УКР РУС

Вибір кращої підлоги для вашого об'єкта

Вибір кращої підлоги для вашого об'єкта

Розглядаючи різні рішення для промислових, комерційних або інституційних поверхів, ви, ймовірно, зіткнетеся з пропозиціями на основі епоксидної фарби для підлоги, які, на перший погляд, здаються відмінною ідеєю. Низьковитратні продукти та інструкції по самостійному встановленню, які супроводжують фарбу для підлоги, можуть зробити її легкоамінною.
Отже, як епоксидні фарби для підлоги відрізняються від професійно встановлених епоксидних покриттів для підлоги?

Диференціюючі епоксидні покриття для фарби і епоксидні покриття для підлоги

Епоксидні підлогові  фарби і епоксидні покриття для підлоги, хоча і схоже звучання, є двома абсолютно різними продуктами. Високоефективні епоксидні покриття для підлоги промислового класу, як правило, містять 100% епоксидну смолу, забезпечуючи чудову міцність, хімічну стійкість і стійкість до стирання, стійкість до вологи, довготривалу стійкість до ковзання і багато інших специфічних властивостей. Вони, як правило, являють собою багатошарові системи, які встановлюються над механічно підготовленими, дробоструминними або алмазними бетонними плитами. Таким чином, правильно підібрані і встановлені епоксидні покриття для підлоги володіють неймовірною міцністю і довготривалою адгезією до основи, а також працюють в довгостроковій перспективі навіть в екстремальних середовищах. Навпаки, епоксидна фарба для підлоги зазвичай являє собою латекс-акрилову суміш, схожу на фарбу для стін з додаванням невеликої кількості епоксидної смоли. Цей тип фарби DIY часто є варіантом «емаль дому та колоди» і не призначений для руху комерційних об'єктів.
Зазвичай це не вимагає підготовки субстрату, крім промивання підлогової основи, як такого, має дуже слабкий зв'язок в порівнянні з системами епоксидного покриття промислового класу.
Фарба для епоксидного покриття пілдоги  призначена для легкої роботи і не повинна витримувати інтенсивний рух на ногах і візків, хімічного впливу, частого чищення або стирання. Отже, що найкраще підходить для вимог вашого об'єкта?
Епоксидні покриття для підлоги - довгострокові рішення

Епоксидні покриття для підлоги розраховані на міцність.
Професійно встановлена система підлогового покриття промислового рівня, така як пропонована InHouse, має тривалий життєвий цикл - новітні технології та багаторічний досвід використовуються для формулювання, виробництва і установки високоміцних рішень, здатних витримувати високі рівні трафіку, хімічного впливу, і безліч інших суворих умов.

Процес установки епоксидних покриттів для підлоги - це мистецтво і наука, що включає детальний аналіз і підготовку субстрату, нанесення праймера, грунтовки, верхніх шарів і необов'язкових агрегатних сумішей.
Сучасна установка епоксидного покриття для підлоги значно прискорена для задоволення потреб в об'єктах і стислих графіків будівництва. В результаті виходить не ковзаюча, непориста поверхня, призначена для задоволення унікальних вимог кожного об'єкта, таких як важкі навантаження, опір стиранню, екстремальні температурні зрушення і навіть естетика дизайнера.

Уникайте розчинів на основі імпонтерів: Не обманюйте себе продуктами, описаними як епоксидна фарба для підлоги. Ці легші чергові продукти незмінно містять дуже мало епоксидної смоли, так що ви НЕ можете отримати «справжній» епоксидний продукт. Самостійна епоксидна фарба для підлоги DIY може бути хорошим варіантом для рідко відвідуваного житлового поверху, але не призначена для роботи в комерційних, промислових або організаційних умов.


Вибір правильного епоксидного покриття для підлоги

Якщо ви не знаєте, яке конкретне епоксидне покриття для підлоги краще всього підходить для вашого об'єкта, зверніться до фахівців в InHouse. Ми можемо обговорити різні системи покриття епоксидних покриттів для підлоги і допомогти вам зробити найбільш підходящий вибір для ваших потреб. Наш широкий вибір включає в себе системи практично для всіх налаштувань: від медичних установ до підприємств з переробки харчових продуктів, гаражів для обслуговування автомобілів до чистих приміщень центру обробки даних - і майже нічого між ними.

Зателефонуйте нам щоб отримати додаткову інформацію про те, яке епоксидне покриття підлоги ідеально підходить для вашого унікального об'єкта.

Більше інформації за посиланням 
https://inhouse.com.ua/

 

Бізнес-каталог

Реклама