УКР РУС

Тренди серед епоксидних підлог

Тренди серед епоксидних підлог

 

Обравши епоксидну наливну підлогу управлінці та дизайнери не повинні вибирати між функціональними властивостями та естетичною привабливістю. Епоксидні підлоги відповідають різноманітним комерційним, інституційним та виробничим параметрам завдяки їх міцності, стійкості до подряпин та бездоганним, легкоочисним поверхням. Оскільки ці системи наливаються як рідини, які твердіють на практично безшовну, монолітну поверхню, можна уникнути ліній стику, таких як при використанні плитки та прорізами, в які як і в крихітні щілини, сміття та мікроби люблять збиратись, і які практично неможливо ефективно очистити. Професійно встановлена епоксидна підлога дозволяє розмістити та правильно нахилити нерівномірний бетон, надати додаткову міцність та захистити цілісність бетонної плити.

Однією з поширених помилок при виборі покриття є думка, що епоксидні наливні підлоги є те, що вони мають обмежені естетичні параметри. Тим не менш, сьогоднішні лінійки професійного класу включають в себе безліч нововведень у техніці дизайну та прикладних програм, а також формули, що є власністю кожного виробника. Епоксидні підлоги тепер доступні в широкому асортименті стилів, і навіть можна імітувати інші, більш дорогі та менш міцні варіанти підлоги.

 

 

Досягнення бажаного вигляду завдяки епоксидним підлогам

 

Епоксидні та інші смолисті наливні системи доступні у широкому спектрі стандартних і нестандартних кольорів, і навіть можуть бути встановлені сегменти різних кольорів, щоб візуально розділити простір або створити привабливий або функціональний малюнок. Епоксид є також відмінним середовищем для встановлення логотипу компанії, тексту чи іншої графіки безпосередньо в самій підлозі.

В останні роки однією з основних тенденцій дизайну є використання кольорових пластівців у поєднанні з чіткою та / або кольоровою епоксидною структурою, а не монохроматичний вигляд єдиного кольору.

 

Епоксидні підлоги з декоративними пластівцями

 

Декоративні пластівці можуть бути використані для досягнення різноманітних бажаних явищ у системі епоксидних підлог. Оскільки вибрані різнобарвні пластівці вводяться довільно в смолу, поки вона все ще знаходиться у рідкій формі, ці підлоги мають неповторні візерунки на підлозі, на відміну від плитки або лінолеуму. Пластівці можуть бути синтетичними або мінералом натуральної слюди та доступні у різних розмірах як для більш грубого, точнішого вигляду, так і різноманітних кольорів та сумішей.

Унікальність, яка коливається від міського елегантності до поп-культури, яскраві  епоксидні підлоги з декоративними пластівцями дозволяють дизайнерам і менеджерам отримувати довговічні та неповторні підлоги, задіюючи мінімальний бюджет. Особливістю цих систем є здатність імітувати інші, більш традиційні типи підлогових покриттів. Епоксидно-вінілова наливна підлога з пластівцями часто помилково приймається за мозаїчну поверхню теракот, що набагато дорожче встановлюється та потребує ретельного догляду. Подібним чином, епоксидно-слюдне наливне покриття дозволяє  насолоджуватися виглядом натурального гранітного покриття на при невеликій вартості установки, а також без необхідності обслуговування.

 

 

Красиві наливні підлоги

 

Коли ви обираєте професійно встановлену, комерційну епоксидну наливну підлоги з декоративними пластівцями, ви обираєте неймовірну цінність. Більше, ніж просто привабливий вигляд, ви вибрали легко очищувану, вражаючу довговічність, високоякісну систему підлоги, яка має одині з найнижчих витрат на життєвий цикл на ринку. Хто каже, що красива має бути дорогою?

 

Дізнайтеся більше про те, як можна покращити зовнішній вигляд вашої комерційної чи інституційної обстановки, одночасно ефективно витримуючи знос щоденного використання

Більше за посиланням https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

Бізнес-каталог

Реклама