро статистики праці. Особливо високий рівень небезпеки в комерційних кухнях, хімічних лабораторіях та об'єктах, в яких, ймовірно, можуть бути нафта, паливо або інші розливи рідини.

 

Яким чином вимірюється опір ковзанню

 

Існує багато різних методів тестування на стійкість в усьому світі, які вимірюють з використанням різних пристроїв і методів. Залежно від місцевих звичаїв і практики, безпека загальних матеріалів на твердій поверхні може бути оцінена з точки зору статичного коефіцієнта тертя на вологих поверхнях або сухих, або в термінах динамічного коефіцієнта тертя, вологого або сухого, на рівні поверхні або на пандусах.

 

Організації, стандарти та тести

 

Стандарти опору ковзання та випробування стали частиною Міжнародного будівельного кодексу (МБК) у 2012 році. Є тести, які застосовується тільки до керамічної плитки та інших видів покриття для підлоги та обробки. Існує багато методів вимірювання ковзання та стандартів, але все ще залишається непорозуміння про те, який рівень поверхневого натягу  потрібен на певному поверсі.

 

Надійний тест на протидію ковзанню?

 

На сьогоднішній день залишається відсутність консенсусу між науковими громадами, виробниками покриття для підлоги та страховиками стосовно того, що означає "стійкість до ковзання". Він залишається дуже суб'єктивним. Розглянемо вплив наступного:

  • Профіль / крихкість підлоги;
  • склад матеріалу підлоги;
  • чи поверхня рівна або похила,
  • суха або покрита певною кількістю води, олії чи піску;
  • практика технічного обслуговування підлоги;
  • вага особи, гострота зору, рівновага, рівень концентрації та відволікання, ритм ходи і ритм, швидкість і тип взуття.

Коли хтось розглядає нескінченні варіації, пов'язані з простою прогулянкою по підлозі, це не дивно, випробування на стійкість до ковзання викликало багато суперечок.

 

Що ми можемо зробити?

 

Наливні смолисті підлоги можуть бути налаштовані на стійкість до ковзання під час установки на вашому об'єкті. У районах підвищеної уваги підрядники можуть встановити тестовий патч з різними рівнями натягу, можливо працівники проводять пробний запуск у нормальних умовах експлуатації. Потім бажана поверхнева текстура може використовуватися як стандарт для встановлення всіх поверхонь. З недостатньою формальною стандартною стійкістю до ковзання, встановлення тестової зони є одним із кращих способів досягнення здатності до протидії ковзанню. Зателефонуйте нам сьогодні та отримайте консультацію.

Переходьте за посиланням та перегляньте більше варіантів для промислових приміщень 

https://inhouse.com.ua/services/montazh-polimernyh-nalyvnyh-pidlog/

Бізнес-каталог

Реклама