УКР РУС

Уретанові або епоксидні покриття - коли який продукт використовувати?

Уретанові або епоксидні покриття - коли який продукт використовувати?

 

У багатьох промислових і комерційних умовах найкращим способом захисту бетонної підлоги є добре встановлена ​​та професійно змонтована ​​смолиста система покриття, яка завжди повинна починатися з відповідної грунтовки. Уретан (також відомий як поліуретан) та епоксид є двома типами смол, які часто використовуються у виробництві праймерів. Підрядник, ймовірно, рекомендуватиме систему настилу, яка включає або грунтовку на основі епоксидного або уретанового покриття. Дізнайтесь більше про ці два типи продуктів щоб обрати оптимальний варіант.

Вибір епоксидної або уретанової ґрунтовки залежатиме як від типу підлогу, що підбирається відповідно до типу обладнання, середовища приміщення та повсякденних дій, що відбуваються в приміщенні, де встановлюються покриття.

 

 

Унікальні властивості уретанових грунтовок

 

Коли сьогодні професіонали наливних підлог говорять про "уретанові праймери", вони, як правило, мають на увазі цементні уретанові праймери. Також називають уретановими сумішами, продукти, які сильно відрізняються від того, що можна вважати тонкими плівкими прозорими покриттями та високоякісними уретановими поверхневими покриттями. Цементні уретанові ґрунтовки, бетонні розчини і шпаклівки є унікальними тому, що вони містять цементний компонент. Як перший шар у багатошаровій системі уретанових покриттів, цементні грунтові уретани забезпечують відмінне проникнення та зчеплення з підготовленою бетонною основою.

На відміну від багатьох покриттів на епоксидній основі, цементні уретанові грунтовки є вологостійкими і можуть бути нанесені на бетонні підлоги, які постійно вологі, наприклад, на підприємствах харчової промисловості або навіть на "зелений" бетон. Оскільки стандартно мінімальний час витримки для щойно залитої плити складає двадцять вісім днів до застосування більшості інших покриттів для підлоги, керівники будівельних конструкцій дуже вдячні за можливість економії часу з поліуретановими наливними системами, які дозволяють встановлювати цементний грунтовку уретанів вже через п'ять днів після залиття бетонної основи.

Завдяки вмісту цементу, як уретанові мінометні системи в цілому, ці грунтовки розширюються і стискаються за швидкістю, дуже подібною до бетону. Якщо поверхня піддається різким коливанням температури, уретанові грунтовки можуть підтримувати міцний зв'язок.

Незважаючи на ці вагомі переваги, уретанові грунтовки та їх сумісні цементні системи для підлоги не підходять для кожного об'єкта. Методи змішування та застосування можуть бути досить технічними, тому що багато виробників вимагають від підрядників спеціальної підготовки та сертифікації перед встановленням. Фактично більшість систем покриття підлоги фактично починаються з епоксидних грунтів.

 

 

Грунтовки для епоксидних підлог

 

За винятком уретанових систем покриття, більшість промислових, комерційних та інституційних підлогових покриттів встановлюються на епоксидні грунтовки. Як правило, вони міцно з'єднуються з правильно підготовленим бетоном і забезпечують чудову основу для наступних шарів, будь то креативно декоративна система високошвидкісної обробки підлоги або міцний епоксидний шар. Епоксидні ґрунтовки з низькою в'язкістю допомагають заповнити пори бетону і можуть нівелювати дрібні дефекти бетонної основи. Вони є економним, перевіреним і надійним рішенням, на яке спираються багато досвідчених професіоналів.

Стандартні епоксидні грунтовки потребують сухого субстрату і добре не працюють на вологому бетоні. Проте нові вологонепроникні епоксидні грунтовки доступні і є хорошим варіантом для певних приміщень. Сучасні технології дозволяють виготовляти епоксидних грунтовки промислового класу з абсолютно без розчинників. Вони мають легкий запах та пропонують пришвидшене затвердіння.

 

Зв'яжіться з нами і кваліфіковані експерти допоможуть підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного випадку. Переходьте за посиланням та дізнавайтесь більше.

https://inhouse.com.ua/services/pidlogu/

 

Бізнес-каталог

Реклама