УКР РУС

Технічні характеристики гуми та епоксидного покриття

Технічні характеристики гуми та епоксидного покриття

Виробники краще знають, які характеристики має дана система підлогового покриття: передбачувані застосування та використання підлоги , порядок їх правильної установки та як можна очікувати, що підлога буде працювати при нормальних умовах експлуатації. Тому має сенс, що відповідальні виробники роблять все можливе, щоб зробити цю технічну інформацію про продукт доступною, наскільки це можливо, архітекторам та комерційним дизайнерам інтер'єрів, а також їх заводським підрядникам з установки.

Де знайти технічні характеристики гуми

Специфікації для епоксидних та інших смолистих систем покриття підлоги можна знайти в на нашому сайті, який охоплює «накладені на флюїд монолітні підлоги, включаючи декоративні епоксидні та уретанові смоли».
Щоб зробити речі такими ж легкими наскільки це можливо для архітекторів та підрядників, в InHouse ми надаємо трикомпонентні специфікації в Відповідно до цього формату для всіх наших систем підлогових покриттів.

Як прочитати специфікації

Як зазначено вище, особливості використання , та властивості для будь-якого  розділу розбиті на три частини:

 

Частина 1:
Загальні положення. Тут ви знайдете загальну інформацію про систему підлогових покриттів, включаючи короткий опис, рекомендації щодо забезпечення якості, процес замовлення та отримання продукту, а також вимоги до упаковки, доставки та зберігання. Частина 1 також включає в себе інформацію про гарантії та вимоги безпеки та навколишнього середовища під час виконання проекту.

Частина 2:
Продукти. Це включає розбивку кожного окремого продукту, який увійде в систему підлогових покриттів, а також контактну інформацію виробника. Він також надає інформацію про властивості системи статі після установки та затвердіння.

 

Частина 3:
Виконання. Частина 3 починається з інструкцій про те, як правильно перевіряти, а потім готувати бетонну підкладку перед установкою, а також вказівки по підготовці самих матеріалів. Етапи установки підрозділяються на етапи з конкретними інструкціями, а потім вказуються інструкції про те, як проводити тести контролю якості на місці у встановленій системі.

Надаючи специфікації, які вписуються в цю загальноприйняту систему, InHouse дозволяє фахівцям в області архітектури і інтер'єрів швидко включати відповідні смоляні системи підлогового покриття в свій проект.


Крім того, InHouse завжди готовий допомогти дизайнерам у створенні власної специфікації підлоги відповідно до потреб підприємства. Співпрацюючи з виробниками, спеціалісти  можуть допомогти забезпечити, щоб їх документи містили відповідну інформацію, необхідну підрядникам для ефективного встановлення систем настилу, які відповідають або перевищують очікування своїх клієнтів.

Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше 

https://inhouse.com.ua/