УКР РУС

Вибір найкращого матеріалу для підлоги серверних приміщень

Вибір найкращого матеріалу для підлоги серверних приміщень

 

Центри обробки даних та комп'ютерні сервери мають важливе значення для роботи сучасних підприємств. Забезпечення безперервної та ефективної роботи серверів має вирішальне значення для запобігання виходу з ладу або збоїв. Тому важливо максимально підвищити ефективність та безпеку серверного обладнання через відповідний дизайн та обробку приміщень - включаючи підлогу. Наприклад, статичний розряд усередині приміщення може серйозно пошкодити серверне обладнання. Багато видів підлогових покриттів, таких як стандартні комерційні килимові покриття, можуть сприяти підвищенню небезпеки.

Правила техніки безпеки рекомендують, щоб чутливі об'єкти мали статичну програму контролю, включаючи відповідне обладнання для заземлення та взуття для працівників, а також ретельно підібрані та встановлені підлоги. Правильне антистатичне покриття може забезпечити безпечне розсіювання електростатичного розряду та ефективно знизити ризик пошкодження серверів, електронного обладнання та, найголовніше, персоналу.

 

Як підібрати матеріали для антистатичної підлоги в серверній?

 

Великий обсяг електроенергії, виробленої в серверах центрів обробки даних, повних електронного обладнання, у поєднанні зі статичною напругою, створеною рухом персоналу та / або машин, що рухаються по підлозі, може призвести до нещасних випадків, якщо не будуть застосовані відповідні протоколи статичного контролю. Постійно надійний статичний контроль покриття, що володіє або електростатичними, розсіюючими або повністю провідними властивостями, залежно від потреб та технічних характеристик об'єкта, може зробити все відмінність.

Правильно заземлена антистатична підлога безпечно видаляє електростатичний розряд, допомагаючи сервісним кімнатам та центрам обробки даних працювати як потрібно. Параметри антистатичної підлоги, допомагають запобігти статичному зарядженню та безпечно розсіювати електростатичний розряд з кімнати.

 

 

Вибір оптимальних варіантів підлоги для серверних приміщень

 

Ефективний антистатичний центр обробки даних грунтується на наявності належним чином встановленої та протестованої електростатичної дисипативної (ESD) системи покриття підлоги. Деякі матеріали забезпечують лише точкове розсіювання, в той час як інші забезпечують розподіл точка-земля, що дозволяє безпечніше видалити статичний викид з кімнати взагалі. Деякі матеріали можуть здаватися ефективними спочатку, але можуть втратити свої статичні властивості контролю, оскільки верхній шар зношується. Інакше кажучи, є багато інформації про підлогові покриття серверної дуже - і багато небезпек.

Звернувшись до виробників підлогових покриттів, якщо вони мають акредитованого спеціаліста, покупці можуть отримати розуміння потреб центрів обробки даних та об'єктів із чутливими серверами.

 

Для чого використовувати спеціалізовані системи наливних підлог для дата-центрів?

 

Наші епоксидні наливні підлоги, які не використовують розчинників, використовуються у якості матеріалу підлоги для серверного приміщення, забезпечують цілий ряд переваг. На додаток до відмінної міцності та стійкості, здатні витримувати важкі серверні стелажі та обладнання, наші електростатичні наливні системи допомагають забезпечити статичний контроль. Ці рішення для підлоги надійно розсіюють статичні розряди без воскування, що робить обробку підлоги набагато ефективнішою та дешевшою.

Окрім надання антистатичних характеристик, підлога серверної повинна бути здатною охолоджувати навантажувачі високої щільності. На відміну від багатьох інших варіантів підлогового покриття, смолисті системи покриття для підлоги FLOORS не затримують тепло. Це допомагає підтримувати охолодження в центрах обробки даних.

Щоб дізнатись більше про антистатичні системи для серверних приміщень та центрів обробки даних, а також про наливні підлоги, звертайтесь до нас у будь-який час.

https://inhouse.com.ua/

Бізнес-каталог

Реклама